• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim uykum ağır olduğu için bazen uyurken evde dolaşırdım bikezine annem yengemle msn konuşurken ben mutfağa gelmişim annem sanmışki su içmeye gittiğimi p*p*mi bi çıkarıp dolaba işemeye başlamışım annem ÖÖÖÖMMMMMEEERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!! diye bağırmış sonra beni tekrar uyuttu daha 2 sene önce

koptummmm yaaaaaaaaaaaaaa hahahahaha xD

Ben de rüyamı anlatıyım ;

Bir keresinde bizim evin kapısı yok evin dışından merdivenlerden çıkıp pencereden eve giriyoz :D Biz tam yukarı çıktık pencereden gircez abim aşağıya düştü ben dedim "aha öldü" bi' baktım ayağını kırmış :hihi: Sonra ben uyandım tabii korkunca, o günün akşamında abim basket antrenmanından ayağını burkmuş olarak geldi :hfy: (Belki o gün ikisi de tuttu, ama tamamen gerçek)

Ben küçükken işte 3 4 yaşında sürekli yolda gece yürüyodum ve birden aşyağa düşmeye başlıyodum dibi olmayan bi bina gibi biyere dönüşüyodu tutunamıyodum bağıramıyodum.Ama nasıl şöle diyim artık hergün düşmekten binanın iç dekarosyonunu fln yapcam :D.Karabasan giriyomuş meğer.

Rüyamda bi kere ağzımda bi şey rahatsız ediodu sonra çıktı lavobadan attım sonra benim ses gitti.Başka bi rüyamda babam bana komple kurmuş anneme benzeyen biri ile beni kandırıolardı eve geldim bi baktım anam orda(huyları aynı gerçek annem) sonra bize bi kahkaha attılar dövecektim ama rüya bitti

bende hep çukura düşüyordum ama allahtan 2-3 aydan beri başıma pek gelmedi...Kuzende Okulun merdivenlerine takılıp duşuyomuş aşagı dogru merdivenlere çarpa çarpa uyanana kdr :D Kaç Katlıysa artık :D:D:D:D

Ben Rüyamı Anlatayım .. Gece Susuyorum Mutfağa Gidiyorum Su İçiorm Sonra Elektrikler Kesiliyor Yağmur Başlıyor.. Ben Şu İçerken Arkamdan Biri Geçiyor.. Sonra Uyumaya Gidiyorum.. Yağmur Yağdığı için Şimşek Çakıyor Tabi :D Karşımdada Antire Var Yattığım Yerde Her Şimşek Çaktığında Bi Hayalet Kız Var o yakLaşıyor Bataniyeyi Kapatıyorum Üstüme Sonra Bi Açıyorum Kız Suratımın Üstünde Bana Bakıyor Bende Uyandım .. Susadm Su içmeye giderken biLe korktum arkama baka baka gittim xD

Keşke bende o tür kabuslar falan görsem anlattıklarınız film gibi macera gerilim korku süper zevkli olur diye düşünüyorum umarım görürüm :drym:

Keşke bende o tür kabuslar falan görsem anlattıklarınız film gibi macera gerilim korku süper zevkli olur diye düşünüyorum umarım görürüm :drym:

İnan bana görmek istemessin gecen mahvolur uyuyamassın korkarsın kalkıp ışığı yakarsın öyle yatakta beklersin her yere bakınıp durursun acaba orda birimi var diye

zaten gece uyumyorum yattıgımda saat 5 i geçmiş oluyor

ya ben o tarz şeylerden korkmam benim hoşuma gidiyo o tür olaylar :)

hatta uyanırsam korkudan rüyam devam etsin diye hemen uyumak isterim

Ben Rüyamı Anlatayım .. Gece Susuyorum Mutfağa Gidiyorum Su İçiorm Sonra Elektrikler Kesiliyor Yağmur Başlıyor.. Ben Şu İçerken Arkamdan Biri Geçiyor.. Sonra Uyumaya Gidiyorum.. Yağmur Yağdığı için Şimşek Çakıyor Tabi :D Karşımdada Antire Var Yattığım Yerde Her Şimşek Çaktığında Bi Hayalet Kız Var o yakLaşıyor Bataniyeyi Kapatıyorum Üstüme Sonra Bi Açıyorum Kız Suratımın Üstünde Bana Bakıyor Bende Uyandım .. Susadm Su içmeye giderken biLe korktum arkama baka baka gittim xD

arkadaş sanırım sen çok FeaR oynamışsın sen böle anlatınca Aklıma FeaR daki Kız geldi :D zuhaa Samara gibi bişeydi heralde:D saçlar uzun fln :D

