• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banada imza yapabilir misiniz üstünde CnyTGnD yazması yeter :) Herşey sizin zevkinize kalmış.

Banada imza yapabilir misiniz üstünde CnyTGnD yazması yeter :) Herşey sizin zevkinize kalmış.

Buyrun

di-1MPCKG1Q.png

Bana imza yapabilirmisiniz?. Avatar + Imza

İlgileniyorum.

Bana bir avatar yapabilir misiniz ? Teşekkürler. (Selenadan istedim yapmadı hain :( :( )

Bana büyük güzel ağır başlı bir avatar ve imza yapabilir misiniz bob marley veya snoop dogg wiz khafila olabilir ama farklı birşeylerde olabilir

Bende Vin Diesel içerikli sağlam bi imza istiyorum zevkki size kalmış şimdiden teşekkürler.

senin senin imzan şeklinde ama o yeşil şey yerine beşiktaş amblemi olabilirmi yandada Çarşı sembolü ve Crainy yazabilirmisin aynısınında avatarı

Takım yapmıyorum üzgünüm :)

----------

Eğer Mümkünse Buna Benzer, Seninki gibi Bir avatar- İmza İstiyorum.
Değişik Ve Güzel, Resimler Canlı Ve Net , Renkli Birşey Acaba Mümkünmü ?

di-OFLP.png

kafama göre takılıyorumda :)
Hoşuna gittimi ?

Geri