• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Evet Beyler herkes başından gelen korkunç garip olayları ve gördükleri karabasanları Bu konu altında yazsın.:fky:

Son düzenleme:
2 gece hiç uyumamıştım 3. gece sızıp kalmışsım. sabah uyandım tuvalete gittim. tuvaletten çıktım. annem bakkala git dedi bakkala giderken araba çarptı hop ben uyandım. ardından tabi terlemişsim annem git bi duş al dedi duşa girdim hop deprem oldu annemin kafasına tavandan bi parça düştü hop ben uyandım. kanter içinde kaltım annem yanımda noldu olm dedi. olanları anlattım. ama daha gece yarısı içerden sesler geldi. hırsız girmiş eve annemide benide öldürdü ben gene uyandım (bu sefer gerçek) uyandıımda yarım saat soğuk suyla banyo yapıp 10-15 kez kendime tokat attım üstüne 20kez cimcikledim kendimi:Dişi sağlama aldım. (anlattığım olay gerçek)

2 gece hiç uyumamıştım 3. gece sızıp kalmışsım. sabah uyandım tuvalete gittim. tuvaletten çıktım. annem bakkala git dedi bakkala giderken araba çarptı hop ben uyandım. ardından tabi terlemişsim annem git bi duş al dedi duşa girdim hop deprem oldu annemin kafasına tavandan bi parça düştü hop ben uyandım. kanter içinde kaltım annem yanımda noldu olm dedi. olanları anlattım. ama daha gece yarısı içerden sesler geldi. hırsız girmiş eve annemide benide öldürdü ben gene uyandım (bu sefer gerçek) uyandıımda yarım saat soğuk suyla banyo yapıp 10-15 kez kendime tokat attım üstüne 20kez cimcikledim kendimi:Dişi sağlama aldım. (anlattığım olay gerçek)
kısaca oha diyorum :D

Resmen kendinden geçmişsin :roll: :hihi:

g.tun açıkta kalmış :D:D:D:hihi::hihi:

tmm anladık k.ç baş açıktı don aklet sadece ama hadi bakalım sizde anlatın:D sadece benmi:D görelim sizin k*ç ne kadar açık kalmış:D

Banada olmuştu geçen sene :'( Çok kötü birşey.Bi gece uyandım.Kapının orda birisi (benim ikizim kadar bana benziyo) bana pis pis sırıtıyodu.Bende korkmaya başladım pencere açıktı atlamak geldi içimden ama kımıldayamıyorum sonra korktuğum başıma geldi adam yavaş yavaş yanıma geldi resmen böyle üstüme eğildi (yanlış anlamayın xD) Kafa kafaya geldik kahkaha atmaya başladı sonra bağarmak istiyorum bağırıyorum bağırdığımı hissediyorum ama sesim çıkmıyo sonra tek düşündüğüm şey kafa atmak oldu ama atamıyodum :D Hareket edilmiyor! Ama çok eğlenceli :D:D Sonra işte gene uykuya daldım sabah uyandığımda hemen duşa girdim . Sonra da işte hayatıma devam ettim.

Banada olmuştu geçen sene :'( Çok kötü birşey.Bi gece uyandım.Kapının orda birisi (benim ikizim kadar bana benziyo) bana pis pis sırıtıyodu.Bende korkmaya başladım pencere açıktı atlamak geldi içimden ama kımıldayamıyorum sonra korktuğum başıma geldi adam yavaş yavaş yanıma geldi resmen böyle üstüme eğildi (yanlış anlamayın xD) Kafa kafaya geldik kahkaha atmaya başladı sonra bağarmak istiyorum bağırıyorum bağırdığımı hissediyorum ama sesim çıkmıyo sonra tek düşündüğüm şey kafa atmak oldu ama atamıyodum :D Hareket edilmiyor! Ama çok eğlenceli :D:D Sonra işte gene uykuya daldım sabah uyandığımda hemen duşa girdim . Sonra da işte hayatıma devam ettim.

