• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

9dhv.jpg

Arkadaşlar bu resmin altındakilerini silip Filmhane yazabilirmisiniz face sayfam için istiyorum ilgilenenelere şimdiden teşekkürler :)

XIQX.png

----------

Arkadaşlar bana 130x180 boyutunda bir avatar yapabilir misiniz ? ''Emma Watson'' tercihim :)

Acele oldu sen dedin 2 gün giremicem tamda kapıcakdım pcyi :)

JOR1.png

Avatar isticektim Osmanlı arması olcak ama çok güzel olsun boyutlar normal arka plan rengi zevkine kalmış.

05.11.2011 tarihinden sonra büyük ihtimal her isteklerinizi yapıcam sınavlarım var bu hafta muhabbet yasaktır.Kimse size imza-avatar yapmak zorunda değildir.

İşiniz yoksa bana bir imza yaparmısınız Osmanlı ile ilgili olsun gif şeklinde olabilir zevk size kalmış.

Yapabilirseniz bir imza istiyorum Yazı stili size kalmış iyi birşey olursa sevinirim. Arkaplan resmini vereceğim fakat tam boyutunda değil ayarlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Edit Atatürk

Moderatörün son düzenlenenleri:
Yapabilirseniz bir imza istiyorum Yazı stili size kalmış iyi birşey olursa sevinirim. Arkaplan resmini vereceğim fakat tam boyutunda değil ayarlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
ATATÜRK 'E COK SAOL EDİTLEDİGİ İçin :P
Fazla Acık Değilmi Bu Resim Ceza Yemede .D

Son düzenleme:
Adulta giriyor maalesef.Adult serbest olsa ilk ben yaparım yanı :haha

Adulta giriyor maalesef.Adult serbest olsa ilk ben yaparım yanı :haha
Peki silip yeni resim yüklücem şimdi :)

----------

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bunda problem olmaz sanırsam?

Su Anki İmzama LychoN Ve OnlyAnime Yazabilirmisiniz Şimdiden Teşekkürler.

Geri