• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Farketmez Ya Yapın Bişiler :D

Kemalistin gibi İşte Savaslı Bişiler :D

savaş dedin aklıma bu geldi
CWAH.png

----------

Su Anki İmzama LychoN Ve OnlyAnime Yazabilirmisiniz Şimdiden Teşekkürler.

754K.png

Bana ScreamLı Bi İmza Yaparmısnız DieWithHonoR Olacak Şimdiden Teşekkürler :D 3D gibi olursa güzel olur

Robert Downey Jr ile ilgili karikatür tarzında, örneğin TheOttoman'ın imzası tarzında avatar/imza istiyorum yapabilecek varsa teşekkür ederim :)

Arkadaşlar bana bi imza bir de avatar yapar mısınız ? TheOttoman özellikle senin imzaların çok güzel oluyor bana şöyle güzel bir şeyler ayarlar mısın üzerinde Feyz-i Bâki yazan ? Şimdiden teşekkürler :)

Bu Resmin Arkasına Böyle Uyumlu Kan Falan Resmi Olsun Uygun Biyerine HProduction Yazılacak Ve Şuanki İmzamdaki Hakan Polat Logosu Sağ Köşeye Uygun Bir Boyutta Bırakılacak Uğraşanlara Teşekkürler Buda Resim 500 x 200
63391289.png

Bide HProduction Yazan Yerin Altında Çizgi Olacak Ve Orda 2 Tane Top Olacak Birbine Çarpışan.

Bu Resmin Arkasına Böyle Uyumlu Kan Falan Resmi Olsun Uygun Biyerine HProduction Yazılacak Ve Şuanki İmzamdaki Hakan Polat Logosu Sağ Köşeye Uygun Bir Boyutta Bırakılacak Uğraşanlara Teşekkürler Buda Resim 500 x 200
63391289.png

Bide HProduction Yazan Yerin Altında Çizgi Olacak Ve Orda 2 Tane Top Olacak Birbine Çarpışan.

X6EE.png

Rica etsem bana Osmanlı ile ilgili yanarlı dönerli bir imza yaparmısınız zevkki size kalmış TheOttoman veya ATATURK yaparsa çok memnun olurum.

Geri