üstüme eğildi(yanlış anlamayın) diosun ama sonra çok eğlenceli diosun:D:D töbe töbe:D

woouw korktumm

Bende Küçükkene Uyordum Bi anda Uyandım VE Aniden SU İçme İhtiyacı Duydum Annemden Su İstediğim Suyu Verdi İçtim Ondan Sonra Ben Aşşağıda Uyuyorum Babam Yukarda Annem Benle Bi Anda Yatığında Altına Baktım Birde Ne Göriyim Biri Kırmızı Biri Yeşil 2 Garip Cisim Hareket Ediyorlar Ve Ses Çıkartıyorlar Küçük Olduğum İçin Tabi Korkmamak Bana Göre Normal ^^ Ama Belki İnanmayanlar Olabilir Ama %100 Gerçektir...Küçükken Yaşadım Ve Hala Unutamıyorum :'(

Bende Küçükkene Uyordum Bi anda Uyandım VE Aniden SU İçme İhtiyacı Duydum Annemden Su İstediğim Suyu Verdi İçtim Ondan Sonra Ben Aşşağıda Uyuyorum Babam Yukarda Annem Benle Bi Anda Yatığında Altına Baktım Birde Ne Göriyim Biri Kırmızı Biri Yeşil 2 Garip Cisim Hareket Ediyorlar Ve Ses Çıkartıyorlar Küçük Olduğum İçin Tabi Korkmamak Bana Göre Normal ^^ Ama Belki İnanmayanlar Olabilir Ama %100 Gerçektir...Küçükken Yaşadım Ve Hala Unutamıyorum :'(

Gece gece bunu okudum korkmaya basladm :D:D

Ben rüyamda babaannemin evindeyim bizim akrabalar felan cümbür cemaat toplanmışız.Ben bi tuvalete gidiyim dedim ışığı açıyom ışık yanmıyo ama diğer odalarınki yanıyo ama hepsinin kapısı kapalı.Sonra neyse diyorum ampul patlamıştır diyorum.Elimi yüzümü yıkıycam ama aynada kendimi göremiyorum sonra aynaya yaklaşıyorum.Sonra suratımın değişmiş bir halde görüyorum(korkunç bi halde idi).Daha sonra paldır küldür bizimkilerin yanına gidiyorum.Kapıyo açıyorum içeride kimse yok ışık kapalı sonra kapıyı kapatıyom ışık açılıyo ve içerden sesler geliyo bi daha kapıyı açıyorum yine ışık yok yine kimse yok başka odalara gidiyorum ve yine aynısı oluyo.(Gerçekten birebir aynı şekilde noktasından virgülüne kadar anlattım.)

Sonrada uyanıyorum!Off kabusmuş diyip elimi yüzümü yıkamaya gidiyorum. Yanlız giderken de tırsıyorum acaba aynı şekilde olucakmı diye.

Ve k*ç*m başım açık değildi.

Daha bende çok var isterseniz anlatırım.

Haaa Bitane Daha Var Dur Anlatiyim Öhööm Öhööm :D

Bunu Rüyamda Gördüm :'(

Benim Büyük Dedemin Eşi Vefat Etmişti...İşte Vefat Ettikten Baya Sonra Dedemin Eşi Rüyama Girdi Yaşı 94+ Biz Onu Gömmeye Gidiyoruz Arabanın Bagajında Bagaj Büyük Baya Biz İşte Eve Geldik Bende Tabutun Başında Duruyorum :'( Bi Anda Tabut Hareket Etmeye Başladı Büyük Babannem Canlı Bi Şekilde Beni Tavuta Çekmeye Çalışıyo....Bende Direniyorum Sürekli Yabancı Bi Dilde Bişiler Bağırıyo ve Beni Tabuta Çekmeye Çalıyo Bende Bağırıyorum En Sonunda Annem Geliyo Oda Beni Kurtarmaya Çalışıyo Ama Babaannemi Bi Görseniz O Anda Korkudan Ölürsünüz Üstünde Kefen Gözler Kan Kırmızısı....EN SONUNDA UYANDIM AMA SABAH BENİ Bİ GÖRCENİZ NASIL TİTRİYODUM :D

yabancı dilde söğlediklerini buraya yazarsan eğer hatırlıyorsan bi araştırayım

Geri