• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende 3-4 sene önce bi gördüm bide 3 ay önce fln gördüm ama rüyamda ne gördüğümü hatırlamıyorum

Rüya değil ama komik bir anımı anlatayım.

Müstakil bahçeli bir evde oturuyoruz.Geçen yaz annemler düğüne gitmişlerdi evde yanlız kaldım gündüz vakti öğle saatlerinde sroda uruchi bekliyorum.Karnım acıktı gittim menemen yaptım :D ocağı kapattım uruyu unutmustum gittim baktım uruchi çıkmamıs ptdekı konusmalar dikkatimi çekti bi 5dk konuşmusumdur.birde gittimki ne göreyim??Kedi üşüşmüş menemenime :'( yiyiyor sakince yanımdaki sebze sepetine elimi attığımla içinden patetesi kapmam bir oldu.Kediye o anki sinirimle patatesi son gücümle kediye fırlattım.Kaçtı namussuz yemeğimide yedi :'( Fakat gittim afiyetle döner yedim :D :D

Rüya değil ama komik bir anımı anlatayım.

Müstakil bahçeli bir evde oturuyoruz.Geçen yaz annemler düğüne gitmişlerdi evde yanlız kaldım gündüz vakti öğle saatlerinde sroda uruchi bekliyorum.Karnım acıktı gittim menemen yaptım :D ocağı kapattım uruyu unutmustum gittim baktım uruchi çıkmamıs ptdekı konusmalar dikkatimi çekti bi 5dk konuşmusumdur.birde gittimki ne göreyim??Kedi üşüşmüş menemenime :'( yiyiyor sakince yanımdaki sebze sepetine elimi attığımla içinden patetesi kapmam bir oldu.Kediye o anki sinirimle patatesi son gücümle kediye fırlattım.Kaçtı namussuz yemeğimide yedi :'( Fakat gittim afiyetle döner yedim :D :D
Korkunç olan bumu ? :D

Rüyamda ben cok uzun koridoru olan bir evdeyim. Kuzenlerimle eve bakıyordum. Sonra kuzenime benim tuvaletim var dedim.Gittim sonra birden elektrikler kesildi. Zamanda akşamdı saten korkudan altıma yapacaktım. Sonra odalara baktım kimse yok kuzenim felan hiç kimse. Birşey oldu aniden uyandım. Sonra bir arkadaşımın evine gittim ev aynı rüyamda gördüğüm ev. Çok şaşırdım .İnanamadım

:D:D
bi lımbırt :D

Banada aynı şey oluyor.Tam yere temas edecem birden ayağımı antında bir boşluk hissediyorum.Sonra uyanuyorum.
O hissettiğiniz boşluğa "tavşan deliği" denir. Her insanda olan bişeydir. Vücut yanlış hatırlamıyorsam "rem uykusuna" geçerken böyle bir kasılma yaşıyor. Aslında o anda bilinç altına düşüyorsun bir nevi :) rüyaların görüldüğü bölümdür "rem uykusu" ..

Üstte belirmiştim komik bir anı diye :D
Bu arada basımdan geçen korkunc olayları aklıma getirerek kendımı sıkıntıya sokmam :) Kendimlebarışığımben :D
Abi öldüründün beni ya TY :D :D Süper anı :D
181742_192851314068732_184261544927709_555680_5620498_s.jpg

Hiç rüyayla gerçek arasında kaldığın oldu mu?

Bir gün bir yaz akşamı yine ayaktayım.TV'den film falan izledim.Yatayım dedim.Saat bu arada gece 3.30 falan.Neyse yatıyorum yatıyorum yatıyorum uyuyamıyorum.Sağa sola dönüyorum.Benim yattığım oda tam koridoru görüyor evde uzunca ordan karanlıktan biri geliyor yani ben hissediyorum noluyor falan.Sonra bağırmaya başlıyorum.Bir iki kere bağırdıktan sonra sesim çıkmaz oluyor.Bağırıyorum bağırıyorum...Gittikçe o karanlık bana doğru yaklaşıyor ama ben yataktan kıpırdayamıyorum.Sonra o gördüğüm karanlık üzerime baskı uyguluyor hissediyorum.En son kendimi bıraktım meğerse rüya görüyormuşum.Bir uyandım
hala olayın etkisinde gibiyim.Çünkü rüyada gördüğüm herşey yani mekan,gece olduğundan her yerin karanlık olması beni acaip derecede korkutmuştu...

