• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

@Eien*

Al Barış , baştan sona elimle yaptım . Arka plan konusunda hiç iyi deilim şimdilik :) Yakında öğrenirsem bu işe zaman harcıyacağım :)

Verdiğim siteden herkes istediği resmi beğensin nickini yazarız.12-13 kişiye vector sitesi verdim 1 teşekkür yok yaov :D Neyse güle güle kullanın

Bana Kaptanlıkla ilgisi olan resmn üstüne KapTan (sağ üst) İncesu (Sağg alt) Şeklinde Resim Yapablrmsnz ???

Sen Varya Adamın Hasısın Ellerine Sağlık Çok Teşşekür Ederim :)

----------

reach Yerine EDA SEREN BOZKURT KALP <3 YAPABLİRMSN ? :d KALP YAZMA :d

Sen Varya Adamın Hasısın Ellerine Sağlık Çok Teşşekür Ederim :)

----------

reach Yerine EDA SEREN BOZKURT KALP <3 YAPABLİRMSN ? :d KALP YAZMA :d

Rica ederim kardeşim , yaparım tabiki beklersen :)

Edit:Şöyle açıklayım , elimdeki fontlarda adam gibi kalp çıkaran bi yazı türü bulamadım o yüzden ayrıyetten ekledim daha iyi oldu bence :)

Kalpsiz:

Kalpli:

Son düzenleme:
arkasındaki şeffaflığı site ile uyumlu yapıp Kalsteine yazan yeri silip PunchLine yazabilirmisiniz
gb0r.png

----------

bide boyutu site ile uyumlu yaparmısınız imzaya ekleyince boyut küçülüyor

BL7Z.png

Merhaba...
Örnek Resim :
d1xf.gif
Buna Benzer Bi Şekilde Hareketli Olarak Syrinks Yazılmasını İstiyorum İsmimin Resimde Bulunan Mavi Şerit E Yazılmasını İstiyorum Görünür Hareketli Ve Dikkat Çekici Bir Font olursa Sevinirim :)
Önemli Not: Resme Göre İsmimin yazdıgı Bir Avatar Da yaparsanız Sevinirim :)

İstek Resim
gxz2.jpg

Yapabilecek Arkadaş Varmı Acaba?

Geri