• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl 110 CAP Server Açılmalı mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl 110 CAP Server Açılmalı mı?

• Açılsın

Kullanılan: 56 48.7%
  • Açılmasın

Kullanılan: 50 43.5%
  • Kararsızım

Kullanılan: 9 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
... sroyu beğenmiyoruz haylada beğenmiyoz hatta zamanında UKAB diye guildimiz anlamından dolayıda banlamışlığı var ama BİZ tamamen bıraktık demedik ara verdik 90dada çoğumuz döncek 110a yükselincede topluca döneriz gibi [tabi maxigame bu konudaki gibi hemen 110açarsa zor] burayıda beğenmeden gelen vardır illaki forumdan banlamışır maxigameyi sevmiyodur gibi v.s MESELE OYUN YAPIMCISI ÖNEMSİZ

... sro yöneticilerine oyuncularıyla dalga geçercesine konuşuyor zaten herkesin zeka seviyesi aynı değil oyuncular fazla tepki gösteriyorda olabilir ama yönetici olarak başında durdukları yerde oyunculara yav hehe diyebiliyorlar :D

... sro yöneticilerine oyuncularıyla dalga geçercesine konuşuyor zaten herkesin zeka seviyesi aynı değil oyuncular fazla tepki gösteriyorda olabilir ama yönetici olarak başında durdukları yerde oyunculara yav hehe diyebiliyorlar :D

hiç sorma aga egolandı gene ben kendim oynamıyom zaten zamanında ... 250tl bastım daha yok aman :D batcağını herkes biliyo kazanç için oynuyo çoğu kişi :P

bence yapılmamalı, şu aralar oyuncu kaybı mevcut serverda. 110 capta açılırsa buradaki sayı iyice düşecek.

Açılırsada ya 90 geldiğinde yada 90 geldikten sonra açılmalı ki millet hemen bırakıp oraya geçmesin

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuda herhangi bir süre belirtmedim dikkat ederseniz ve defalarca sadece fikir almak için konuyu açtığımı ifade ettim, açmaya karar versek bile elbette önceliğimiz 80 capın 90 cap güncellemesi olacak ve sonrasında olursa bu işi yapacağız. Acele ile bir iş yapma niyetinde değilim önceliğimiz 80 cap serverimizdir sonrasında diğer işlere bakacağız kısmet olursa.

Şimdi böyle bir durumda neler olacağını artıları ve eksileriyle konuşalım. elimizde hali hazırda bulunan ve 1,5 sene içerisinde 110 olacak bir oyunumuz zaten mevcut. Şimdi her oyunun sorunu olan birkaç ay sonra oyunun kendi içinde set kasılma ve etkinlikler dolayısı ile oyuncunun oyundan düşmesi. Yeni bir sunucu açmak yerine 110 cap güncellemesinde 5-6 ay değilde 1-2 sene durulursa 120 cap gelmeden daha efektif bir oyun olur. 80 90 100 110 120 her cap ın neredeyse ömrü aynıdır. Siz farklı bir sistem getiriyorsunuz, bu sisteme olan ilgiyi azaltmış olursunuz sizi açınıdan da bizim açımızdan da. Şuan piyasa da 110 Cap sunucular var ve hepimizde ömürlerini biliyoruz. Bence cap sistemi ile güncelleme yeni bir 110 cap dan daha mantıklıdır. Oyunu bırakan insanlar tabi ki açın ı oylayacaklar çünkü sıfırdan başlayacaklar. Oyunda olan insanlarda tabi ki açmayın diyecekler bu sefer ne kadar inkar edersek edelim hali hazırda bir 110 cap server varken %50 %60 lık bir kısım kesinlikle devam etmeyecektir CAP lı sisteme. Bir oyuncu olarak düşünün bu durumu. ya da var olan 90 cap güncellemesi yerine direk 110 getirilebilir. Yeni bir 110 server açılması 80 cap ı kapatmak anlamına gelir oyuncu acısından. Yine şahsi düşüncemi belirteyim. 80 Cap daki karakterlerimi oynamam zaten 110 var deyip 110 sw ye başlarım en basitinden. Upgrade CAP sistemi daha uzun ömürlü olur. İyi oyunlar, iyi forumlar.

