• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başınızdan Geçen Garip ,Kopkunç ve ilginç olaylar,Kabuslar ve Karabasanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şimdi Aga Odama Gittim Evde Kimse Yok Tek Başımayım Yatağa Uzandım Böyle Habire İçimde Bi Sıkıntı Bi Endişe Ve Şu Ana Kadar Hiç Olmayan Bişi Yani Yatakta Habire Serkip Duruyorum Ama Öyle Böyle Değil Sanki Birisi Hani İnsanlarda TİK Olurya Bazı Taraflarında İşte Sanki Biri Öyle Yerlere Değiyo Ama Bende Bi Terleme Başladı Dışardan Böyle Garip Garip Sesler Diğer Odadan Bişeyler Düşüyo Gibi Ama Alıcaktım Korkudan Sonra Nasıl Olduysa Uyudum Sabah bi Kalktım İçerden Tıkıtılar Geliyo Gittim Kimse YOk Ama Diğer Odaya Gittim Yine Başlıyo Ama İçimden Nasıl Düz Gidiyom Ana Bacı Kardeş Hiç bişi Kalmadı :D Yaw İçeri gidiyom Kesiliyo Ses Diğer Odaya Geçiyom Yine Başlıyo Sonradan Durdu Ama :D Ben nasıl Buçukluyom xD

Bende anlatıyım.. :D

Arkadaşla ateri oynuyoruz daha küçüqüz tabi ark karabasan hikayeleri anlatmaya başladı ben seni yemişler olm felan diyorum tabi :D:D ark tuvalete gidemio korkudan ben eve gidicem bırakmıyo neyse salakta gittim xD Uyudum qüzel bir rüya diyerekten...
Evdeyim ev enkaz altında kalmış herşey havada uçuşuyo ben kalkıyorum ve ikizim gibi bişi ama kötü ikiz .d gözlerimi açtıqım qibi yanıma geliyo ben rüyadada şamataya devam ediyorum tabi xD ikiz dediqim enkaz altında kalmış evimiz yani deprem ama benim üstüme düşücek taşı havada tutuyo..ve bırakıyorum artık ölüceksin diyo bende tabi dur ya daha gençliqimi yaşamadım bee diyorum xd sonra bi karanlık beliriyo bambaşka bir yerdeyim sesler geliyo ışık görüyorum oraya doqru gidiorm ışık noktasına geldiqimde birden mezarlıktayım kendi mezarımı görüyorum orda ismim felan yazılmış tabi tırsıorm koşmaya başlıyorum ben koştuqumu sanarken ayaqımda zincir var ve ikiz ddqm kişi beni çekiyo ve yüzyüze geliyoruz ben tabi ne bakıyon lan diom ve birden kocaman bir canavar oluyo ve beni yutuyo bende uyanıorm nefes nefese ohh rüyaymış diyerekten elimi yüzümü yıkamaya gidiorm aynada bakıyorum kendime birşey dikkatimi çekiyo sanki başka biriymiş gibi ben aynaya bakarken aynada gördüqüm konuşmaya başlıyo ve birden arkamda beliriyo elinde hançer gibi bişey var ben görünce kaçıyorum delirmiş gibiyim tam balkondan atlıyorum zaman duruyo havada kalıyom yine görüntüm geliyo daha yeni başladık nereye diyo sonra kayboluyo hızlı bir şekilde yere düşüyom 4.kattan atlamışım bi çizik yok :D sonra araba gelio bana doqru birde bakıyorum ark atla diyo o gelio dio bende o kim diorm sen diyo o sırada ark aklını yiyo sen osun diyip bana saldırıyo beni arabadan atıp arabayı üzerime sürüyo ben saklanıorm gölgem konuşmaya başlıyo ve artık gerçekten ölüceksin diyo o sırada ark arabayla gelio ve bana çarpıo ben kanlar içinde yerdeyim..Bu sefer kabus olarak deqil gerçekten uyanıorm tabi sabah olmuş ark başımda kalk be hadi maça bekliolar diyo bende kabusun etkisindeyim tabi sen beni nasıl öldürürsün olm diyerekten dalıom sonrası öyle böyle işte xD

(Bİ YErim açıkta kalmamıştı xP xD)

χ__ηυкєя__χ;571066' Alıntı:

