• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar isteğim ;

-140x180 Avatar (Türünü size bırakıyorum..Anime olur,Emma Watson olur)
-140x175 Avatar (Türünü size bırakıyorum..Anime olur,Emma Watson olur)
-Hagan abinin (BlackStyle)nin avatarı gibi bişey istiyorum..

İsteklerim bu kadar Kolay gelsin !

İlginiz için teşekkürler..!:pff:

----------

wallpaper-1463397.jpg

wallpaper-1465363.jpg

wallpaper1136071.jpg

Bu resimleri 140x175 boyutuna getirmenizi istiyorum..Lütfen basık vs. olmasın net istiyorum teşekkürler :)

Son düzenleme:
Beyler işinizin olmadıgı bi zaman banada Avril Lavigne ' nin Avatarını ve İmzasını yapabilirseniz sevinirim İmza'nın herhangi bir köşesinde DeePBLaCK yazsın yeter geri kalanı size kalmış şimdiden teşekkürler :)

İlginiz için teşekkürler..!:pff:

----------

wallpaper-1463397.jpg

wallpaper-1465363.jpg

Bu resimleri 140x175 boyutuna getirmenizi istiyorum..Lütfen basık vs. olmasın net istiyorum teşekkürler :)

Öncelikle sayın dostum,kimse sana yardım etmek zorunda değil ve sürekli flood atmana gerekte yok ve şöyleki ps master'larin hic biri bölüm kuralına göre SİZLERE İMZA YAPMAK ZORUNDA DEĞİLDİR.

Kullanıcılarımızda musayit oldukları zamanlarda bizlern yüklerini hafifletmek acısından yardımcı oluyor !

Ve Buda İsteğin

140x140

fae9db37.png

----------

Beyler işinizin olmadıgı bi zaman banada Avril Lavigne ' nin Avatarını ve İmzasını yapabilirseniz sevinirim İmza'nın herhangi bir köşesinde DeePBLaCK yazsın yeter geri kalanı size kalmış şimdiden teşekkürler :)

2ffc10f3.png

b24be322.jpg

Garfield imzası istiyorum :) Zahmet olmazsa :P -CapsLock yazsa da olur yazmasa da olur :D

Bende bir imza ve avatar istiyorum.
Avatar hareketli olursa memnun olurum :)

Bir bayan (seçim sizin,çirkin ve ne fazla açık ne fazla kapalı) üstünde Eien* yazarsa memnun olurum. Teşekkürler.

Öncelikle sayın dostum,kimse sana yardım etmek zorunda değil ve sürekli flood atmana gerekte yok ve şöyleki ps master'larin hic biri bölüm kuralına göre SİZLERE İMZA YAPMAK ZORUNDA DEĞİLDİR.

Kullanıcılarımızda musayit oldukları zamanlarda bizlern yüklerini hafifletmek acısından yardımcı oluyor !

Ve Buda İsteğin

140x140

fae9db37.png

----------

2ffc10f3.png

b24be322.jpg
Çok teşekkür ederim bu arada yeni gördüm kusura bakma :)

9_3d_wallpaper_7-128885.jpeg

BU RESMİN ; SAĞ ALT TARAFINA Şekilli Olarak '' Lugia '' yazılmasını arz ediyorum.. ( TABİ NORMAL İMZA BOYUNDADA YAPIN LÜTFEN :D )

Geri