• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Incepiton filmini izleyenler bilir rüya içinde rüya vs. Rüya içinde rüya görmek normaldir 2 katman aşağı inmiş oluruz genelde öyle görürüm ama geçen gün uyuyordum.Rüyada bir baktım parktayım(park dediğim çocuk parkı değil büyük bir park var orada piknik vs. yapılıyor genelde orada takılırım)Sonra ayakkabımı bağladım tak rüyadan uyandım bu sefer maçtayım taraftar olarak çıldırmış yine rüyadan uyandım bu sefer yataktayım oh o neydi ne biçim rüyaydı derken tekrar uyandım ve gerçek hayattayım kafam allak bullak oldu ama 3 katman aşağı indim.Aşağı indikçe zaman hızlı geçiyor, yavaş geçmiyor(en azından bende öyle)

----------

Arkadaşlar Bir Olay Kendi Gördüğüm Rüyayı ve Bir Anımı Anlatayım Size...

Ben Cinlerle İlgili Araştırma Yapıyordum Şöyle Bir Başlık Gördüm "Müslüman Bir Cinle Yapılan Röportaj" Meraktandır Herhalde Girdim Gece Saat 2:30 Sularında Okudum Baya Bi Etkilendim İşte Cinler Buna Benzer Cinlerinde Müslümanı Hristiyanı Yahudisi Ateisti Olur İşte Kulaklarımız Kedininki Gibi ve Kıllı Olur Falan Yazıyodu Ten Rengimiz Esmer Kimimiz Mavi Kimimiz Kırmızı Olur Genelde Diyodu Ben Bu Uzun Yazıyı Sonuna Kadar Okudum Bide Bazılarımız 2 metre falan bazılarımız 2:30 Falan Diyordu Yorumlara Geldim Bir Kullanıcı Şöyle Yorum Yapmış....

!!!"Buna İnanmayınız Ben Gerçek Bir Cinim Yalandır Boyumuz 2-2:30 m değil 30-40 Cm dir En Uzunumuz 50 Cm dir İnsanların olduğu Yerde Yaşayamayız Yasaktır.Issız Yerlerde Ormanlarda Eski Evlerde Yaşarız Hayvanları Korkutup Eğleniriz İnsanların Karşısına Çıkmak Çok Tehlikeli Ve Yasaktır Büyük Büyük Aklınızın Alamayacağı Cezaları Vardır.Hayvanları Korkuttuğumuz için Hayvanlar Ürkek Olur Özellikle Kediler Yukarıdaki yazının sadece şu kısmı doğrudur Bizim kulaklarımız kedi kulağı gibidir bu yüzden çoğunlukla kedi kılığına gireriz"!!!

Bende Bu Yorumu Görünce Güldüm Adama Bak Dalga Geçmiş Dedim Biraz Daha İnternette Dolanıp Uyudum Rüyam Aynen Şu Şekildeydi...

Yatakta 3D Ses Dinliyordum Kapı Birden Açıldı İçeri 35-40 cm Bi Adam Girdi Bana Bağırdı Demek İnanmadın Bana O Yorumu Görünce Dedi bende Abi Bi Git Çocuk Mu Kandırıyorsun Dedim Hala İşin Dalgasındaydım İçeri 15-20 tane Öyle Adam Doluştu Uyandım soluk Soluğa Yataktan Kalktım O Sırada Kapı Açıldı İçeri Bişey Fırladı 20-30 Cm Bi Panikledim Balkona Çıktım Balkondan İçeri Baktım Acaba o şey ne Yapıyordu Orda Öyle Duruyordu Ben Korktum Renginin Mavi Olduğunu Anladım Işık Açıldı Annem Geldi O İçeri Fırlayan Şey Benim Küçükken Oynadığım Mavi Ayıcıkmış
smile.gif
smile.gif
Çok Korkmuştum Ama Hergece Bi Bu Rüyayı Bide O Forum Sitesi Aklıma Giriyor Çok Korkuyorum Tuvalete Gidemiyorum
smile.gif
Korka korka zorla gidiyorum
biggrin.gif
gece gece okumayın yazar insan şimdi nası uyuycam :(

Acayip ilginç olaylar varmış yada sallama inş gerçektir :)

Bu gerçekten süperdi işte..

Dün gece rüyamda biri beni bedenimden çıkarıp yolculuğa götürdü.. Uzaya gittik orda Halka gibi bi cismin içinden geçerek ışınlandık. Bana çok güzel yerleri gösteriyordu. Türkçe konuşmuyordu ama Dediklerini anlayabiliyordum.. Cennetten parçalar diye tekrarlayıp durdu.. Biraz daha gittiğimizdeyse bana '' Eyvah o geliyo Diz çök '' dedi, bende çöktüm.. Kafamı kaldırdığımda kafasını göremiyordum. ayaklarını görebiliyodum. Sakalı vardı upuzun bembeyaz arkasından sürüklüyodu..
Bana burda ne işin var diye sordu. Tam '' Ben bilmiyorum Beni o getirdi '' derken veyanımdakini işaret ederken yanımdaki yoktu !! acayip bi şaskınlık içersindeydim beni aldı karanlık biyere attı.. Üstümü kapakla kapatırken sen kimsin dedim.. Bana farklı bi dilde '' BEN TANRIYIM. HEPİNİZİN SONU '' diyerek kapadı uyandım .s
O hangi filmdi :) İzlemiştim de :D

2 gece hiç uyumamıştım 3. gece sızıp kalmışsım. sabah uyandım tuvalete gittim. tuvaletten çıktım. annem bakkala git dedi bakkala giderken araba çarptı hop ben uyandım. ardından tabi terlemişsim annem git bi duş al dedi duşa girdim hop deprem oldu annemin kafasına tavandan bi parça düştü hop ben uyandım. kanter içinde kaltım annem yanımda noldu olm dedi. olanları anlattım. ama daha gece yarısı içerden sesler geldi. hırsız girmiş eve annemide benide öldürdü ben gene uyandım (bu sefer gerçek) uyandıımda yarım saat soğuk suyla banyo yapıp 10-15 kez kendime tokat attım üstüne 20kez cimcikledim kendimi:Dişi sağlama aldım. (anlattığım olay gerçek)

2009 da yazmıssın 2014 te kahkaha attım :D

Geri