• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark [ÜZÜCÜ]

Tüm sorun bu aslında , biz kendimize güvenmiyoruz . Biraz gaz' ile neler başarırız . Türk KIZLARI GÜZELDİR ! BAŞARILIDIR ! UZUN BOYLUDUR !

Bide ben yazayım Rus kızları yurt dışına cepleri boş çıkar cepleri dolu gelir
Türk kızları cepleri dolu çıkar boş gelir. Anlayan anladı :D

Rusları 5 dk da yatağa götürebilirsin türk kızları 1 2 hafta uğraşman gerek bunu göremedim orada :)

Bırakın duygusallık vs vs.. derdiniz yatak!
Bence bir türk kızı NAMUSLU olmalıdır gerisi hikaye..

yoo Türk kızlarıda kendilerine bakarlar ama yanlıs bakarlar. suratlarına 1 ton boya sürerler adı bakımlılık olur :D
konu eski ama gecen sene okudugum bi haberi paylasayım sizinle

rusyanın kasaba, köy gibi kücük yerleşim yerlerinde erkek sayısı çok az oldugundan nüfusun %85i büyük şehirlere göç ediyormus. sadece göç etmekle kalmıyor şehirede ayak uyduruyorlarmıs (görünüş bakımından) ve aradıkları şeyde öyle erkek arkadasım olsn falan değil sadece koca bulmak için gidiyorlar. o yüzden rusyadan garı alacan :D

türk erkekleride aman aman değiller size bakıcak yine türk kızları övdüğünüz rus kızları değil ;) erkekleride zenci erkeklerle kıyaslayın bir dahaki konuda :D farkı görün ;)

Türk kızlarının genelinin burnu havada tüm erkekler benm sanar. selam verirsin , bana sulanıyor sanarlar. Ama diğer kızlarda böle bişi yok. selam verip normal ardkş gibi konuşabilirsin

Geri