• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MLighitn Gönderdiği Resme Marculea Yazarmısnz :) (Mlight Sorun Olurmu ) ?

----------

Yada Herhangi Bir Sağlam Böyle Kılıç Tarzı Bir Resme Marculea Yazrımsnz ?

i5273163_7427-14-11-11-12-07-45-kopyala.png-k

----------

14547.jpg

İmza boyutuna getirilip güzel ve hoş bir font ile StrawBerry - MaxiGame WeAreFamily yazabılırmısınız.

i5273173_imza-totos.png-k

----------

Terzi kendi söküğünü dikemez derler. Bende kendim için bir imza istiyorum. bakalım nasıl olacak. Çok merak ettim. :D Herhangi bir alternatifim yok tamamen PS Master arkadaşların mizah anlayışına ve zevkine bırakıyorum. İyi forumlar....

Bir Anime server olarak :)

i5273187_url-kopyala.png-k

İmza İstekleri Tamamlanmıştır

- İyi Forumlar

"Death Note" adlı anime ile ilgili "herhangi" bir İmza ve uyumlu avatar yapabilir misiniz ? Teşekkürler.

Arkadaşlar bana üzerinde KadeRukawa Bölüm Görevlisi yazan bir imza yapar mısınız cix bir imza olsun lütfen uzun süreli bir imza şimdiden teşekkürler :)

7427_14_11_11_12_07_45.png

Bizde imza isteyelim biraz:D Bunun üzerine MLight yazıp güzelde bi avatar yapabilecek varmıdır?:D

Al Kardeş İmza

Avatar Nasıl Bişi Olsun Ha Bide Senin Eski İmzanıda Ben Kapıyorum :D Tabi Sorun Olmassa .

----------

Bu Arada Ben Bir Avatar İsteyebilirmiyim 140 x 140 Boyutunda Shakes & Fidget'den bir karakter ve sağ alt köşesine bu logoyu koyarsanız sevinirim şimdiden ellerinize kollarınıza sağlık
amblems.png

İmzayı Hallettim :D .

Moderatörün son düzenlenenleri:

Al Kardeş İmza

Avatar Nasıl Bişi Olsun Ha Bide Senin Eski İmzanıda Ben Kapıyorum :D Tabi Sorun Olmassa .

----------

Bu Arada Ben Bir Avatar İsteyebilirmiyim 140 x 140 Boyutunda Shakes & Fidget'den bir karakter ve sağ alt köşesine bu logoyu koyarsanız sevinirim şimdiden ellerinize kollarınıza sağlık
amblems.png

İmzayı Hallettim :D .

Ayni imza başka arkadaşa yapildi bu yüzden kaldırıyorum

Geri