Güncelleme ....

Upgrade biraz sancılı olacak evet, ama değecek.. Hem o zamana kadar da diğer platformdaki oyunclarda bırakmaya meyilli olacaklarından üstüne birde 110 cap a hazırlık için o an da 100 cap da olacak servera da kendini adapte edebilecekler. Sabit cap lı oyunların ömürlerine göre CAP lı oyunlar daha uzun olacağından daha bi cazip gelecektir.

80 Cap server için bir plan belirlendi bir rota çizildi ve sonuna kadar o plana sadık kalarak ilerlemeyi düşünüyoruz, ne caplar arası sürelerle oynayacağız nede söz verdiğimizin dışına çıkıp 80 i 110 da veya başka talep edilen bir capta bırakacağız. 4-5 ay aralarla 120 capa kadar söz verdiğimiz üzere yolumuzdan ve hedefimizden şaşmadan ilerleyeceğiz. 80 Capın plan ve yol haritasının değişikliğine ilişkin hiç bir eleştiri ve öneriye açık değiliz söz verdik sözümüzü tutacağız.

110 Cap açıldığında pekala farkındayız oraya bazı oyuncular kayacak ama işin bir de şu kısmı var 110 cap sabit kalacak bir server ve sürekli aynı capta kalacak, fakat 80 capın önü açık ve 120 ye kadar yolu var, 110 a kayan olsa bile 110 da yapacak birşey kalmadığında geri 80 capa geri döneceklerdir.

Oyuncuya sormadan ac veya acma abi, herkesin farkli fikri olcak , yine begenmeyen olcak kritik yapan olcak.. , acacaksan direk ac. Oynayacaklar oynar zaten, cogu kisi ne isterse onu yapar, serveri birakacak kisi zaten eninde sonunda birakir

Oyunculara sorarım saygı ve edep çerçevesinde mantıklı öneriler sunarlarsa dikkate alırım ama abuk subuk alakasız şeyler ile beni suçlarlarsa kaale almam. Herşeyin bu usulü ve adabı vardır, usulüne ve adabına uymayan adam benim muhattabım değildir fakat efendi olan herkesin her zaman başımın üstünde yeri vardır.

BP Kendi ayağına sıkmış olur. Bizim oyuncu kitlemiz verdiği paraya yada yaptığı chara harcadığı zamana 1 dakika bile düşünüp bakmaz direk açılacak yeni 110 cap geçiş yaparlar ve facia kaçınılmaz olur.

Şuan ki hali 5 ayda bir cap atlasa daha mantıklı olur.

Diğerleri yaparken ayağına sıkmak değil biz yaparken ayağına sıkmak oluyor pek objektif ve gerçekçi bir yaklaşım olmadı bu. 110 Capa geçecekler zaten serveri bırakıp farklı serverlara yöneldiler onları toplamak istiyoruz, mevcut 80 captanda geçenler olur illaki ama 110 bir yerden sonra tıkanıp kalacak ve 80 cap 120 ye gideceği için geri asıl yerlerine döneceklerdir. Biz seçenek sunacağız isteyen istediği yerde oynasın, insanları tek bir seçeneği seçmek zorunda bırakmak istemiyoruz.

Hazırki serverdaki oyuncular yeni oyuna kayabilir o yüzden şuan bp son noktaya gidene kadar yani 120 bence yeni bir server hazırki oyunu sıkıntı ya sokabilir.

110 nun belli bir ömrü vardır bir yerden sonra yapacak birşey kalmaz fakat 80 capın önü açık 120 ye kadar gidecek, kayan olsa bile sonradan geri dönecektir, bunları da düşündük zaten.