Kardeşm seninkine benzer bir olay benım basımada geldi olay soyle oldu ;
şimdi ben koltuga uzanmıs tv ızlıyorum saat 22.30 suları falan evde kimse yok normal de hıc korkmam ama bırden aklıma "dabbe" geldi ve bende bi yusuf yusuf .d
her neyse ben tv izliyorum sonrada üstüme dogru bısey bana baskı yapıyor ama ben goremıyorum kollarımı ayaklarımı tutuyor ben goremıyorum bagramıyorum kosarmıyorum en sonunda annem geldı kaldırdı benı ve duzeldım .d megerse annemde evdeymıs .d ama nasıl tırsıtıgımı anlatamam .d

bide bi rüyam var bunda hıc korkmadım ama bı garip geldi bana;
simdi bizim burdaki okulun bahcesınde arkadaslarla savasıyoruz .d bildiğiniz m4a1 .d falan , teröristlerle çatışıyoruz ben kendı onume beyaz baraka gıbı bıseyı sıper edıyorm ama ne oludu bılmıyorum ama benı vuruyorlar o arada savas devam ben ölmusum ama sankı kamera var ben ızlıyorum onları .d sonra bızımkıler yanıyor falan daha sonra beni tabuta koyuyorlar .d omuzlarda gıdıyorum en sonunda hristiyan gibi gömüyorlar ( tobe tobe .d ) sonra ben beyaz bı odadayım topragın ıcınden cıkıyorum yanımda bı adam onunla konuyorum ama adam cooook ıyı bı adam adamın elınde bı tahta parcası bıde bıcak var bıcakla tahtayı sıvrılestırıyor bır yandanda benımle konusuyor ve ruya bıtıyor :S:D

Bende bir gece rüyamda bizim sülale biyerde toplanmış dualar okuyorlardı. Ben dedemin yanında oturuyordum.. Dualar okunurken birden sessizlik oldu dedem yavaşça kafasını çevirdi ve bana Bahadır!!! şeklinde çook şiddetli bir biçimde bağırdı. Birden uyandım kan ter içindeydim haraket edemiyordum, bağıramıyordum.. İçimden aklıma gelen ilk duayı okudum.. sonra birden kendime geldim kalktım su içtim tekrar yattım.. Aynı gece tekrar rüya gördüm bu sefer TeamSpeak (mikrofonlu konuşma) programını gördüm arkadaşlarla konuşuyorduk.. bana garip garip birşeyler diyorlardı ama anlaşılmıyordu birden teamspeak odasını biri girdi çok değişik bir dilde bağırdı.. Sıçrayarak uyandım çok korktum ve sabaha kadar uyumadım Tv fln izledim..

------

Birkerede köye gezmeye gitmiştik.. Bizim köyde bir köprü var hiç ışıklandırması yok geceleri tamamen karanlık oluyor göz gözü görmüyor.. Köydeki arkadaşlarla baya gezdik sonra eve gitmemiz için o köprüden geçmemiz gerekiyordu.. Tam o köprüden geçerken birden garip sesler ve ıslıklar duymaya başladık hepimiz çok korktuk ve arkamıza bakmadan oradan kaçtık...

(iki olayda tamamen gerçektir)

bende anlatayım::

bu bana her zaman olur gce uykuya dalarım 1-2 saat rahat uyurum ondan sonra rüya görmeye başlarım etraf bembeyaz evler var böyle gece kondu gibi onlarda bembeyeyaz yani heryer neyse orayı görmeye başlayınca uyanırım ben uykudan annemin yanına giderim uyuyamıyorum derim ama beni bir titreme sarar anlatamam 2-3 saat durmadan titretim sıcak basar terlerim devamını anlatmak istemiyorum çünkü yine etkisinde kalacagım diye artık çok kötü olmaya başladı bunu yazarken bile orayı düşünüyorum acaba gece rüyama girermi diye inşallah bu son bulur ama sanmıyorumki son bulmaz şuan bile titreme geliyor bana =( :(

