• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Başıma Gelen Bi Olayı Anlatıcam Okuldan Eve Geliodm Akşam 5:30 6 gibi Apartmana girdim Evimde En Üst Katta Çıkıyorum Yukarı Işıklar Kapanıyor Zaten Az Kaldı Dedim Işıkları Yakmadm Tam Eve Geldim Sonra Basamağa Çıktım Biri İktirdi Merdivenden Yuvarlandım. Eli Islak Biri İktirdi Bende Kalktım Işığı Yaktım Kimse Yoktu. Kimseye Anlatmadm Bu Olayı Sadece Buraya yazıorm. Ve Ben Bu Olaydanda Sonra Şeytan Ve Cin Gibi Yaratıkların Olduğuna Daha Çok İnandım :/ Ve Hep Merdivenleri Işık Açıp Gidiyorum.

Rüyamda ben cok uzun koridoru olan bir evdeyim. Kuzenlerimle eve bakıyordum. Sonra kuzenime benim tuvaletim var dedim.Gittim sonra birden elektrikler kesildi. Zamanda akşamdı saten korkudan altıma yapacaktım. Sonra odalara baktım kimse yok kuzenim felan hiç kimse. Birşey oldu aniden uyandım. Sonra bir arkadaşımın evine gittim ev aynı rüyamda gördüğüm ev. Çok şaşırdım .İnanamadım

bende geçenlerde bi rüya gördüm : Okulda sınıftayım tek başıma ben oturuyom sonra içeri çok güzel bi kız giriyo yardım et falan dio arkasından içeri tecavüzcü gibi bi adam giriyo ama genç 17-18 yaşında Sonra Bi güzel pataklıyom onu ağaz yüz dağalıyo kaçıyo sınıftan kızda yanımda :) Sonra ben kızla bi lımbırt xD sabah uyandım duşa girdim mecbur xD

Bide uykuya dalar dalmaz biyerden düşüyom tam yere deyince hemen uyanıyom en fazla 5-10 saniye sürüyo

:D:D
bi lımbırt :D

aynen banada oluyor
koşuyorum:hihi: sonra yüksek bir yerden düşüyorum uykuda ayaklarımın titredini hisediyorum yada bana o anda öyle geliyor:pff:

Banada aynı şey oluyor.Tam yere temas edecem birden ayağımı antında bir boşluk hissediyorum.Sonra uyanuyorum.

Ben Rüyamda Tamamen Düşüyorum Acısınıda Hissediyorum Ama O Kadar Çok Değil 1 m den Düşüyorum Gibi Hissediyorum :P Bnm Rüyalarm Garip oLuyor :D

Ben simdi gece gece size bir olay anlaticam bu olay gercekten dogru ve yasanmis bir olaydir..
2 katli bir evde yasiyoruz ev bize ait dedem vefat etti vefatin dan sonra babannem bizle birlikte kalmaya basladi biz alt dairede kaliyorduk dedmin vefatindan sonra üst 2 dariede bos zati kiraci da evden cikmisti.1 gece seslerden dolayi uyandim üst kattaki daireden eskiden kullanilan karyoladiger adiyla koltuk bir oyana sürekleniyor bir buyana sürükleiyordu sürekli ses cikiyordu ama herkez uyuyordu bir ben uyaniktim korkudan yatagimdan kimildayamadim ve zorlada olsa uyudum ertesi gece gene ayni sesler geliyordu babannemi uyandirdim oda duydu o sesleri babami amcami falan kaldirdik iste üst daireye ciktik hicbirsey yoktu.O gece babam su icmek icin mutfaga dogru gidiyordu merdivenlerden bir ses duydu bastonuyla merdivenleri cikan bir adam bizim daireye kadar geldi sesler durdu ve isigi yakti yukari dogru cikti sesler kesildi biz uyandik iste babam uyandirdi bizi hemen el feneri falan üst daireye ciktik ama kimse yoktu ertesi gün babam mervinenin üst tarafina demir teli yerlestirdi hirsiz olabilir diye bir cok basamaga yerlestirdi gece oldu ayni sekilde merdivenden baston sesi cikaran biri bizim daireye kadar geldi sonra isiga basip cikti hemen kapiyi actigimizda ortalikta kimse yoktuu.biz iyice tereddüt ve korkmaya baslamistik.Sabahin ilk isiklarinda dedemin vefat ettigi eve hoca getirip kuran okuttuk ve dedemin mezarina gidip kuran okuduk ve ondan sonra sesler kesildi birdahada öyle bir ses duymadik isitmedik.(babannemin rüyasina dedem benim icin kuran okutun demis)bizde öyle yaptik ve sesler kesildi.
Bu basimizdan gecen bir olaydir..

