• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vay bütün forum buralarda takılıyormuş.
Beyler bende bir imza istiyorum, nasıl bir şey istediğimi sormayın bende bilmiyorum.
Fakat böyle oyun kahramanları çizgi film kahramanları vs. olmasın :)
Biraz ağır birşeyler olsun üstünde SemihBurak yazsın yeterli :D
(Dersenizki şimdi yaparız beğenmessin söz benim için yapılan her imzayı kullanacağım) :D
Çabuk beğenen birisiyim fakat ilk olarak hikmet senden bekliyorum bakalım* Sözün vardı bir ara.

Bu resmi kullanabilirsinizde isterseniz.
http://www.seslendirme.org/Zalbum/resimler/alpacino.jpg

s
üsleyin püsleyin yapıştırın işte :D

Son düzenleme:
Vay bütün forum buralarda takılıyormuş.
Beyler bende bir imza istiyorum, nasıl bir şey istediğimi sormayın bende bilmiyorum.
Fakat böyle oyun kahramanları çizgi film kahramanları vs. olmasın :)
Biraz ağır birşeyler olsun üstünde SemihBurak yazsın yeterli :D
(Dersenizki şimdi yaparız beğenmessin söz benim için yapılan her imzayı kullanacağım) :D
Çabuk beğenen birisiyim fakat ilk olarak hikmet senden bekliyorum bakalım* Sözün vardı bir ara.

Bu resmi kullanabilirsinizde isterseniz.
http://www.seslendirme.org/Zalbum/resimler/alpacino.jpg

s
üsleyin püsleyin yapıştırın işte :D

Özelden Mafıa II de olur demiştin buyur abi :

gxmb.jpg

buna benzer bir avatar istiyorum şimdiden teşekkürler.

PS masterlar havasındayken bende bir istekte bulunayım bari (son sayfalardaki imzalar süper) :D Şuanki imzama benzer renkler mavi yerine yeşil olursa ve anime bir kız , yanında Batuhan A. yazacak şekilde yaparsanız sevinirim. Birde imzaya uygun avatar ^_^

Selamın Aleykum...
PhotoShopta yardımınıza ihtiyacım var tabi boş zamanınız varsa....

Background olacak resim:

DquE7.jpg

Resmin üstüne alttaki yazı şeklinde

New_Trend
Revolution on Combat Arms EU yazarsanız sevinirim. Teşekkürler...

unbelievable-11864fa.jpg

Selamın Aleykum...
PhotoShopta yardımınıza ihtiyacım var tabi boş zamanınız varsa....

Background olacak resim:

DquE7.jpg

Resmin üstüne alttaki yazı şeklinde

New_Trend
Revolution on Combat Arms EU yazarsanız sevinirim. Teşekkürler...

unbelievable-11864fa.jpg
Buyur Kardeşim:

Öncelikle şunu demeliyimki , ilk defa 0dan imza yaptım çok güzel oldu diyemem ama arka plan şık durdu :)

Yazı renginde çok karasız kaldım , ama resimle bi âlakası olsun diye kızın makyajındaki renkden aldım :) Umarım beğenirsin .

----------

Bu imzanın Uncarted gibi bi oyun var tam unuttum yazılışını 3ü çktı ya onunkini istiyorm yapana teşşekür :D

Umarım Hoşuna gider:

Not : İmza bana ait değildir , Bir kaç düzenleme yaptım o kadar :)

Benim İmzadaki Eda Seren Bozkurt'u Silermisiniz ??? .! onun Yerine Hoşunuza Giden Bir Şey Yazı veya Captain Falan Yazın Lütfeeen <3

bana Sagopa Kajmer ile ilgili bir imza resmi yapabilirmisiniz. KasVaaa yazılı olacak şekilde şimdiden teşekkürler.

Geri