Herkese keyifli forumlar diliyorum. Yapıcağım yorumda kesinlikle kimse art niyet aramasın kötü bir niyetim yok ve kesinliklede olamaz.
Öncelikle burda iSro dan beri aktif olarak kullandığımız KALİTELİ FORUM SİTESİ olan MAXİGAME şuanda private serverlara öncülük etmekte gerek reklam gerekse satışlar konusunda lider konumdadır. Bu konumdaki bir forum sitesinin private server açması benim FİKRİMCE yanlıştır ve birtanesi açıp, şimdide tutup ikinci bir server açması kesinlikle çok büyük bir hatadır (Bencilliktir). -Neden ? -İnsanlar burda mevcut serverları veya açıcakları serverların reklamlarını yapıyorlar ve satışını sizin üzerinizden yapıyorlar burda herkes kazanıyor bu konuda kimse itiraz edemez ama siz para kazandığınız önderlik ettiğiniz ağacın köküne zehir döküyorsunuz eğer amaç private serverları bitirip tekelcilik oluşturmaksa uygundur.

Yukarıda fikirlerimi beyan ettim. (Tehdit vb. bir amaçla yazılmadığını tekrar ediyorum sadece saygı çerçevesinde görüşümü belirttim, Maxigame birçok oyuncu ve Private Server sahipleri için değerlidir dileğimiz böyle kalmasıdır.)

Saygılarımla Keyifli Forumlar.

Maalesef asıl bencilliği server açan biri olarak kendin yapmışsın maxigame yapmasın onlar kazanmasın biz kazanalım mantığı ile olaya yaklaşmışsın. Senin veya başka server açan adamın işine engel olmuyorum ben, yine nasıl reklam veriyorsanız nasıl satış yapıyorsanız maxigame üzerinden aynen devam ediyor, sizin serverleriniz ile bp nin bir alakası ve ilgisi yok.

bu 110 serverin açılması biz 80 cap dan güzek ekmek yedik bu ekmegin yağı balı yok bir 110 açalım yetmedi yanında içecek lazım bir 120 açalım kusura bakmayında kardeşim yakışmıyor size paranın peşinde degiliz diyorsunuz niye yeni server için bir çaba var 110 cap isteyenlerin bir çogu 1 ay sürmeden bırakacak geri sabırlı olsalardı zaten 110 cap a ulaşacak 1.5 2 yıla bu server onların amacı günü kurtarmak yarın ne olursa artık bu durumda da siz eşegi buldunuz yükü fazla atmanın peşindesiniz !!!

Aynen öyle kardeşim olaya çok gerçekçi bir şekilde yaklaşmışsın tebrik ederim. Paranın peşinde değiliz demedim para önceliğimiz değil dedim, bir emek ve zaman harcayan herkes yaptığı işin karşılığında bir kazanım beklentisi içine girer. Beni para gözlülükle suçlayanlar gitsinler yeni açılan serverlara bakıp paragöz görsünler bu konuda diyecek pek birşeyim yok insanlar ısrarla yanlışa inanmak istiyorlarsa içlerinde biraz iyi niyet yoksa ben onları doğruya yönlendiremem bu muhabbeten sıkıldım artık.

beklemek zorundamıyımmı hayırdır sw açılmadan once başka bişey dendide bizmi bilmiyoz veya açmak zorundamı maxigame sana bekle diyenmi oldu giriyosun https://www.maxigamerz.com/k/1137-silkroad-private-server-tanitimlari a 110cap sw bakıyosun kimse seni zorunda bırakmıyor

& @Deepblue sen bu sw yukselcek demedinmi nie 110cap açıyosun ozmn burayı kapa orayı aç ..... gibi olmayamı basladın sende?

