• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben Son Kez Bir İmza İstiyorum İsteğim:
300 x 200 Boyutunda
Shakes Fidget Adlı Oyunun Karakterleri Olsun.
HProduction Yazsın Altında MoonLight'a Yapılan İmzadaki Top Çarpışmayı İstorum (LegendOfJuqs) Özellikle Sen Abicim.
Şimdiden Ellerinize Sağlık Diyorum Noktayı Koyuyurum .

o top carpıştırma olayını bayadır yapmadiğim icin unuttum denedim denedim olmadı şimdilik idare et .

i5244916_basliksiz-2.png-k

Bende Bir İstekde Buluncaktım Böyle Karakter Farketmez Gta 4 Resmide Olabilir Sizin İmzanızın Boyutunda DeepMaster Yazabilirmisiniz :)

İmza İsteği;

Türkiye ile ilgili bir resim üzerine BordoBereli yazarsanız sevinirim. Türkiye ile ilgili bir resim derken askerliğin daha ön planda olduğu resimler olursa iyi olur.

Yine Türkiye ile ilgili bir resim üzerine BordoBereli yazmanızı istiyorum.

NOT: İmza ve avatarımda BordoBereli yazısının hareketli olmasını istiyorum. Hareketliden kastım ışıltı vb. şeyler.ÖRN;

34c3bcc5.gif

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
İmza İsteği;

Türkiye ile ilgili bir resim üzerine BordoBereli yazarsanız sevinirim. Türkiye ile ilgili bir resim derken askerliğin daha ön planda olduğu resimler olursa iyi olur.

Yine Türkiye ile ilgili bir resim üzerine BordoBereli yazmanızı istiyorum.

NOT: İmza ve avatarımda BordoBereli yazısının hareketli olmasını istiyorum. Hareketliden kastım ışıltı vb. şeyler.ÖRN;

34c3bcc5.gif

Şimdiden teşekkürler.

Elden geldiği kadar

r1lj.gif

Geri