bi hikayede benden olsun gerçektir bi arkadaşımla geziyoduk mezarlığın yanından geçiyoduk gel benim hocamın mezarınıda gidelim ordan kızınınkinede bi gideriz dedi tamam dedim hocanınkine gittik dua ettik su döktük filan sıra kızına geldi gidiyoz mezara yaklaştık birden sesler geliyo biz korkmaya başladık biraz daha ilerledik sesler devam ediyo biz biraz geriledik korkudan arkadaş ne oluyo oğlum korkuyom dedi birden beyaz bişey belirdi biz arkamıza bakmadan kaçmaya başladık sonra mahalleye vardık oturduk bi su içtik korkudan titriyoruz ne oldu filan dediler anlattık pek inanmadılar artık ordan geçmeye korkuyoruz bi tane daha anlatayım

bu sefer arkadaşlarla bizim burda eski bi ev var oraya girmiştik girmez olaydık evin içine bakınıyoz neler var filan diye bi tane arkadaşın gözleri yukarıya gitmeye başladı herkez korkudan küfür ediyo çığlık atıyo o arkadaşın gözleri birden kırmızıya döndü herkez ölümüne koşuyo kimse arkasına bakmıyo bazıları ağlıyo bazıları sövüyo bazıları çığlık atıyo biz oturduk sonra korkuyoz ona bakmayada gidemiyoz bi baktık aradan o çıktı geliyo biz korkuyoz geldi niye beni orda tek bıraktınız filan dedi anlattık ona inanmadı biz gerçek filan dedik sonra inandırdık baya bi korkunçtu

bi hikayede benden olsun gerçektir bi arkadaşımla geziyoduk mezarlığın yanından geçiyoduk gel benim hocamın mezarınıda gidelim ordan kızınınkinede bi gideriz dedi tamam dedim hocanınkine gittik dua ettik su döktük filan sıra kızına geldi gidiyoz mezara yaklaştık birden sesler geliyo biz korkmaya başladık biraz daha ilerledik sesler devam ediyo biz biraz geriledik korkudan arkadaş ne oluyo oğlum korkuyom dedi birden beyaz bişey belirdi biz arkamıza bakmadan kaçmaya başladık sonra mahalleye vardık oturduk bi su içtik korkudan titriyoruz ne oldu filan dediler anlattık pek inanmadılar artık ordan geçmeye korkuyoruz bi tane daha anlatayım

bu sefer arkadaşlarla bizim burda eski bi ev var oraya girmiştik girmez olaydık evin içine bakınıyoz neler var filan diye bi tane arkadaşın gözleri yukarıya gitmeye başladı herkez korkudan küfür ediyo çığlık atıyo o arkadaşın gözleri birden kırmızıya döndü herkez ölümüne koşuyo kimse arkasına bakmıyo bazıları ağlıyo bazıları sövüyo bazıları çığlık atıyo biz oturduk sonra korkuyoz ona bakmayada gidemiyoz bi baktık aradan o çıktı geliyo biz korkuyoz geldi niye beni orda tek bıraktınız filan dedi anlattık ona inanmadı biz gerçek filan dedik sonra inandırdık baya bi korkunçtu

Az Flim izle

Hacı sen piskopat mısın ?