Yazılanları okudun mu aceba? Sayfanın başına dön ve yazılanları yaptığım yorumları tek tek oku artık yazmaktan bıktım usandım. 80 cap hiç bir aksama olmadan söz verildiği gibi 120 capa kadar 4-5 ay aralarla cap atlatarak gidecek, 80 capın hiç bir işi aksamayacak, önceliğimiz 80 captır ve ondan arta kalan zamanımız olursa kısmet olursa bu 110 cap işine bakacağız tabi şimdi değil biraz daha ilerde, şuan göndermimizde 80 capın 90 cap güncellemesi ve hazırlığı var.

Beni başkaları ile karşılaştırmayın bu serverdada oynadınız ordada oynadınız farkı kendi gözlerinizle çok iyi gördüğünüzü düşünüyorum, eğer sadece 1 den fazla server açarak onlar gibi oluyorsam 1 den fazla server açan herkes onlar gibidir, başkaları bunu yapma hakkını kendinde görüyorsa bizim neden öyle bir hakkımız olmasın? Bu işi başlatan bu işin öncüsü biziz, bütün sıkıntıları cefaları çeken biziz, bütün oyuncuları elinde tutacak oluşuma sahip olması gereken bizleriz. Biz hakkımızı aramaya başladık geçte olsa, yıllardır ses çıkarmamıştık ama yeter artık.

Diğerleri yaparken ayağına sıkmak değil biz yaparken ayağına sıkmak oluyor pek objektif ve gerçekçi bir yaklaşım olmadı bu. 110 Capa geçecekler zaten serveri bırakıp farklı serverlara yöneldiler onları toplamak istiyoruz, mevcut 80 captanda geçenler olur illaki ama 110 bir yerden sonra tıkanıp kalacak ve 80 cap 120 ye gideceği için geri asıl yerlerine döneceklerdir. Biz seçenek sunacağız isteyen istediği yerde oynasın, insanları tek bir seçeneği seçmek zorunda bırakmak istemiyoruz.

Nick mi karıştırdın yoksa :D Ben daha önce böyle bir konuya ters bir görüş belirtmedim ki objektif olmamayım.

Nick mi karıştırdın yoksa :D Ben daha önce böyle bir konuya ters bir görüş belirtmedim ki objektif olmamayım.

O halde beni anlayamamışsın acayibime giden de tam olarak buydu. Beni en iyi anlayabilecek kişilerden birinin sen olduğunu düşünüyordum. Benim düşüncelerim ve senin söylediklerin birbirine çok zıt şeyler.

O halde beni anlayamamışsın acayibime giden de tam olarak buydu. Beni en iyi anlayabilecek kişilerden birinin sen olduğunu düşünüyordum. Benim düşüncelerim ve senin söylediklerin birbirine çok zıt şeyler.

Tamam tamam :( Akşam akşam g.tümle okumuşum kızma hemen şimdi tekrar okudum hem fikiriz :beer

Açılması taraftarıyım. Doğru bi zamanda açarsanız adım gibi eminim serverde yine 6-7k player olacaktır.

