• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

http://img441.imageshack.us/img441/1306/ashenologo.jpg bu fotoğraf üstünede Chwihwa felan ekliyebilir misiniz avatar ve imza olarak.Farklı farklı resimler veriyorum bazılarıda kullanır diye hemde kendime alternatifler veriyorum.Hareketli yazılar veya normal yazılar olabilir.

Biraz oynadım ama bak bakalim bi hoşuna gidicekmi.

di-XQD4.png

hepsi hoşuma gidiyor ya zaten herkesin emeği var yaparken ona saygım var.ben sadece alternatif olsun diye soyluyorum bide kendinizi geliştirin diye.

Katy Perry'nin çok çok çok güzel bir avatar, birde imza'sını istiyorum yapacak arkadaş özenirse çok memnun olurum. :)

Şimdiden teşekkürler. :)

Güzel bir font ile Xrosower yazıp altına küçük şekilde Mapper yazılacak. Fazla küçük olmasın imza fazla büyükte olmasın orta büyüklükte, şimdiden teşekkür ediyorum.

Teşekkür ederim, bide yukarıda ki verdiğim font ile aynısını yaparsan sevinirim

Geri