• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vin Diesel içerikli güzel bir imza ve avatar istiyorum zevki size kalmış şimdiden teşekkürler.

7vm57.jpg
7vm5d.jpg
7vm5p.jpg

İmza denemeleri ;

7vm95.jpg

7vmcw.jpg

Merhaba arkadaşlar benim isteğim Behzat Ç. Dizisindeki Hayalet karakterinin güzel bir imzaya uyarlanması :D

Üstünede NqaKuL yazarsanız sevinirim :) Örnek resim malesef yok ama googleye behzat ç hayalet yazınca istediğim kişi çıkıyor ve suna avatarımdaki kişi.

Merhaba bir imza rica edicektim arkadaşlar :) koyu ve canlı bir renkte fon üzerine şekilli ve renkli bir biçimde aLone_AnqeL yazabilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden :)

Arkadaşlar bana teması anime ve müzik olan ayrıca içinde kulaklık barındıran(şu anki imzamdaki gibi) canlı bir avatar yapabilir misiniz? Baktıkça insanın ruhu canlansın :) Tamamen hayal gücünüze bırakıyorum :)

Bana sağlam bir ps master lazım müsait olan özel mesajdan ulaşırsa sevinirim imza yaptırcam bilgileri özelden veririm. Şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar banada bir imza lazım mümkünse özelden pm atabilirmisiniz gerekli bilgiyi vereceğim :) teşekkürler şimdiden

Beyler Baktım Güzel İmzalar Çıkıyor bir imzada bana yaparsanız sevinirim teşekkürler...

Ben böyle bir animelerdeki kadınlardan bir imza istiyorum ama nasıl desem şimdi direk animelerdeki kadınlardan olmasın üzerinde bayağı bir oynama yapılsın istiyorum direk animelerdeki kadınları oraya cıvıl cıvıl koyulmasın da böyle daha efektif olsun istiyorum hangi anime olacağı veya neler kullanacağınızı siz belirleyin. :)

sigpic128807_130.gif

Formattan sonra photoshop silindi elimde de yazısız kalmış bu imzam. Birisi güzel bir şekilde boş kısma CarpeDiem yazabilir mi ? fazla şatafatlı olmasın dümdüz de olmasın. Siyah renkte bir yazı aslında :)

Geri