• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaslar nicki degiştirdim bide bana rica etsem güzel -eKeSBeK3- yazılı anime avatar + imza yaparmısınız sonuncu isteyişim :)

e7483b11.png

Can Sıkıntısı :)

Bunun 140x140 boyutlusunu yapar mısın ? :)

Öncelikle merhaba maxigame ailesi , bu mesajım PS Master veya PS Den anlıyan yetenekli arkadaşları ilgilendirecekdir .LÜTFE DİKKATLİ OKUYUNUZ :)

Öncelikle Resim bu :

Aklıma herhangi bir tarz yok Ama cidden prof. birşey olmasını istiyorum ve PS Master vey anlıyan arkadaşlara güveniyorum . Biraz tanıtmam gerekirse Üstünde güzel bir fontla MySelfDream yazılması vede resmin HD boyutlara getirilmesini rica ediyorum , mümkünse türkçe veya ingilizce Güzel bir şarkı sözü fazla belirgin olmuyacak şekilde yazılırsa sevinirim pek cafcaflı birşey olmasın ciddi dursun istiyorum yapıcak arkadaşa hem manevi hemde sevinç anlamında teşekkürlerimi iletiyorum :)

CPuMA.jpg

bu resmi imza boyutlarında siyah karışık çerçeve ve sağ tarafda daha kalın bir çerçeve ile katlarmısınız biraz efektli olsun efekt olarak kast ettiğim arkası bulanık ön taraf parlak çıksın (en arkayı kast ediyorum) yaparsanız çok sevinirm şimdiden teşekkürler ve birde sadece çarı alacak şekilde aynı şekilde güzel bir avatar ayarlarsanız çok sevinirm diklemesine daha uzun olursa daha iyi teşekkürler

merhaba ben call of duty oyuncusuyum sizden guzel action dolu bi imza istiyorum kolaygelsin tesekkurler :)

http://a1111.hizliresim.com/r/9/f46x.jpg
resimdeki adam sağtarafa alinsin. cod mw3 yazisi silinsin. adamin baktigi sol alt koseye '' MaSTeR|MiND '' yazilsin. yazı neon yeşil ve siyah(siyah kalip icinde yeşil neon) ve fontu cok onemli guzel birtane bulman dilegiyle(yazi kurşunlanmiş gibi olabilir ve yeşillikler siyah kaliptan taşabilir). arka renk gök yüzü mavisi veya güzel bir kırmızı mesela supreme kırmızı olabilir beyaz olanida gormek isterim(arka beyaz olana yeşil rengini cok kullanirsan gzl olur:)). daha fazla sey ekleyebilirsin dolu olsun braz lutfen sana brakiyorum. 3d effect ve (yeşil)blur olursa sevinirm.. piksel; dikey:500 yatay:800 ve birde masaustu background icin 1680 - 1050 veya uzeri mumkunse....

cok sey istedim galba ama zahmet olmazsa http://a1111.hizliresim.com/r/9/f4gq.gif bu yazidaki baş harfler olan K ile H yi yan yana alabitimisin ortada olsun ismimle soy ismimin bas harfleri :)

Son düzenleme:
Beyler ben TheOttoman'ın imzası gibi bir şey istiyorum

sigpic29088_97.gif

Bunun gibi bişey :D

-Burak sen yaparsan daha mutlu olurum :D , şimdiden teşekkürler..! :)

Beyler ben TheOttoman'ın imzası gibi bir şey istiyorum

sigpic29088_97.gif

Bunun gibi bişey :D

-Burak sen yaparsan daha mutlu olurum :D , şimdiden teşekkürler..! :)

Vektör yapmayı bilmiyorum araştırdım netten biraz uzun sürüyor Burakıda rahatsız etmeyim dedim o yüzden vektörelleri istemeyin benden

Vektör yapmayı bilmiyorum araştırdım netten biraz uzun sürüyor Burakıda rahatsız etmeyim dedim o yüzden vektörelleri istemeyin benden

Sen buna benzer bişey yapta vektörü falan kalsın :D , daha sonra vektörünüde ekletiriz burak'a , Yalnız Mod.ViP.Ayın Görevlisi falan yazmasın sadece pureLove :)

Geri