• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yaw ben bir rüya görüyorum 1 alana geliyoruz ailece halamlar filanda oluyor , sonra ben başlıyorum ağlamaya uyandığımdada ağlıyor oluyorum...
Böyle rüyayı 3-4 kere gördüm hepsindede ağlıyordum

2.si
Arkadaşlarla 1 fabrikada rehin alıyolar bizi sonra 1 arkadaş kapıyı açıyo bizde o bizi rehin alanları dövüyoruz başlıoz kaçmaya evlerde öyle böyle değil plastik uzaylıların evi gibi ben içeri giriyorum heryer karanlık sonra 4 tane ışık görüyorum insan gözünün şeyi kırmızı kırmızı anne-baba diyorum sonra korkuyorum bizim evin içi uyanıyorum tam 1 ay boyunca o aralığa çıkamıyorum o kadar korkuyorum artık altıma işime şeyine kdr gelmişim :D

Bu gerçekten süperdi işte..

Dün gece rüyamda biri beni bedenimden çıkarıp yolculuğa götürdü.. Uzaya gittik orda Halka gibi bi cismin içinden geçerek ışınlandık. Bana çok güzel yerleri gösteriyordu. Türkçe konuşmuyordu ama Dediklerini anlayabiliyordum.. Cennetten parçalar diye tekrarlayıp durdu.. Biraz daha gittiğimizdeyse bana '' Eyvah o geliyo Diz çök '' dedi, bende çöktüm.. Kafamı kaldırdığımda kafasını göremiyordum. ayaklarını görebiliyodum. Sakalı vardı upuzun bembeyaz arkasından sürüklüyodu..
Bana burda ne işin var diye sordu. Tam '' Ben bilmiyorum Beni o getirdi '' derken veyanımdakini işaret ederken yanımdaki yoktu !! acayip bi şaskınlık içersindeydim beni aldı karanlık biyere attı.. Üstümü kapakla kapatırken sen kimsin dedim.. Bana farklı bi dilde '' BEN TANRIYIM. HEPİNİZİN SONU '' diyerek kapadı uyandım .s
ilginç

bitenede ben anlatayım
şimdi ben rüyamda dayımların ordaydım geceydi ve ben kömürlüğün ordayım sonra hangi akılsa içeri girdim içeri girince içeri kapkaranlık tabi ben etrafa baktım tam önüme bakıyodum 2 tane sarı parlayan göz gördüm ama nasıl bir göz çok korkunç sonra gözün ışığının etkisiyle gözlerin sahibinide gördüm daha önce gördüğüm hiçibişeye benzemiyodu hatta koku filimlerdekine bile 9 tane felan kolu vardı ve ben görünce kaçtım kömürlükten bahçeden çıkacam ama kapı kilitli sonra yaratıkda çıktı sonra bi baktım yanda tawşan kaplumbağa kedi felan var şimdi dedim ne alaka yaratık bana iğrenç sesiyle yarış yapmamızı sonrada kaybedeni öldüreceğini söyledi ben iyice korktum tabi sonra ben koşmaya başladım yandaki hayvanlarda evin etrafında birkaç tur attık son benle kedi kaldı ben koşarken bilmediğim bişeye takıldım ve takılınca yere düştüm kedi hemen geçti beni sonra yaratık gece olduğu için detaylı göremedim tam bana geliyo yavaş yavaş ben kıpırdayamıyom tabi ben korkudan ölcem resmen bana gelince kollarıyla beni alıp kaldırdı ve tam öldürecekken kendimi 2 metre ilerdeki ağacın altında buldum yaratık önümdeydi ve birden alimde sarı bişey gördüm bi baktım benim 85 lik +7 spear (sroda 87 lvlim) dedim şimdi ne alaka sonra dedim skil kullanmaya çalışsam olurmu denedim ve aklıma spear fırlatma skili geldi benim korkum azalmaya başladı ve ben spearı canavarın kafasına bir fırlattım canavarın kafasın deldi sonra ter içinde uyandım bu arada tamamen gerçek

Çok Küçüğüm 5 Yaşında Falan Abim Burnuma KAfa Attı Burnum Kanadı Ve Ben Vişne Suyu diye Bardağa Dökmeye Çalışdım :)

Tamamen gerçek ve rüya deil!