Bir gün evde kimse yok tabii o qün hiç uyumadım eve gittiqim gibi daldım yataqa daldım uykuya..
Rüyamda Bir tane nenecik ama nur yüzlü öyle böyle deqiL anlatılmaz derecede şirin..Sonra kadına yakalşıyorum nene uzaklaşıyor ben yaklaşıyorum nenecik uzaklaşıyor sonra nenem beni boqazımdan tuttuqu gibi parçalıyor..''
Tabi kan,leş..Kan ter içinde kalktım meqer bizim ufaklıkmış:(Kardeşim)Abi kalk abi kalk diomuş kalmayınca boqazıma yapışmış öküz..'' :D herkes kabus mu görüyo yhaw ?
kalmayınca boqazıma yapışmış öküz bu kısım süper koptum xD

Arkadaşlar küçükken her akşam gördüğüm rüya neredeyse. Anneannemlerin mahaleye her gün küçükken oyanamaya giderdim ve mahallede bir arsa var.Onun önündeki sokakta da akşamları ışık filan yok sokak kapkaranlık oluyor.Rüyamda her akşam bakkala gidiyorum gelirken arkamdan hırsız tipli biri beni koşturuyo.(Beni kaçıracakmış gibi :D ). Ve ben başlıyorum kaçmaya anneanneme bağrıyorum çığırım çıktığı kadar ama ses cıkmıyo hala bağrıyorum çığlıklar atıyorum ama duyan yok bende duymuyorum kendi sesimi hala koşuyorum hızlanmak istiyorum yavaşlıyorum sinir oluyorum sinir oldukça bağrıyorum,ayaklarım neredeyse 1 ton ağırlık geliyo kaçmaya çalışıyorum kaçamıyom ve en sonunda hırsız beni yakalıyo.BU rüyayı neredeyse her gece görüyordum.

Bide bu aralar hep sokakta kaldırımın üstünde koşuyorum tam adım atıcam yere düşüyorum tam yerle temas edicem uyanıyorum.Aynı şekilde hep apartmanlardan düşüyorum anlamı neyse artık bilmiyorum :S

Ben De Bir Rüya Gördüm.

Bir Kişiler Mi Hayvanlar Peşimdeler :D

Kaçıyorum Bir Odaya Geldim Saklandım.Korkmaya Başladım.Saklana Saklana Bekliyordum Öyle Kapıya Bi Baktım Ortasını Koca Hayvan Kırmış.Girdi İçeri Bana Saldırdı Uyandım. TekRar Uyudum :D

10 yaşındaydım babamla bodruma gitmiştik altımızda mercedes atego kamyon vardı mevsimlerden kıştı karacabey kavşağına gelmiştik.Araçta 5.5 yada 6 ton yük vardı araç buzdan kayıp yan yatacaktı yerler hep kardı ve çamurdu bizim şöförsağ kapıdan çamurun içine atmıştı beni :D :D 3 saat dışarda beklemiştik vinç gelsin diye :D

geçen sene bızım eski evin yakınında bir okul vardı arkadaşlarla top oynamaya çıkmıştık.Okulun tam karşısındada orta yaşlı 50 küsür yaşında bir bayan oturuyordu çatlağın önde gideniydi :D :D bizim bağrışmalarımız sayesinde bir anda kadını elinde sopa karşımızda gördük bir anda bizi kovalamaya başladı caddeden aşağı giderden demir parmaklıklar var ordan başka bir apartmanın bahçesinde atlıyordur ozamanki g*t korkusu bir atladım kotun paçası demirlere takılmış havada kaç takla atmıştım haberim yoktu :D :haha kalktığımda birbirimize anane babane kayıyorduk :D :D

Bu gerçekten süperdi işte..

