• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Güzel bir avatar ve imza rica edicektim V for vandetta olabilir veya bayan resimleri falan olursa sevinirim vfor vandetta imza ve avatarında siyahlı kırmızı renkler olursa sevinirim bayan imza ve avatarındada renk olursa canlılık iyi olur şimdiden teşekkürler :)

Güzel bir avatar ve imza rica edicektim V for vandetta olabilir veya bayan resimleri falan olursa sevinirim vfor vandetta imza ve avatarında siyahlı kırmızı renkler olursa sevinirim bayan imza ve avatarındada renk olursa canlılık iyi olur şimdiden teşekkürler :)

8xv8p.png

Buyrun

1- Üzerinde All_Star yazan bi Jessie J. imzası.

2- Emma Watson Harry Potter karışık(tek Harry'de olur All_Star yazan bi imzası.

3- Üzerinde PureHate yazan bi Avril Lavigne yada Hayley Willams imzası.

Şimdiden çok teşekkür ederim
.

Şöyle güzel bir avatar arıyorum, avatarda kız resmi olursa daha iyi olur.
-Çok aşırıya kaçmamalı ve kız güzel olmalı + resme baktıkça insanın içini ferahlatmalı..Saçma resimler istemiyorum
Teşekkürler..

Şöyle güzel bir avatar arıyorum, avatarda kız resmi olursa daha iyi olur.
-Çok aşırıya kaçmamalı ve kız güzel olmalı + resme baktıkça insanın içini ferahlatmalı..Saçma resimler istemiyorum
Teşekkürler..

forum lan burası neyi amaçlıyon sen :D

88895orig.jpg

Resimde ki SWAN yazısını silip yerine aynı yazı fontunda ve büyüklüğünde;

Hilal-i
Ahmer
[Alt alta olacaklar, yan yana değil :) ]
yazar mısınız? Bundan sonra da Maxigame imza boyutlarında şekillendirirseniz sevinirim. :)

Son düzenleme:
Bir Ps master veya bu bölümle ilgilenen biri gelebilirse buraya yazabilirmi bir avatar isteğim varda

Teşekkür ederim fakat biraz daha böle karanlık olabilirse yani karanlık derken maske beyaz arka taraf karanlık siyahlı kırmızı bi efect yapabilirsen çok memnun olurum

O Resimleri Editlemeden Küçültmüştüm...

Malesef Öteki Türlü Uğraşamam. Görevliler İlgilenir.

Şuanki imzamın köşelerini siyahlandırıp uygun bir yere nickimi yazmanızı rica ediyorum :)

Buyur

Yazı Fontunu Ve Rengini Uydurmaya Çalıştım.

8zmnc.png

Geri