• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resim bu , imzamdaki gibi olcak ama resimdeki kadın sağ tarafda olsun sol' tarafı boş bırakın ben kendim yazcam yazıyı :) Vede güzelbi arka plan olrsa sevincem :)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Şimdi İlk Defa Ben İsticem Öncedende İstiyodum Biraz Öğrendim Millete Yapmaya Başlamıştım Neyse İmza Ve Avatar İstiyorum (XNCN İyi Yapıyo O Yapsın :D Özellikleri:
500x200 İmza Boyutu
Boyut:195.3 KB Den Fazla Olmayacak.
Bunları Biliyonuz Ama Atlanmasın Diye Resmi Olarak Söylüyorum. :)
Polat Alemdar Olsun İmzamdaki Gibi Yanında Cyber Wariorların Bayragı Güzel Bir Yazıyla HProduction Altında Çizgi Olacak Ve 2 Tane Top Bir Birine Çarpışacak Bunun Gibi
sigpic1436_76.gif

Cizginin Altında Küçük Küçük İconlar :
Maxigamenin,Facebookun ,BlackPearlın,Maxigamedeki Pk2 Editör Bölümünün İconu ,Photoshop İconu,Veson Olarak Windows 7 İkonu
İstedigim İmza Öyle Hemen 5Dklıklardan Olmasın Sağlam Olsun Güzel Olsun Net Olsun Elinden Geldigince Biliyorum Gif Olacak Ama Net Olsun Yani
Yine Cyber Warior Bayraklı Olacak Altında HProduction Yazılı Durmadan Değişecek Resimleri Anlatabildiysem
140 x 140 Çözünürlüğünde
Maxigamenin Uygun Boyutunu Geçmesin Tabiki
İmza Ve Avatarda İyi Bir Font Stil VS. Kullanın Gerçekten İyi Olmasını İstiyorum
Bukadar Yapana Çok Teşekkürler Eline Koluna Sağlık.

Beyler yeni bir silkroad projesi içindeyimde bugün asagıda inicem biraz geç yapabilirim kusura bakmayın:)

----------

Resim bu , imzamdaki gibi olcak ama resimdeki kadın sağ tarafda olsun sol' tarafı boş bırakın ben kendim yazcam yazıyı :) Vede güzelbi arka plan olrsa sevincem :)

Şimdiden teşekkürler.

Bu kendi Yapdıgım içimden geldi
d70481af.gif

Kendin Yazmak İstersen Bos Olan Arkaplanlar
6895254d.gif

d9d4bcbb.gif

LifeStyle Ps masterlar yaparsa daha iyi olur seninkini yanlıs anlama küslükten falan değil :)

Şimdi İlk Defa Ben İsticem Öncedende İstiyodum Biraz Öğrendim Millete Yapmaya Başlamıştım Neyse İmza Ve Avatar İstiyorum (XNCN İyi Yapıyo O Yapsın :D Özellikleri:
500x200 İmza Boyutu
Boyut:195.3 KB Den Fazla Olmayacak.
Bunları Biliyonuz Ama Atlanmasın Diye Resmi Olarak Söylüyorum. :)
Polat Alemdar Olsun İmzamdaki Gibi Yanında Cyber Wariorların Bayragı Güzel Bir Yazıyla HProduction Altında Çizgi Olacak Ve 2 Tane Top Bir Birine Çarpışacak Bunun Gibi
sigpic1436_76.gif

Cizginin Altında Küçük Küçük İconlar :
Maxigamenin,Facebookun ,BlackPearlın,Maxigamedeki Pk2 Editör Bölümünün İconu ,Photoshop İconu,Veson Olarak Windows 7 İkonu
İstedigim İmza Öyle Hemen 5Dklıklardan Olmasın Sağlam Olsun Güzel Olsun Net Olsun Elinden Geldigince Biliyorum Gif Olacak Ama Net Olsun Yani
Yine Cyber Warior Bayraklı Olacak Altında HProduction Yazılı Durmadan Değişecek Resimleri Anlatabildiysem
140 x 140 Çözünürlüğünde
Maxigamenin Uygun Boyutunu Geçmesin Tabiki
İmza Ve Avatarda İyi Bir Font Stil VS. Kullanın Gerçekten İyi Olmasını İstiyorum
Bukadar Yapana Çok Teşekkürler Eline Koluna Sağlık.
Tmm Ozaman Kardeş PS Masterlerden Birileri Yaparsa Membun Olurum.

Madem Kimse Yapmıyo Şöyle Söyleyeyim Benim İmzamdaki Gibi Olsun Yandaki Gibide Fakat Bunlar Böyle Açıkta Gibi Olmasın Birleşik Gibi Polat Alemdarı Unutmayalım :D

beyler ben iyi kötü kendime imzalar yapabiliyorum, ama bu imzaların arka planları ya sadece renklerden oluşan yapay designlardan oluşuyor( kendim ypıorm) ya da kçk bir efekt uyguladğım gerçek resimlerden oluşuyor. benm artık geçmek istediğim aşama ise bi ya da bir kaç resmi çeşitli efektlerle güzel bi biçimde birleştirip daha karmaşık arkaplanlar yapmak, bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim:) şuana kdr yaptığım 9-10 imza var

gidecek çoooooooooook yolun var

Kötü hocam biliyorum bunu demek yerıne yol gösterde yolumuzu bulalım dimi ?

