• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SDN4.png

SM17.png

Teşekkürler bir de avatar yapar mısın :)

Example-Stay_Awake-x264-2011-MVO_screenshot_1.jpg

Bun resmin üzerindeki yazıları felan silip sağ altına güzel Example yazabilirmisiniz? bide yazının rengi gri tarzı olsun hareketli olmasına gerek yok şimdiden teşekkürler.

----------

Bide son olarak boyutunu kurallara uygun düzenlerseniz sevinirim :)

banada uygun farketmez resim DeepFrozen Alt Kısmına Yazabilirmi Resim Bir Kahraman v.b olabilir teşekkürler simdiden :)

Bende senden guzel bir avatar istiyorum, bana uygun olucak anime bir avatar + imza senin imzana benzere guzel olur:)

Bana Cristiano Ronaldolu güzel bir imza yaparmısın içinde güzelce Ekesbek3 yazsın ve ona uygun bir avatar yaparsan cok sevinirim :)

teşekkürler harika yapmışsın :) Bide 2. resime göre uygun avatar yapabilirmisin ? :D

Merhaba gençler,PS Masterlerden istediğim;
Bu PSD yi
0b494531f05bcd3e.png

Bu YAZI ŞEKLİNDE(Fontta) pureLove olarak değiştirmeniz..(Vip Member,moderatör vs. hiç bişey yazmasın sadece nickim..)
d1wr.png

2. istediğim bu imzanın üzerindeki -BuzMavisi yazısını silerek dikkat çekecek FONTTA pureLove yazmanız..(Yine aynı şekilde sadece nickimin yazmasını istiyorum..Mod.,ViP vs. yazmasın..)
d1xf.gif

İsteğim hala devam ediyor.. 2. isteğim öncelliklidir :)

Geri