Arkadaşla ateri oynuyoruz daha küçüqüz tabi ark karabasan hikayeleri anlatmaya başladı ben seni yemişler olm felan diyorum tabi :D:D ark tuvalete gidemio korkudan ben eve gidicem bırakmıyo neyse salakta gittim xD Uyudum qüzel bir rüya diyerekten...
Evdeyim ev enkaz altında kalmış herşey havada uçuşuyo ben kalkıyorum ve ikizim gibi bişi ama kötü ikiz .d gözlerimi açtıqım qibi yanıma geliyo ben rüyadada şamataya devam ediyorum tabi xD ikiz dediqim enkaz altında kalmış evimiz yani deprem ama benim üstüme düşücek taşı havada tutuyo..ve bırakıyorum artık ölüceksin diyo bende tabi dur ya daha gençliqimi yaşamadım bee diyorum xd sonra bi karanlık beliriyo bambaşka bir yerdeyim sesler geliyo ışık görüyorum oraya doqru gidiorm ışık noktasına geldiqimde birden mezarlıktayım kendi mezarımı görüyorum orda ismim felan yazılmış tabi tırsıorm koşmaya başlıyorum ben koştuqumu sanarken ayaqımda zincir var ve ikiz ddqm kişi beni çekiyo ve yüzyüze geliyoruz ben tabi ne bakıyon lan diom ve birden kocaman bir canavar oluyo ve beni yutuyo bende uyanıorm nefes nefese ohh rüyaymış diyerekten elimi yüzümü yıkamaya gidiorm aynada bakıyorum kendime birşey dikkatimi çekiyo sanki başka biriymiş gibi ben aynaya bakarken aynada gördüqüm konuşmaya başlıyo ve birden arkamda beliriyo elinde hançer gibi bişey var ben görünce kaçıyorum delirmiş gibiyim tam balkondan atlıyorum zaman duruyo havada kalıyom yine görüntüm geliyo daha yeni başladık nereye diyo sonra kayboluyo hızlı bir şekilde yere düşüyom 4.kattan atlamışım bi çizik yok :D sonra araba gelio bana doqru birde bakıyorum ark atla diyo o gelio dio bende o kim diorm sen diyo o sırada ark aklını yiyo sen osun diyip bana saldırıyo beni arabadan atıp arabayı üzerime sürüyo ben saklanıorm gölgem konuşmaya başlıyo ve artık gerçekten ölüceksin diyo o sırada ark arabayla gelio ve bana çarpıo ben kanlar içinde yerdeyim..Bu sefer kabus olarak deqil gerçekten uyanıorm tabi sabah olmuş ark başımda kalk be hadi maça bekliolar diyo bende kabusun etkisindeyim tabi sen beni nasıl öldürürsün olm diyerekten dalıom sonrası öyle böyle işte xD

Waw destan gibi rüya Film yapsan Gişe rekorları kırar :D

Banada olmuştu geçen sene :'( Çok kötü birşey.Bi gece uyandım.Kapının orda birisi (benim ikizim kadar bana benziyo) bana pis pis sırıtıyodu.Bende korkmaya başladım pencere açıktı atlamak geldi içimden ama kımıldayamıyorum sonra korktuğum başıma geldi adam yavaş yavaş yanıma geldi resmen böyle üstüme eğildi (yanlış anlamayın xD) Kafa kafaya geldik kahkaha atmaya başladı sonra bağarmak istiyorum bağırıyorum bağırdığımı hissediyorum ama sesim çıkmıyo sonra tek düşündüğüm şey kafa atmak oldu ama atamıyodum :D Hareket edilmiyor! Ama çok eğlenceli :D:D Sonra işte gene uykuya daldım sabah uyandığımda hemen duşa girdim . Sonra da işte hayatıma devam ettim.

Banada Öyle Oluyor ... Rüyada Olduğumu Biliyorum. Ancak ne hikmetse uyanamıyorum çok kötü birşey ya uyandığındada böyle ışıkları filan açman gerekiyo korkudan :S tırstım gene şimdi y :D