4 yaşımdayken gece yarısı zihnim çok açık bir şekilde uyandım ne olduğunu anlamaya çalışırken çok yakndan gelen bi ses bana hareket etmememi söyledi.bende sözüne uydum ve hareket etmeden korkudan tutulmuş halde bekledim.Sanki üstümde tarantulalar geziniyordu ve beni örümcek ağıyla kaplıyorlardı.Kafamı çok hafifçe çevirdiğimde üstümde GERÇEKTEN tarantulalar olduğunu gördüm.Beni ellerimden ve kafamdan çok hafifçe bağladıklarını anımsıyorum.Galiba ayaklarımıda bağlıyorlardı.Ama ağzımı bağlamamışlardı ve ben korkunun pençesinden çıkıştım.avazım çıktığı kadar bağırdım anneme babama beni bağlıyolar diye geldi babam noluyo diye dedim üstümde tarantula var tabi babam inanmadı ama gitti böcek ilacı kutuyu üstüme boşalttı:D Sabah baktıklarında ise tarantulalar yoktu ama başımda ve kollarımda ÖRÜMCEK İPLİĞİNDEN YAPILMIŞ düğümler vardı.O günün şokunu asla atlatamadım ve 1 sene boyunca uykuya dalamadım:S

2 gece hiç uyumamıştım 3. gece sızıp kalmışsım. sabah uyandım tuvalete gittim. tuvaletten çıktım. annem bakkala git dedi bakkala giderken araba çarptı hop ben uyandım. ardından tabi terlemişsim annem git bi duş al dedi duşa girdim hop deprem oldu annemin kafasına tavandan bi parça düştü hop ben uyandım. kanter içinde kaltım annem yanımda noldu olm dedi. olanları anlattım. ama daha gece yarısı içerden sesler geldi. hırsız girmiş eve annemide benide öldürdü ben gene uyandım (bu sefer gerçek) uyandıımda yarım saat soğuk suyla banyo yapıp 10-15 kez kendime tokat attım üstüne 20kez cimcikledim kendimi:Dişi sağlama aldım. (anlattığım olay gerçek)

Banada olmuştu geçen sene :'( Çok kötü birşey.Bi gece uyandım.Kapının orda birisi (benim ikizim kadar bana benziyo) bana pis pis sırıtıyodu.Bende korkmaya başladım pencere açıktı atlamak geldi içimden ama kımıldayamıyorum sonra korktuğum başıma geldi adam yavaş yavaş yanıma geldi resmen böyle üstüme eğildi (yanlış anlamayın xD) Kafa kafaya geldik kahkaha atmaya başladı sonra bağarmak istiyorum bağırıyorum bağırdığımı hissediyorum ama sesim çıkmıyo sonra tek düşündüğüm şey kafa atmak oldu ama atamıyodum :D Hareket edilmiyor! Ama çok eğlenceli :D:D Sonra işte gene uykuya daldım sabah uyandığımda hemen duşa girdim . Sonra da işte hayatıma devam ettim.

Fark ettimde hep böyle şeylerden sonra abdest alıyorlar :D Sabah duş niyetine :D

Çok eskiden rüyamda xbow charımla sox item düşürdüm 30-40 tane sabah uyandım koştum pcye açtım o yüklenirken ben ayıldım sonra bi hüzün bi keder. :D

Arkadaşlar Bir Olay Kendi Gördüğüm Rüyayı ve Bir Anımı Anlatayım Size...

Ben Cinlerle İlgili Araştırma Yapıyordum Şöyle Bir Başlık Gördüm "Müslüman Bir Cinle Yapılan Röportaj" Meraktandır Herhalde Girdim Gece Saat 2:30 Sularında Okudum Baya Bi Etkilendim İşte Cinler Buna Benzer Cinlerinde Müslümanı Hristiyanı Yahudisi Ateisti Olur İşte Kulaklarımız Kedininki Gibi ve Kıllı Olur Falan Yazıyodu Ten Rengimiz Esmer Kimimiz Mavi Kimimiz Kırmızı Olur Genelde Diyodu Ben Bu Uzun Yazıyı Sonuna Kadar Okudum Bide Bazılarımız 2 metre falan bazılarımız 2:30 Falan Diyordu Yorumlara Geldim Bir Kullanıcı Şöyle Yorum Yapmış....

!!!"Buna İnanmayınız Ben Gerçek Bir Cinim Yalandır Boyumuz 2-2:30 m değil 30-40 Cm dir En Uzunumuz 50 Cm dir İnsanların olduğu Yerde Yaşayamayız Yasaktır.Issız Yerlerde Ormanlarda Eski Evlerde Yaşarız Hayvanları Korkutup Eğleniriz İnsanların Karşısına Çıkmak Çok Tehlikeli Ve Yasaktır Büyük Büyük Aklınızın Alamayacağı Cezaları Vardır.Hayvanları Korkuttuğumuz için Hayvanlar Ürkek Olur Özellikle Kediler Yukarıdaki yazının sadece şu kısmı doğrudur Bizim kulaklarımız kedi kulağı gibidir bu yüzden çoğunlukla kedi kılığına gireriz"!!!