Bu anlatacağım olayı ben yaşamadım fakat arkadaşım rüyasında görmüş onu anlatayım bana çok ilginç geldi :D

Şimdi bu rüyasında rüya görüyormuş çok kötü bi şekilde korkarak uyanmış daha sonra uyandıgında (hala rüyada) elini yüzünü yıkamaya gitmiş ve aynada baktıgında kendi kulaklarında Hz.Muhammed(S.A.V) yazıyormus sonra kan ter içinde uyanmış bana bu kadar anlattı cok ilginç :O

Bakmışken bende anlatayım biraz :D Rüyamda okulda arkadaşlarla parmaklıkların önündeki çıkıntıda dikilmiş konuşuyoruz bi süre sonra okulun kapısında zombiler doluşuyo ve zorlayıp içeri giriyolar ben bağıra çağıra söve söve kaçarken ordan ışınlanır gibi oluyorum ne biliyim birden bire başka bi yerde beliriyorum :D Bizim sokaktayz arkadaşlarla dolaşıyoruz bi süre sonra tekrar zombiler basıyor ortalığı ben gine bağıra çağıra söve söve kaçıyorum:D Sonra tekrar bi yerde beliriyorum 4-5 kere tekrar ediyo ve uyanıyorum :D Ve bunu bir kere yaşamadım birkaç ker eaynı rüyayı gördüm :D Bide şu var :D Annemle döküntü bi yerde oturuyoruz TV izliyoruz sokak kapısı arkamızda kırılarak açılıyo içeri bi goril giriyo annem kaçıyo ben hala oturuyorum goril yavaş yavaş geliyo ben arkamı dönüğüm tabi :D en sonunda yanıma geliyo ve kafamdan koca bi ısırık alıcakken uyanıyorum :D ayrıca karabasan dedikleri olay uyanıklıkla uyku arasında kalınca olur :D rem uykusundayken birden uyanırsanız vücut fonksiyonlarınız çalışmaz ama bilinciniz yerinde olur etrafınızda uçan şeyler görürsünüz hareket etmek istersiniz edemezsiniz bağırmaya çalışırsınız bağıramazsınız :D işte bilimsel açıklaması :D

Küçükken 2 tekerlekli bisiklet sürmeye çalışıyordum. :D Yokuştan aşağıya doğru sürmeye çalıştım, arabanın farına bir geçirmişim geçiriş o geçiriş oda bana geçirdi. :D Sonra başladım ağlamaya bileğim kırılmıştı, eve gittim hastaneye gittik hastanede iğne yaparken kolumu bacığımı tuttular, delirdim. :D

ßende Anlatıyım Olay Dün Yani Salı Akşamı Arkadaşın Motorla Geziyoruz Elmde Telefon Mesajlaşıyorum Arkadaşda Motoru Alalı 3 Gün Oldu.

Caddeden Geçiyoruz Ama önüme bakmıyorum ben.Kafamı Sağa Çevirdim Bir Baktım Araba Hıphızlı Geliyor :D O anda Düşündüğüm şey Motordan atlamaktı Ama Tüm Vücudum Kasılmıştı Hareket Edemedim Zaten 2 sn Sonra Araba Yanımızda Motora Bİr koydu :D Motor Yanlayınca Arkadaşla Yerde Takla Attık.İkimizede Hiç Bir şey Olmadı Şükür Belim Hala Ağrıo :D

bende hep rüyalarımda kendimi yüksek yerlerden düşerken hissediyorum bir tepe gibi biryerden aşşagıya düşüorm tam yerle temas ediceğim sırada uyanıyorum terler içinde ama hep oluyor nedenini anlıyamadım
kardes o cünüpsen olur büyük ihtimalle karabasan gelir :)

Bende bi rüyamı anlatıyım bu rüyayı bikaç kere gördüm;
Şimdi rüyamda heryer karanlık hiç bişey yok tek bir kapı var o kapıyı açıyorum içeri bembeyaz ışık doluyo sonra kapıdan geçmek için adımımı attığımda aşağı düşmeye başlıyorum yaklaşık 10-15 saniye düştükten sonra sanırım tam yere çarpıcam(yer yok heryer bembeyaz) kalbimde bir sancı ile uyanıyorum.Bunlar olurkende bağıramıyorum veya konuşamıyorum.

Geri