• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

O laf eden bu arkadaş değil herkesi aynı keseye koyma çekinme zaten açık sözlü olmakla Herşeyi ortaya dönmek farklı şeyler .Yönetime sorabilirsin deme neyle oldugunu. Kendini ondan daha üstün kılma oda öğrenir zamanla:) sende zamanla öğrenmedinmi

arkadasa gidecek yolu oldugunu söyledim zaten senin gözlerin kör yada algılama probleminmi var?

23-akvis-graffiti.jpg

Şimdiden Teşekkürler .d

Öncelikle selamlar olsun , resmin renderlenip - hd olmasını istiyorum biliyorum zor bir resim render bakımından ince iş :) güzel bi arkaplan ile süslenirse sevinirim

PS Master'larımıza güveniyorum :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar Bir Resim Yapamadınız Kaç Haftadır Bekliyorum Kaç Tane PS Master Var Böle Yardım Etmiycekseler Neden PS Master Oldular ?

2pac'lı bi HD imza yaparsanız sevinirim üstünde PunchLine yazsın

Kusura bakma daha iyisini yapmak isterdim ama , elimden gelen bu .. İstersen kullan

----------

Orjinal REsim..
18554801.jpg

Resim Bana Ait Değildir.

Resimdeki Siyah Yerlerden Kesilmesini (Özenle) Kırmızı Yere TuqcaN (3D olarak) Yazılmasını İstiyorum..

Not: Ferrari Sanki REsmin Dışındaymıs Gibi Bi Hava Gelmesini İstiyorum Kısacası :)

http://imageshack.us/photo/my-images/257/45403177.jpg/

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/unled1copyo.jpg/]

Buyur kardeşim , açıkcası güzel yaptım diyemem . Çünkü yeniyim ama beğenip kullanırsan ne mutlu bana :)

Merhaba Imzamı Resmi :
7.jpg
Yapılmasını Istediklerim Resimde Beyazlıklarıın Saydam Yapılmasını İstiyorum Vede DevilMyCry4 Yazan Yerin Silinip Görünür Ve Hareketli Yazı Tipi İle LeqioN yazılmasını ıstıyorum Ordakı Yazıların Silinmemesi Özel istegimdir Vede Alttakı Şekillerin.. Şimdiden Tesekkur ederm Vede Bir Tane Buna Uygun Avatar.

Son düzenleme:
Bana güzel kızlı bir imza yaparmısınız üzerinde Ayın Üyeside yazarsa güzel olur. Ü karakteri yoksa yazmasın.

Artık Avatar ve İmzamın eskidiğini düşünüyorum ve Sizlerden yenilerini İstiyorum umarım yapabilirsiniz :)
resimlerim şunlar ;
slash.jpg

slash460.jpg

slash_album_2.jpg

slash_DSC6100-web.jpg

özellikler 4. olan cok hoş gibi geldi bana tabi siz daha iyilerini yapa bilirsiniz başka resimler ile Resimlere Böyle şekilli SLaSh Yazarsanız iyi olur Böyle renkli dikkat cekici bişey olsun :)
Şimdiden Teşekkürler :)

Photoshopcular !! :D

Auidi R8 Arabının imzasını istiyorum ama soyut bişi olucak Auidinin logosu ilede avatar istiyorum

Eğer yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Geri