----------

beyler ben iyi kötü kendime imzalar yapabiliyorum, ama bu imzaların arka planları ya sadece renklerden oluşan yapay designlardan oluşuyor( kendim ypıorm) ya da kçk bir efekt uyguladğım gerçek resimlerden oluşuyor. benm artık geçmek istediğim aşama ise bi ya da bir kaç resmi çeşitli efektlerle güzel bi biçimde birleştirip daha karmaşık arkaplanlar yapmak, bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim:) şuana kdr yaptığım 9-10 imza var

ö.m ile bi site atıcam ingilizcen varsa yaparsın güzel şeyler

gidecek çoooooooooook yolun var

Birşey diyicem bunu demekden zevk falanmı alıyorsun bana demedim ama genede arkadaşn hakkını savunmak istiyorum. Herkes anasının karnından doğunca öğrenmedi deme bunları okul gibi bununda kademeleri var .Simdi sadece eleştiri diyeceksin ama bunu özel mesaj ile falan atabilirsin zaten arkadaş benim gibi amatör değil birşeyleri kanıtlayıp PSMASTER Rütbesini almıs yanlısmıyım.önceki sayfadada bilmeyenler yapmasın gibi bir yorum var gibi değil böyle bir yorum var insanların ne yapdıkları seni pek ilgilendirmiyor sanırım:(

Birşey diyicem bunu demekden zevk falanmı alıyorsun bana demedim ama genede arkadaşn hakkını savunmak istiyorum. Herkes anasının karnından doğunca öğrenmedi deme bunları okul gibi bununda kademeleri var .Simdi sadece eleştiri diyeceksin ama bunu özel mesaj ile falan atabilirsin zaten arkadaş benim gibi amatör değil birşeyleri kanıtlayıp PSMASTER Rütbesini almıs yanlısmıyım.önceki sayfadada bilmeyenler yapmasın gibi bir yorum var gibi değil böyle bir yorum var insanların ne yapdıkları seni pek ilgilendirmiyor sanırım:(

biladerim önce adam olup laf konusmasını bilip ondan sonra öteceksin !
beni burda bilen bilir açık sözlüyümdür ayrıca kimsedende çekinmem biz zamanında yol gösterdik laf ettiler birdahada size yol gösterme filan yok !
yaptıgın herşeyi usta olarak mı görüyon yaptıkların yaptıklarımın %20 si olamaz bunu unutma
o savundugun arkadasına söyle koysun neyle ps master oldu göstersin bende ona birkaç çalışma göstereyim 2 sene sonra belki yapar..

biladerim önce adam olup laf konusmasını bilip ondan sonra öteceksin !
beni burda bilen bilir açık sözlüyümdür ayrıca kimsedende çekinmem biz zamanında yol gösterdik laf ettiler birdahada size yol gösterme filan yok !
yaptıgın herşeyi usta olarak mı görüyon yaptıkların yaptıklarımın si olamaz bunu unutma
o savundugun arkadasına söyle koysun neyle ps master oldu göstersin bende ona birkaç çalışma göstereyim 2 sene sonra belki yapar..

O laf eden bu arkadaş değil herkesi aynı keseye koyma çekinme zaten açık sözlü olmakla Herşeyi ortaya dönmek farklı şeyler .Yönetime sorabilirsin deme neyle oldugunu. Kendini ondan daha üstün kılma oda öğrenir zamanla:) sende zamanla öğrenmedinmi

Kötü hocam biliyorum bunu demek yerıne yol gösterde yolumuzu bulalım dimi ?

----------

ö.m ile bi site atıcam ingilizcen varsa yaparsın güzel şeyler

çok teşkkrler, en kısa sürede üye olup bakacağım adrese:) ingilizcem de gayet iidir,sorun yaşamam, tkrar tkrar saol:)

"Being Human" ile ilgili bir bir avatar ve imza istiyorum...

mümkünse eğer mavi renk olabilir... ve bir yerinede ufak bir yazıyla "mustafayandim" yazılmasını istiyorum. ama resim efektliymiş kayanmış felan istemiyorum düz olsun...

resim şunlar olabilir.

beinghumanbanner2.jpg

Being-Human-banner-being-human-us-17383699-990-230.jpg

şimdiden teşekkürler :kheart:

"Being Human" ile ilgili bir bir avatar ve imza istiyorum...

mümkünse eğer mavi renk olabilir... ve bir yerinede ufak bir yazıyla "mustafayandim" yazılmasını istiyorum. ama resim efektliymiş kayanmış felan istemiyorum düz olsun...

resim şunlar olabilir.

beinghumanbanner2.jpg

Being-Human-banner-being-human-us-17383699-990-230.jpg

şimdiden teşekkürler :kheart:

BGRD.gif

8OFS.gif

Geri