Bi Rüyamı Anlatıcam Ama Çok Gerçekçidi. Sokaktayım Böle Evler Var Hava Bi Garip Böle Heryerden Çocuk Kahkaları Geliyor Ben Koşturuyorum.Sonra Her Yer Karanlık Oluyor Böle..Önüme Bi Çocuk Çıkıyor Gülüyor Böle..Sonra Heryerde Çocuk Beliriyor Hepsi Gülüyor..Çok Korkuyorum Böle..Sonra Hani Rüyamda Uyanıorm Onuda Rüya Görüyomuşum Ondan Sonra Tvyi Açıyorum TVdan Halka Çıkıyor Burda Acaip Derecede Korktum..Sonra Uyanıorm..Kanter İçindedim Ve Altıma Yapmıştım:pff:. Ve Bundan Sonra Bile Yani Halkadan Acaip Derece Korkuyorum .. Bi Yerdeyken Bile Arkamdan Biri Geldiğini Zannediorm...
Yani Her Zaman Kabus Görüorm Çocuk KahKahları Duyuyorum Öle .. :SS:agla
Artık Çocuklardan Korkmaya Başladm ..:pff:

bende hep rüyalarımda kendimi yüksek yerlerden düşerken hissediyorum bir tepe gibi biryerden aşşagıya düşüorm tam yerle temas ediceğim sırada uyanıyorum terler içinde ama hep oluyor nedenini anlıyamadım

ben boyle kalkıyorum bi kafesin içinde bir kafa ama konuşabiliyor bunu yazarken xD ELLERİM TTRİYO sonra adamın kafa sobada kızartme oluyo :D 2. RUYAM :BOYLE BEN UYURKEN BÖLE PİTBULL Bİ KOPEK GELİYE SALYALARI AKIYI PERDDE nin küçük yerinden çıkıo o kopek ben BİSMİLLAHİRAHMANIRRAHİM DİYORUM VE O KOPEK GİDYOR SABAH KALKTIĞIMDA İSE YATAĞIMDA KIRINTI BULUYORUM :D EKMEK KIRINTISI

Bi Rüyamı Anlatıcam Ama Çok Gerçekçidi. Sokaktayım Böle Evler Var Hava Bi Garip Böle Heryerden Çocuk Kahkaları Geliyor Ben Koşturuyorum.Sonra Her Yer Karanlık Oluyor Böle..Önüme Bi Çocuk Çıkıyor Gülüyor Böle..Sonra Heryerde Çocuk Beliriyor Hepsi Gülüyor..Çok Korkuyorum Böle..Sonra Hani Rüyamda Uyanıorm Onuda Rüya Görüyomuşum Ondan Sonra Tvyi Açıyorum TVdan Halka Çıkıyor Burda Acaip Derecede Korktum..Sonra Uyanıorm..Kanter İçindedim Ve Altıma Yapmıştım:pff:. Ve Bundan Sonra Bile Yani Halkadan Acaip Derece Korkuyorum .. Bi Yerdeyken Bile Arkamdan Biri Geldiğini Zannediorm...
Yani Her Zaman Kabus Görüorm Çocuk KahKahları Duyuyorum Öle .. :SS:agla
Artık Çocuklardan Korkmaya Başladm ..:pff:

Seninki Neymiş Öyle Yha :S :-*

bende hep rüyalarımda kendimi yüksek yerlerden düşerken hissediyorum bir tepe gibi biryerden aşşagıya düşüorm tam yerle temas ediceğim sırada uyanıyorum terler içinde ama hep oluyor nedenini anlıyamadım

aynen banada oluyor
koşuyorum:hihi: sonra yüksek bir yerden düşüyorum uykuda ayaklarımın titredini hisediyorum yada bana o anda öyle geliyor:pff:

2 gece hiç uyumamıştım 3. gece sızıp kalmışsım. sabah uyandım tuvalete gittim. tuvaletten çıktım. annem bakkala git dedi bakkala giderken araba çarptı hop ben uyandım. ardından tabi terlemişsim annem git bi duş al dedi duşa girdim hop deprem oldu annemin kafasına tavandan bi parça düştü hop ben uyandım. kanter içinde kaltım annem yanımda noldu olm dedi. olanları anlattım. ama daha gece yarısı içerden sesler geldi. hırsız girmiş eve annemide benide öldürdü ben gene uyandım (bu sefer gerçek) uyandıımda yarım saat soğuk suyla banyo yapıp 10-15 kez kendime tokat attım üstüne 20kez cimcikledim kendimi:Dişi sağlama aldım. (anlattığım olay gerçek)

Hacı sen piskopat mısın ?

