• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mngtbi9m.png

r5ywasrs.png

şu iki resime boş olan kısımlarına resimlerle uyumlu ve güzel bir yazı fontu ile Kaya yazabilecek arkadaş varmı ben pcye format attım cs6 indirmek zor geliyor simdi :D

Şöyle güzel bir avatar arıyorum, avatarda kız resmi olursa daha iyi olur.
-Çok aşırıya kaçmamalı ve kız güzel olmalı + resme baktıkça insanın içini ferahlatmalı..

2yuaom8.jpg

Bu resmin üzerine güzel bir yazı tipi ile -FethiyeLee yazar mısınız ?

Bana İmza Boyutunda Sarışın Bir Bayan Veya Tatlı Yüzlü Bir Bayan İmzası Yaparmısınız ?

Efect'e Felan Gerek Yok Resmin Görünüşü Güzel Olsa Yeter.

narutonun kyubi versiyonu ile ilgili bir imza ve avatar yapabilirmisiniz imzada Excalibur yazarsa güzel olur

Geri