• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başımdan geçen bir sinema olayı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Merhaba arkadaşlar şimdi size başımdan geçen bir olayı anlatacağım. :D

Öncelikle şu filmin fragmanını izlemenizi istiyorum.Lütfen.

Kötü Ruh - Evil Dead - Sinemalar.com

Tarih 03.05.13 sinemaya gitmek istedim.O zamanda İron Man 3 filmi vardı.Saat 7.30 seansına yetişirdim ama benim için geç olacaktı.O yüzden bir korku filmine girecektim taki buna da evde karar vermiştim. Uzun zamandır da bu filmin takıldığım sinema salonuna gelmesini bekliyordum.Neyse koşa koşa zar zor yetiştim.Bir de baktım salonu daha açmamışlar. Görevli bayana, "Hanımefendi, Kötü Ruh adlı filme geldim ama daha salonu açmamışlar" dedim ve kadın bunun üzerine görevli beye, " 3 numaralı salonu açarmısınız müşterimiz var dedi. Ardından girdim filme ve izledim.Şimdi arkadaşlar diyecek ki bunda ne gibi bir sorun var veya ne ilginç yanı var.Arkadaşlar filme girdim ama, filmde bir tek ben varım.Koca salon bom boş 7 devasa hopörlörün insafına kalmışım :D salon boş hani sivri sinek de yok ki bakasın oyalanasın :D Neyse girdim filme film arası oldu dedim gelen olur heralde lakîn yok yok :D Filmi izledim.Böyle hani adam sevgilisi için resturant kapatır ya, ben de de sinema salonu kapatma hissi uyandı. :D D: Ama şunu söylemek isterim, Ayin,İblis,şeytan,musallat vb.. tarzı filmlerden korkmam aksine çok zevk alırım. O yüzden bu izlediğim film de de çok korkmadım sadece bir takım sahnelerde gerildim.Filmi çok beğendim. Korku severler var ise korkmak istiyorsanız gitmenizi tavsiye ederim. Bakin mesela bende şöyle bir durum var. Amerikan,Hollwood korku tarzı yapım filmlerinden korkmuyorum zevk alıyorum ama türk korku filmleri malumunuz üç harfliler vb.. filmler olunca korkarım.Neden ise tek korkum odur.Mesela o gün ben Türk üç harfli filmi olsaydı sinema çıkısı paçamdan akardı diyorum ve noktayı koyuyorum. :D Değerli vaktinizi aldığım ve bunu okuduğunuz için teşekkürler. :D

Fragmanı gözümü kısarak izledim gece vakti bişey çıkacak die :D Aynen bende sendenim yabancı filmlerde fazla korkmam ama anlık sıçramalar gerilmeler oluo,ama türk cinli filmlerden korkarım bnde :D Ben normalde merkezi bi salona gidiorm ama bizim burdada var kçük salonları olan bi yer orda açmıolar tek kişiye :D

Fragmanı gözümü kısarak izledim gece vakti bişey çıkacak die :D Aynen bende sendenim yabancı filmlerde fazla korkmam ama anlık sıçramalar gerilmeler oluo,ama türk cinli filmlerden korkarım bnde :D Ben normalde merkezi bi salona gidiorm ama bizim burdada var kçük salonları olan bi yer orda açmıolar tek kişiye :D
Tek kişiye bile salon açan bi müessese var ise, işte o müessese kaliteli ve müşteriye değer veren müessesedir.

hiçbir türk korku filminden korkmadım (toplam kaç tane varsa zaten :D) musallat dabbe semum hiçbiri korkutmadı yabancı korku filmleri olarak neredeyse 1970 den günümüze kadar olan tüm korku filmlerini izledim rec shutter ve emily rose fena degildi ama ciddi anlamda korktugum tek film The Exorcist. başrol oyuncusunun resmini görünce bile ürperiyorum :D

Son düzenleme:
Sezer sen zaten neyden korkuyorsun bi bulamadıkki skypeden ozanla bize şeytan çıkarma ayini yollayıp duruyordun :D

Bizim buradaki sinema hep boş oluyor,yanlış anlaşılmasın cinebonus sinema kaliteli yani.Sakarya halkı 1 lira pahalı diye tercih etmiyor :D

Sezer sen zaten neyden korkuyorsun bi bulamadıkki skypeden ozanla bize şeytan çıkarma ayini yollayıp duruyordun :D
Onu bırak bir ara rüyamda bana ayin yapıldığını gördüm. Böyle yukarıdan kamera çekilmesi gibi izliyordum kendimi. Film izler gibi. İnan uykudan uyandığımda 1-2 ay kendime gelemedim.

Onu bırak bir ara rüyamda bana ayin yapıldığını gördüm. Böyle yukarıdan kamera çekilmesi gibi izliyordum kendimi. Film izler gibi. İnan uykudan uyandığımda 1-2 ay kendime gelemedim.
sen kafayı bozdun bunlarla psikolojin bozulur bak diyeyim fazla zorlamada izle yine arada

Geri