Bir gün evde kimse yok tabii o qün hiç uyumadım eve gittiqim gibi daldım yataqa daldım uykuya..
Rüyamda Bir tane nenecik ama nur yüzlü öyle böyle deqiL anlatılmaz derecede şirin..Sonra kadına yakalşıyorum nene uzaklaşıyor ben yaklaşıyorum nenecik uzaklaşıyor sonra nenem beni boqazımdan tuttuqu gibi parçalıyor..''
Tabi kan,leş..Kan ter içinde kalktım meqer bizim ufaklıkmış:(Kardeşim)Abi kalk abi kalk diomuş kalmayınca boqazıma yapışmış öküz..'' :D herkes kabus mu görüyo yhaw ?

bende anlatayım herkez anlatmış benim anlatıcaklarım gerçek
1.Duş almıştım suyu kapadım çıktım su yeniden açıldı kapadım ve yeniden açıldı sora girmedim bidaha içeri:D
2.Gene Lamba açılıp kapanıyordu
3.Gece yatagımda yatarken 1 saat gözlerimi kapatamamıstım kapatmak istiyordum ama kapatamıyordum
4.Gecenin 2si Lambam açılıyor ne hikmetse
5.Sabaha karşı göğsümde ağırlık hissediyorum nefes alamıyordum ellerimde hareket edemiyordu
6.Arkadaş rüyasında beni görmüş 40. kattan atlıyormus kendisi ölüyormus onun arkadasıda atlıyormus ölüyormus arkalarından ben atlıyormusum kafa üstü düşüyormusum hiç birşey olmamıs gibi kalkıp yürümüsüm
7.Arkadaşlarla çok fazla cinlerden bahsettik balkona cıktık cakmagı assagı fırlattı arkadas cakmak geri geldi şakam yok...
işte bunlarda benim hikayelerim

χ__ηυкєя__χ;571066' Alıntı:

Arkadasım o gordugun ısık degil g*te tıkılan pamugun etkisi neyse bende anlatıyım bi tane :
Arkadasda kalırken arkadas beni korkutmak icin elinden geleni yapıyo karanlıkta bagırıyodu icime cin kactı falan diye dalga geciyodu benimle yok karabasan gelcek yok bagırcan ama sesin cıkmıcak diyodu tabi bende bunları yermiyim(keske yeseymisim xD) sonra bana Dabbe filmini izletti hıyar herif bende tabi bi etkilenme oldu gece kafayı koydum ranzada arkadas ust tarafta ben alt taraftayım en sonunda uyuya kaldım sabah ezanını duyuyodum ama cok degisik bir sekilde okunuyodu sonra ustume o dabbe filminde gordugum siyah kefenli gibi olan adam geldi benim agzım dilim tutuldu kacsam diyorum kacamıyorum oyle dona kalmısım bir anda uyanıyorum ve bakıyorum arkadas pop*mu acıkta bırakmıs xDxD!!!!

Benim uykum ağır olduğu için bazen uyurken evde dolaşırdım bikezine annem yengemle msn konuşurken ben mutfağa gelmişim annem sanmışki su içmeye gittiğimi p*p*mi bi çıkarıp dolaba işemeye başlamışım annem ÖÖÖÖMMMMMEEERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!! diye bağırmış sonra beni tekrar uyuttu daha 2 sene önce

Hiç rüyayla gerçek arasında kaldığın oldu mu?

Bir gün bir yaz akşamı yine ayaktayım.TV'den film falan izledim.Yatayım dedim.Saat bu arada gece 3.30 falan.Neyse yatıyorum yatıyorum yatıyorum uyuyamıyorum.Sağa sola dönüyorum.Benim yattığım oda tam koridoru görüyor evde uzunca ordan karanlıktan biri geliyor yani ben hissediyorum noluyor falan.Sonra bağırmaya başlıyorum.Bir iki kere bağırdıktan sonra sesim çıkmaz oluyor.Bağırıyorum bağırıyorum...Gittikçe o karanlık bana doğru yaklaşıyor ama ben yataktan kıpırdayamıyorum.Sonra o gördüğüm karanlık üzerime baskı uyguluyor hissediyorum.En son kendimi bıraktım meğerse rüya görüyormuşum.Bir uyandım hala olayın etkisinde gibiyim.Çünkü rüyada gördüğüm herşey yani mekan,gece olduğundan her yerin karanlık olması beni acaip derecede korkutmuştu...

vaybe bunları under taker okusa korkar XD

ne garip ki ne karabasan gördüm ne başıma böyle bir olay geldi nasıl fantastic oluyormu :)

Geri