• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

böyle sürekli isteme , zorunlu yapmıyor arkadaşlar bunları bizde bekliyoruz 5dkda bir mesaj atmanın lüzümü yok bence ;)

Bende Biliyorum Zorunlu yapmadıklarını fakat yarın okul baslıyo daha uğrasamam İmzayla diye acele ediyorum Bu arada Benim 1 saatim senin 5 dk na Denk Geliyor sanırım.

TheOttomana (Burak'a) en az 10 tane mesaj atmışımdır :D 1 tane yaprı ama ben 1 tane daha istiyorum :D
Bu adam yapıyor ya imzaya bak niye ayrıldıki masterliktan :D

Ottaman arkadaş banada güzel birtane yaptıda sonrasini getiremedi o imzayı küçültüp güzel yazılar ekliyebilrse çok sevinirim :D

Bende Biliyorum Zorunlu yapmadıklarını fakat yarın okul baslıyo daha uğrasamam İmzayla diye acele ediyorum Bu arada Benim 1 saatim senin 5 dk na Denk Geliyor sanırım.

Buyrun malesefki ayni yazı font'u mevcut değil...

8589169f.png

Biliyorum konu ile alakasız ama , 16x16 boyutlarında PrideS yazılı bir resim istiyorum. Arka plan Yeşil olsun. Yani Union ve Guild resmi bir arada olması lazım , yani şunu gibi Örnek :
505doo.jpg
35i85yo.jpg

PrideS 2 resimde birleştirilecek. Şimdiden teşekkürler

CPuMA.jpg

bu resmi imza boyutlarında siyah karışık çerçeve ve sağ tarafda daha kalın bir çerçeve ile katlarmısınız biraz efektli olsun efekt olarak kast ettiğim arkası bulanık ön taraf parlak çıksın (en arkayı kast ediyorum) yaparsanız çok sevinirm şimdiden teşekkürler ve birde sadece çarı alacak şekilde aynı şekilde güzel bir avatar ayarlarsanız çok sevinirm diklemesine daha uzun olursa daha iyi teşekkürler

Boş zamına olan arkadaş varsa yaparsa çok sevinirm :) bekliyorum iyi günler ;)

TheOttoman ve pureLove imzası gibi yapacak var mı kızlı olsun ama pureLove gibi korkunç olmasın :fky:

arkasındaki şeffaflığı site ile uyumlu yapıp Kalsteine yazan yeri silip PunchLine yazabilirmisiniz
gb0r.png

----------

bide boyutu site ile uyumlu yaparmısınız imzaya ekleyince boyut küçülüyor

Son düzenleme:
TheOttoman ve pureLove imzası gibi yapacak var mı kızlı olsun ama pureLove gibi korkunç olmasın :fky:

Buyur Kardeşim , imza bana ait değildir ama eski yazıları filan sildim üstüne elimdeki imkanlarla ismini yazdım , imza bana ait değil ama araştırdım emek var yani işin içinde umarım beğenirsin :)

Son düzenleme:
Buyur Kardeşim , imza bana ait değildir ama eski yazıları filan sildim üstüne elimdeki imkanlarla ismini yazdım , imza bana ait değil ama araştırdım emek var yani işin içinde umarım beğenirsin :)

Teşekkür ederimde yazı stilini pek beğenmedim ve değişik istemiştim yinede saol.

Bana Cod serisinden meşhur Ghost un İmza & Avatarını Yapacak Varmı Birde Alexandria Stan İle Veya Öyle Bir Gız ile İmza ve Avatar bir Zahmett

Arkadaşlar imza yenileme vakti geldi. Bana üzerinde Marlock yazacak bir imza istiyorum. pureLove'deki imzanın benzeri olabilir veya nasıl olacağına siz karar verin.:)

Son düzenleme:
Geri