Bende Bu Yorumu Görünce Güldüm Adama Bak Dalga Geçmiş Dedim Biraz Daha İnternette Dolanıp Uyudum Rüyam Aynen Şu Şekildeydi...

Yatakta 3D Ses Dinliyordum Kapı Birden Açıldı İçeri 35-40 cm Bi Adam Girdi Bana Bağırdı Demek İnanmadın Bana O Yorumu Görünce Dedi bende Abi Bi Git Çocuk Mu Kandırıyorsun Dedim Hala İşin Dalgasındaydım İçeri 15-20 tane Öyle Adam Doluştu Uyandım soluk Soluğa Yataktan Kalktım O Sırada Kapı Açıldı İçeri Bişey Fırladı 20-30 Cm Bi Panikledim Balkona Çıktım Balkondan İçeri Baktım Acaba o şey ne Yapıyordu Orda Öyle Duruyordu Ben Korktum Renginin Mavi Olduğunu Anladım Işık Açıldı Annem Geldi O İçeri Fırlayan Şey Benim Küçükken Oynadığım Mavi Ayıcıkmış
smile.gif
smile.gif
Çok Korkmuştum Ama Hergece Bi Bu Rüyayı Bide O Forum Sitesi Aklıma Giriyor Çok Korkuyorum Tuvalete Gidemiyorum
smile.gif
Korka korka zorla gidiyorum
biggrin.gif

Bir keresinde bi arkadaşım uyurken birden kalktı.Sanırım hala uyuordu uyur gezer gibi gözleri açık bi şekilde şuana kadar hiç duymadığımız kendininde hiç bilmediği bir dilde bize bişeyler söyledi.Bizde anlamadık.Böyle bişey başına gelen varmı?

Bir keresinde bi arkadaşım uyurken birden kalktı.Sanırım hala uyuordu uyur gezer gibi gözleri açık bi şekilde şuana kadar hiç duymadığımız kendininde hiç bilmediği bir dilde bize bişeyler söyledi.Bizde anlamadık.Böyle bişey başına gelen varmı?
davaynan vuraydınız kafasına kendine gelirdi :D

Ben de gece yarı uykuda yarı ayık bir halde uyuklarken bir den arapça sesler duymaya başladım. İlk düşüncem demek ki böyle ölünüyormuş oldu. Sonra besmele çekip dua okumaya başladım. Besmeleye başlar başlamaz ayıldım.Dualar okuya okuya yine uyumuşum sabah ilk işim abdest almak olmuştu.

Arkadaşlar okumayın derim gerçek %100 makara yok.. Geçen sene kuzen araba almıştı Bursada uludağ yoluna çıkalım dedik bütün kuzenler birde arkadaşlar 6 7 kişiyiz sıkış tepiş her neyse çıktık bursaya karşı piiz şekli bursayı seyretmeceli saat 3 4 oldu dönüyoruz inkaya var bursaya girmeden köy oluyor orası gece saat 3 4 gece yani bir tane yaşlı amca vardı tam ordan gecıyoruz durun durun dedi arkadanda davul zurna seslerı geliyor durduk actık pencereyı cağırdı bizi amca yaşlı yurumeye hali yok bızım kuzen indi konuşmaya amca düğünümüz var buyrun gelin dedi saat gece 3 4 tabi herkes şaşırdı bir baktık adamın ayaklar ters arabaya atlayıp bursaya ınmemız bir oldu hiç unutmam her akşam yatarkende aklıma gelir illaki

Arkadaşlar okumayın derim gerçek %100 makara yok.. Geçen sene kuzen araba almıştı Bursada uludağ yoluna çıkalım dedik bütün kuzenler birde arkadaşlar 6 7 kişiyiz sıkış tepiş her neyse çıktık bursaya karşı piiz şekli bursayı seyretmeceli saat 3 4 oldu dönüyoruz inkaya var bursaya girmeden köy oluyor orası gece saat 3 4 gece yani bir tane yaşlı amca vardı tam ordan gecıyoruz durun durun dedi arkadanda davul zurna seslerı geliyor durduk actık pencereyı cağırdı bizi amca yaşlı yurumeye hali yok bızım kuzen indi konuşmaya amca düğünümüz var buyrun gelin dedi saat gece 3 4 tabi herkes şaşırdı bir baktık adamın ayaklar ters arabaya atlayıp bursaya ınmemız bir oldu hiç unutmam her akşam yatarkende aklıma gelir illaki
yusuf yusuf mod yani kanka ? niye benim başıma hiç gelmiyor bunlar :D

Geri