80 Cap sunucuda oynayıp bırakan biri olarak fikirlerimi söylemek isterim.
Benim gözüm de yanlışlarınız.
1. SP bug yapılabilecek bir programın olduğunu bilip buna engel olamadan sadece bir kitle yaptıktan sonra engel olmanız.
2. Oyunda SOX droplarını tamamen silip daha sonra dropgroup olarak sunucuya eklemeniz moonların normal itemden çok ortalıkta gezmesi en büyük yanlış. ISRO da olduğu gibi 2 parça moon 1 parça sun normal item karışık vs böyle bir durum olsaydı yani mevcut drop rate düşürüp yapsaydınız daha iyi olurdu. Birde DropGroup eklerken taklamandaki tüm moblara koymanız 64+ şeklinde ayarlamamanız özensizlik gösteri bana.
3. Sun itemleri sonradan drop eklenmesi ve npc de müthiş pahalıya satılması. itemleri zor aldırmak oyuncuları sıkar sunucuyu uzun süreli yapmaz bunu unutmayın
4. Oyunda oyuncuyu tutacak hiç bir aktivitenin olmadığı bir cap seçilmesi. ISRO'da çok sevilmesinin sebebi herkesin oyunu yeni yeni öğreniyor olması herşeyi bilip hiç bir şey yapamamak insanı baya sıkıyordu.
Bunların yanı sıra çok düzgün bir yönetim oldu(sp bug kararları hariç) server da başta bi kaç günlük lag haricinde çok can sıkıcı hiç bir şey yaşanmadı. Umarım daha da iyi olur.
110 cap eğer açmayı düşünürseniz şuan için çok erken bildiğiniz gibi yeni açılan bir sunucu var şuan kaçan gelsin mantığı ile açmanızı tavsiye etmem.
110 Capte oyuncular FGW Holy temple gibi uğraşlar olduğu için 110 cap SRO için en cazip cap
Keşke başta 110 Cap açsaydınız da bizde bırakmak zorunda kalmasaydık.
Başarılar dilerim.

BP Kendi ayağına sıkmış olur. Bizim oyuncu kitlemiz verdiği paraya yada yaptığı chara harcadığı zamana 1 dakika bile düşünüp bakmaz direk açılacak yeni 110 cap geçiş yaparlar ve facia kaçınılmaz olur.

Şuan ki hali 5 ayda bir cap atlasa daha mantıklı olur.

80 cap isteyenler olduğu için 80 cap açıldı takılsın 80 capda oynamak isteyenler her b*ka bik bik edip konuşanlar chinese çar açıp +7 setle yarım saat süren pvpler yapmakta serbest olsunlar takım oyununa önem verenlerde 110 capda keyfini çıkartır oyunun ben neden sadece ch server açıldı anlamadım zaten. party moblu 7k playerli ch server olması saçmaydı 1 slotta 5 kişinin kasılması next level saçmalıktı.

80 Cap sunucuda oynayıp bırakan biri olarak fikirlerimi söylemek isterim.
Benim gözüm de yanlışlarınız.
1. SP bug yapılabilecek bir programın olduğunu bilip buna engel olamadan sadece bir kitle yaptıktan sonra engel olmanız.
2. Oyunda SOX droplarını tamamen silip daha sonra dropgroup olarak sunucuya eklemeniz moonların normal itemden çok ortalıkta gezmesi en büyük yanlış. ISRO da olduğu gibi 2 parça moon 1 parça sun normal item karışık vs böyle bir durum olsaydı yani mevcut drop rate düşürüp yapsaydınız daha iyi olurdu. Birde DropGroup eklerken taklamandaki tüm moblara koymanız 64+ şeklinde ayarlamamanız özensizlik gösteri bana.
3. Sun itemleri sonradan drop eklenmesi ve npc de müthiş pahalıya satılması. itemleri zor aldırmak oyuncuları sıkar sunucuyu uzun süreli yapmaz bunu unutmayın
4. Oyunda oyuncuyu tutacak hiç bir aktivitenin olmadığı bir cap seçilmesi. ISRO'da çok sevilmesinin sebebi herkesin oyunu yeni yeni öğreniyor olması herşeyi bilip hiç bir şey yapamamak insanı baya sıkıyordu.
Bunların yanı sıra çok düzgün bir yönetim oldu(sp bug kararları hariç) server da başta bi kaç günlük lag haricinde çok can sıkıcı hiç bir şey yaşanmadı. Umarım daha da iyi olur.
110 cap eğer açmayı düşünürseniz şuan için çok erken bildiğiniz gibi yeni açılan bir sunucu var şuan kaçan gelsin mantığı ile açmanızı tavsiye etmem.
110 Capte oyuncular FGW Holy temple gibi uğraşlar olduğu için 110 cap SRO için en cazip cap
Keşke başta 110 Cap açsaydınız da bizde bırakmak zorunda kalmasaydık.
Başarılar dilerim.

