• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pf.. Sana hesap mı vericez neden yapmıyorum diye? Zorundamıyız konuyu oku.2haftalık sınav haftam var + başka bi sitede daha ps masterım oraylada ilgilenemiyorum sırf arkadaş msj attı diye girdim bilgisayara.Hakan şu konu ölü diyene ne yapıyosan yap karışmıyorum artık

Eniysi Ben Yapayım Dedim
Buyur Avatar
di-ROIS5RX5.png

Buyur İmza

3wkm.gif

----------

Megan Fox ile ilgili imza istiyorum,ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)
:)Al Buda Senin
di-DLVN.png

Pf.. Sana hesap mı vericez neden yapmıyorum diye? Zorundamıyız konuyu oku.2haftalık sınav haftam var + başka bi sitede daha ps masterım oraylada ilgilenemiyorum sırf arkadaş msj attı diye girdim bilgisayara.Hakan şu konu ölü diyene ne yapıyosan yap karışmıyorum artık
Ulan akıllı senden rica ettik görevin ps masterlik görevimi yapamıycam çok işim vr diceksen çeker gidersin. Sınıvların varsa ps masterliktan ayrıl. Hakanda hiç bişi yapmaz çünkü doğru söyleyene nezmndır bişi yapılıyor?

evet geldi şimdi avatari senin ki gibi hareketli istiyorum bu avatar pek tarzım değil bide mert1453 yazmasın :D İmzadada meganın gibi net bir görüntü istiyorum tek düz çizgiler değil yanyana olsak anlatabilirimde burdan olmuyor gene yaptıkların güzelde kafamdaki gibi değil ama uğraştıgın için çok sağol :)

Ulan akıllı senden rica ettik görevin ps masterlik görevimi yapamıycam çok işim vr diceksen çeker gidersin. Sınıvların varsa ps masterliktan ayrıl. Hakanda hiç bişi yapmaz çünkü doğru söyleyene nezmndır bişi yapılıyor?

- Unutmayınki PS Master 'lar Avatar ve İmza yapmakta zorunlu değillerdir.

Gözlük hayat kurtarır

evet geldi şimdi avatari senin ki gibi hareketli istiyorum bu avatar pek tarzım değil bide mert1453 yazmasın :D İmzadada meganın gibi net bir görüntü istiyorum tek düz çizgiler değil yanyana olsak anlatabilirimde burdan olmuyor gene yaptıkların güzelde kafamdaki gibi değil ama uğraştıgın için çok sağol :)
ne yazayım dostum yazısızmı olsun imza ve avatarın?

----------

avatar olarak logo dedigin için anca öyle oluyor.

Arkadaşlar ilgilenecek birinden avatar ve imza istiyorum, anime ya da film yıldızlarından olursa sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Audi R8 imzası istiyorm soyut ve soyut çizgiler hafiften hareketli olsun avatarda güzel orjinal bi auidi avatarı olsun nick yazılı olmasın+prof olmayanlar ugraşmasın istediğim gibi olmuyor sizide kıramıyorm

ilginiz için teşekkürler

9dhv.jpg

Arkadaşlar bu resmin altındakilerini silip Filmhane yazabilirmisiniz face sayfam için istiyorum ilgilenenelere şimdiden teşekkürler :)

Arkadaşlar bana 130x180 boyutunda bir avatar yapabilir misiniz ? ''Emma Watson'' tercihim :)

Geri