• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

44a83046.png

Katie McGrath lı Bi İmza Yapabilecek varmı TheApexPredator yazsın sağında veya solunda bide ö.m atarsanız sevinirim bu aralar pek giremiyorum işe başladımda ^^

Merhaba arkadaşlar isteğim ;

-140x180 Avatar (Türünü size bırakıyorum..Anime olur,Emma Watson olur)
-140x175 Avatar (Türünü size bırakıyorum..Anime olur,Emma Watson olur)
-Hagan abinin (BlackStyle)nin avatarı gibi bişey istiyorum..

İsteklerim bu kadar Kolay gelsin !

İlginiz için teşekkürler..!:pff:

Son düzenleme:
Jack Sporwn Bir Resmine

Lonely Captain

Uskudar_Lee

Berk İncesu değişk yerlere Yazarsanız sevinirim lütfen

bende inception filminden bi imza istiyorum JusT*Be*CrazY Yazarsa resimde ya da uygun bı sekılde justbecrazy yazabılırmısınız ? :)

Bana kafanıza göre (başta güzel ve seksi bir kadın olmak üzere) üstüne Batuhan A. yazsın mümkünse tonlama yeşile kaçsın. Kafanıza göre yapın istediğiniz kadar ben seçip kullanırım yarın girince bakarım teşekkürlerrrr :D

Bana kafanıza göre (başta güzel ve seksi bir kadın olmak üzere) üstüne Batuhan A. yazsın mümkünse tonlama yeşile kaçsın. Kafanıza göre yapın istediğiniz kadar ben seçip kullanırım yarın girince bakarım teşekkürlerrrr :D

Öncelikle şunu demeliyimki , renk tercihi yaptığın için bulmakda zorlandım vaktim olmadığı için kendim yapamadım bu hoşuna giderse kullanırsın :)

Buyur Kardeşim:

Merhaba arkadaşlar isteğim ;

-140x180 Avatar (Türünü size bırakıyorum..Anime olur,Emma Watson olur)
-140x175 Avatar (Türünü size bırakıyorum..Anime olur,Emma Watson olur)
-Hagan abinin (BlackStyle)nin avatarı gibi bişey istiyorum..

İsteklerim bu kadar Kolay gelsin !

İlgilendiğiniz için teşekkürler..!:saw: :hfy:

Geri