Bende 2 sene önce bi kabus görmüstüm
O zamanlar Hep Cünüp Gezer Cünüp yatardım bilmezdim günah oldgunu.
Uyudum.
Sonra geziyordum dışarıda Her taraf karanlıktı.Hiç bişey gözükmüyordu birden bire bişey çarptı bana bilncimi kaybettim kalktıgımda bir mahkeme salonundadım.
Bi kalktım sanık bendim bi Yaşlı teyze benim günahlarımı söylüordu hakime.
Karar dedi hakim
10 Yıl 5 ay 3 gün yanıcaksın dedin.
Ben kaçmaya başladım.
Mahkeme salonunda çıktım.
Hastanede buldum Kndimi ordada kendi bilinçsiz yatan bedenim doktor yine o teyze
Hastaneden çıktım güvenlik yine o teyze abla dedim burdan şehir merkezine nasıl giderim dedim.Teyze dedi günahlarından kaçamassın kaçmaya başladım bende yine.
Yine önümde belirdi teyze dedim bidaha yapmıcam söz dedim.Kaçmaya çalıstım teyze tuttu kolumdan koştukça geriye gidiyordum.Sonra birden.
Sonra kendimi tiyatro salonunda buldum.Teyzeye birden ışık yansıltıldı Önder bu şeyi bidaha yapmıyacagını söylüor dedi.
Karanlıkta oturan adamda bu seferlik kurtuldun serbestsin dedi.
Aniden yere düştüm yataktan kanter içindeyim.
Not =G.tüm başım Açık kalmamıstı..

Bende 2 sene önce bi kabus görmüstüm
O zamanlar Hep Cünüp Gezer Cünüp yatardım bilmezdim günah oldgunu.
Uyudum.
Sonra geziyordum dışarıda Her taraf karanlıktı.Hiç bişey gözükmüyordu birden bire bişey çarptı bana bilncimi kaybettim kalktıgımda bir mahkeme salonundadım.
Bi kalktım sanık bendim bi Yaşlı teyze benim günahlarımı söylüordu hakime.
Karar dedi hakim
10 Yıl 5 ay 3 gün yanıcaksın dedin.
Ben kaçmaya başladım.
Mahkeme salonunda çıktım.
Hastanede buldum Kndimi ordada kendi bilinçsiz yatan bedenim doktor yine o teyze
Hastaneden çıktım güvenlik yine o teyze abla dedim burdan şehir merkezine nasıl giderim dedim.Teyze dedi günahlarından kaçamassın kaçmaya başladım bende yine.
Yine önümde belirdi teyze dedim bidaha yapmıcam söz dedim.Kaçmaya çalıstım teyze tuttu kolumdan koştukça geriye gidiyordum.Sonra birden.
Sonra kendimi tiyatro salonunda buldum.Teyzeye birden ışık yansıltıldı Önder bu şeyi bidaha yapmıyacagını söylüor dedi.
Karanlıkta oturan adamda bu seferlik kurtuldun serbestsin dedi.
Aniden yere düştüm yataktan kanter içindeyim.
Not =G.tüm başım Açık kalmamıstı..

Buna Yakın Bi Tarzda rüya qörmüstüm o qünden beri tek basıma farklı bi odada yatamıyorum Yattıqım odada benden baska biri olmadan uyuyamıyorum Bya etkilenmistim

Yine Rüyamı Anlatıyım Şimdi Ben Bi Tuvalete Gidiorm Yüzümü Yıkıyorum Aynaya Bi Bakıyorum Arkamda Biri Var Sonra Arkama Bakıyorum Kimse Yok Sonra Yine Aynaya Bakıyorum Ordan Çıkıp Benim Boğazımı Sıkıyor :P Bende Uyanıyorm :D Nedense Bi Kaç Dakikalık Rüyalar Çok Uzun Sürüor Galiba :fky:

Yine Rüyamı Anlatıyım Şimdi Ben Bi Tuvalete Gidiorm Yüzümü Yıkıyorum Aynaya Bi Bakıyorum Arkamda Biri Var Sonra Arkama Bakıyorum Kimse Yok Sonra Yine Aynaya Bakıyorum Ordan Çıkıp Benim Boğazımı Sıkıyor :P Bende Uyanıyorm :D Nedense Bi Kaç Dakikalık Rüyalar Çok Uzun Sürüor Galiba :fky:

Evet ßir Rüyayı Yaşamak Uzun Anlatmak 1-2 dk sürüyor :D

bende geçenlerde bi rüya gördüm : Okulda sınıftayım tek başıma ben oturuyom sonra içeri çok güzel bi kız giriyo yardım et falan dio arkasından içeri tecavüzcü gibi bi adam giriyo ama genç 17-18 yaşında Sonra Bi güzel pataklıyom onu ağaz yüz dağalıyo kaçıyo sınıftan kızda yanımda :) Sonra ben kızla bi lımbırt xD sabah uyandım duşa girdim mecbur xD

Bide uykuya dalar dalmaz biyerden düşüyom tam yere deyince hemen uyanıyom en fazla 5-10 saniye sürüyo

Geri