• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3D Scream İmzası İstiyorum Kenarda DieWithHonoR yazmasını
cupd.png

İstekler var mı ? havamda iken yapalım bir şeyler ^^

Yeşillenmemin şerefine METAL müzik ile alakalı her hangi bir avatar/imza yaparsan mutlu olurum. Üzerinde Batuhan A. yazısı olsun , SLIPKNOT grubu ile ilgili olursa çok daha güzel olur :) Kafana göre yap bir şeyler :D

Açık bir kız,kurallara uyacak şekilde..Üstünde Eien* yazılı ve hareketli bir şeyler olsun yeter. Teşekkürler

Arkadaşlar bir zahmet bana bir imza bir de avatar yapar mısınız ?
İmza da BlackRoyaL yazan güzel bir imza yapar mısınız içerik hakkında bir fikrim yok ama siz bilirsiniz şöyle güzel ve uzun ömürlü bir şey olsun
Avatar da isim yazmasına gerek yok imza ile bağlantılı bir şeyler olsun yapacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler

Merhaba gençler,PS Masterlerden istediğim;
Bu PSD yi
0b494531f05bcd3e.png

Bu YAZI ŞEKLİNDE(Fontta) pureLove olarak değiştirmeniz..(Vip Member,moderatör vs. hiç bişey yazmasın sadece nickim..)
d1wr.png

2. istediğim bu imzanın üzerindeki -BuzMavisi yazısını silerek dikkat çekecek FONTTA pureLove yazmanız..(Yine aynı şekilde sadece nickimin yazmasını istiyorum..Mod.,ViP vs. yazmasın..)
d1xf.gif

Şuan ki imzamı ben yaptım. Onun gibi bir imza istiyorum Batuhan A. yazsın , mümkünse arkaplan olmasın ama yazının köşesinde bir güzel kız olabilir ayakta duran..

----------

Edit ; Yeni imza yaptım kendime oldu biraz galiba :D (Sizin yapmanızı da bekliyorum :D)

teşekkür ederim ama yukarıda verdiğim font ile yazmanızı istiyorum :)

Son düzenleme:
imza yaptığın için teşekkürler ama pek beğenmedim daha çok god of war ' lı bir imza yapar mısın ya da animeli bir de avatar şimdiden teşekkürler

Geri