Dün gece rüyamda biri beni bedenimden çıkarıp yolculuğa götürdü.. Uzaya gittik orda Halka gibi bi cismin içinden geçerek ışınlandık. Bana çok güzel yerleri gösteriyordu. Türkçe konuşmuyordu ama Dediklerini anlayabiliyordum.. Cennetten parçalar diye tekrarlayıp durdu.. Biraz daha gittiğimizdeyse bana '' Eyvah o geliyo Diz çök '' dedi, bende çöktüm.. Kafamı kaldırdığımda kafasını göremiyordum. ayaklarını görebiliyodum. Sakalı vardı upuzun bembeyaz arkasından sürüklüyodu..
Bana burda ne işin var diye sordu. Tam '' Ben bilmiyorum Beni o getirdi '' derken veyanımdakini işaret ederken yanımdaki yoktu !! acayip bi şaskınlık içersindeydim beni aldı karanlık biyere attı.. Üstümü kapakla kapatırken sen kimsin dedim.. Bana farklı bi dilde '' BEN TANRIYIM. HEPİNİZİN SONU '' diyerek kapadı uyandım .s

Hiç Unutmam Arkadaşlarla Derede Balık tutmaya gitmiştik bayaa bekledik akşam 8e kadar sonra eve gelirken yolda bir adam oturmuş bizde Selamun Aleykum dedik Adama Sonra adam birden bire ayağa kalktıgında Belden Aşağısı yoktu bizde oradan kaçmaya başladık Ondan Sonra Hergün O adamı Akşam Saat 8:00 8:30 gibi Dere Yolunda Arkadaşlarla Görüyorduk Çok Korkunçtu

----------

Karabasanıda Anlatıyım
Şimdi Ramazanda Annem Benim Karşımdaki Koltukda Yatıyordu ben yüz üstü uyuyordum bi anda kollarım kafam ve ayaklarım uyuşmuş kıpırdatamıyordum gözlerimle yukarı baktığımda Karabasan bana Baktı ve Beni boğmaya çalışıyordu Ama ellerinin içi olmadıgından boğamadı ve ondan sonra artık karanlıktan korkmaya başladım

Banada olmuştu geçen sene :'( Çok kötü birşey.Bi gece uyandım.Kapının orda birisi (benim ikizim kadar bana benziyo) bana pis pis sırıtıyodu.Bende korkmaya başladım pencere açıktı atlamak geldi içimden ama kımıldayamıyorum sonra korktuğum başıma geldi adam yavaş yavaş yanıma geldi resmen böyle üstüme eğildi (yanlış anlamayın xD) Kafa kafaya geldik kahkaha atmaya başladı sonra bağarmak istiyorum bağırıyorum bağırdığımı hissediyorum ama sesim çıkmıyo sonra tek düşündüğüm şey kafa atmak oldu ama atamıyodum :D Hareket edilmiyor! Ama çok eğlenceli :D:D Sonra işte gene uykuya daldım sabah uyandığımda hemen duşa girdim . Sonra da işte hayatıma devam ettim.

Beyler Bu arkadaşın yaşadığı şey bilimsel olarak kanıtlandı ben anlatayım hasta iseniz veya çok çok yorgun veya bir yerde sızmışsanız bu olay oluyor nası oluyor Beyin Uyanıyor ama beden hala komada kalıyor 10 15 saniyeliğine ve çoğunun başınada böle olaylar geliyormuş buda beynin oynadıpı oyun yani kısaca beyin uyanıyor ama bedene 10 15 saniye sinyalleri geç gönderiyormuş buda bize 10 15 saniye komada kalmış hissi veriyormuş yani bağırsak bile ses çıkmıyor hareket etmek isstiyorsun edemiyorsun ve en guzelı ıse ruyada olduğunu biliyorsun yani bu bundan ibaret arkadaşlar :)

Ben Rüyamda Tamamen Düşüyorum Acısınıda Hissediyorum Ama O Kadar Çok Değil 1 m den Düşüyorum Gibi Hissediyorum :P Bnm Rüyalarm Garip oLuyor :D
Harbiden garip :D ben rüyamda en az 25 m düşerim ama düşmem yani atlarım ama yere çarpmam Kalkarım uykudan bi karıncalanma gelir geçer :)

Bi kere rüyamda okuldayım boğazım ağrıyo bişi çıkardım boğazımdan lavobodan attım.Ondan sonra ses gitti çok korktum

Geri