• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mesela bunun alt kısmına falan BordoBereli yazabilirmisin üstadım.Yine hareket efekti olursa iyi olur.

Avatar'a Gift Yapmıyorum bozulabiliyor görüntü kalitesi.

r2jx.png

İmzayi Biraz Düzenledim.

r2mh.gif

Selamün Aleyküm sayın ps masterlerim;

Bana Yavuz Sultan Selim ile ilgili güzel bir avatar yapabilirmisiniz zevkki size kalmış gif şeklinde veya normal resim şeklinde olabilir

İyi Akşamlar.

Benim imzayada uygun renk ve fontta Exodus yazabilir misin Eray kardeşim ?

Kolay gelsin.

Bana C.Ronaldonun real madrid formasıyla bi imzasını yaparmısın ve yanında uygun bi avatar olursa sevinirim :)

Kolay gelsin :)

Böyle birşey güzelmi son günlerde böyle çimenler hosuma gitmeye başladı :)

Bende İstiyorum Bende :D Kardeş Aynısı Olsun Fakat Ordaki Karakter Shakes Fidget Adlı Oyunun Karekteri Olsun Işıl Işıl Renkli Renkli Olsun :D HProduction Yazsın Altınada pk2 editör şimdiden çooook saol.

----------

ufak bide bilgi olsun imzanın boyut sınırı 500x300 oldu benim imza isteğimi 500x300 boyutunda istiyorum

Joker karakterinden hareketli bi avatar yapabilir misiniz ?? imza olarakta yine jokerden istiyorum uygun yerine muzlupuding yazarsaniz sevinirim tskler simdiden :) yapmazsanizda caniniz sagolsun .

Bende İstiyorum Bende :D Kardeş Aynısı Olsun Fakat Ordaki Karakter Shakes Fidget Adlı Oyunun Karekteri Olsun Işıl Işıl Renkli Renkli Olsun :D HProduction Yazsın Altınada pk2 editör şimdiden çooook saol.

----------

ufak bide bilgi olsun imzanın boyut sınırı 500x300 oldu benim imza isteğimi 500x300 boyutunda istiyorum

İsteğim Devam Etmektedir. Bi El Atarsanız Sevinirim XNCN Kardeş Zahmet Olmassa.

14547.jpg

İmza boyutuna getirilip güzel ve hoş bir font ile StrawBerry - MaxiGame WeAreFamily yazabılırmısınız.

MLighitn Gönderdiği Resme Marculea Yazarmısnz :) (Mlight Sorun Olurmu ) ?

----------

Yada Herhangi Bir Sağlam Böyle Kılıç Tarzı Bir Resme Marculea Yazrımsnz ?

Terzi kendi söküğünü dikemez derler. Bende kendim için bir imza istiyorum. bakalım nasıl olacak. Çok merak ettim. :D Herhangi bir alternatifim yok tamamen PS Master arkadaşların mizah anlayışına ve zevkine bırakıyorum. İyi forumlar....

Geri