Öncelikle bu konu yanlışlarımızın yüzümüze vurulması veya tartışılması için açılmamıştır. Rica ediyoruz önünüze gelen her konuya canınızın istediği gibi yazmak yerine konunun amacına uygun şeyler yazınız. Bu konu 110 cap server ile ilgili fikir alışverişi için açılmıştır. Biz zaten yanlışlarımızın farkındayız çünkü o yanlışları yapan bizdik, orda olan bizdik bilmiyormuşuz gibi sürekli bunları yüzümüze vurmanız tabiri caizse bizi aptal yerine koymanız pek hoş ve kabul edilebilir değil.

Yinede yazdıklarınıza cevap vereceğim fakat konuyu uzatmayın daha fazla, bu konunun dağılıp farklı yönlere gitmesini istemiyoruz.

1. Bug diye adlandırdığınız birşeyin bilinipte fixlenmemesi sorumsuzluk olur. Birileri bundan faydalandı diye açık bırakalım herkes faydalansın diyerek sorunları halı altına süpürmek sorumsuzluğun daniskasıdır böyle bir kafa yapısına sahip değiliz bu konuda sizi hayal kırıklığına uğrattıysak kusura bakmayın biz böyleyiz. Sorunu farkettiğimiz zaman imkanımız varsa bunu fixleriz kaç kişinin kullandığı veya kullanmadığı bizi bağlamaz zararın neresinden dönülürse o kârdır. Ayrıca bahsettiğiniz bu olay neredeyse bütün silkroad serverlerinde var ve kimse iplemiyor bile, hassas davranıp bu konuda bir adım atıp bugdan faydalanamayanları gücendirdiysek kusura bakmasın hazretleri.

2. Bu kanıya ne tür bir varsayımla ulaştınız bilmiyorum ama oyundan sox droplarını tamamen kaldırma gibi bir hareketimiz olmadı o nedenle sorunun devamına cevap vermeyeceğim, olmayan şeye verilecek cevabım yok.

3. Bazı şeylerin sunucu ömrünü uzatıp uzatmayacağı tartışmaya açık bir konudur size bunun yüzlerce örneğini gösterebilirim fakat siz yine kendi bildiğinizi okursunuz. %90 bütün silkroad private serverlar benim elimin altından geçer, oyuncular birşeylere ne kadar kolay ulaşırsa serverin ömrü de aynı orantıda kısalır benim için bu kesin birşeydir tartışmaya kapalıdır fakat zorluğa gelmek istemyenler sırf kendi duygu, düşünce ve istekleri sebebi ile bunun aksini iddia edeceklerdir onlara diyebilecek birşeyim yok. Biz emek serveri açtık pvp serveri değil, eğer birşeyler zor diye birileri oyunu bırakacaklarsa bundan üzüntü duymam memnuniyet duyarım. Sırf bu sebeple oyunu bırakanlara güle güle yolları açık olsun mümkünse bir daha bp ye uğramasınlar, serverimiz pvp serveri değildir emek serveridir, sabır gerekir, emek gerekir, analayış gerekir, olgunluk gerekir. Haftalık veya günlük zevkleri tatmin edecek insanlar değiliz biz.

4. Bir çelişki daha. Oyunda oyuncuyu tutacak aktivite olmaması en komik olanı. Bu serveri bırakanların 90'nının gittiği serverda/larda ne aktivitesi var biri bana açıklayabilir mi? Aslında varolan ve görülmeyen birşeyler varda benim haberim mi yok? Bunu geçtim yerden göğe kadar aktivite ile dolu bir ton server da gördüm oyuncu sayıları 300 ü bile geçmedi. Bu işler öyle aktivite ile olmuyor maalesef artık kendinizi bu alakasız ve boş düşüncelerden arındırın. Tüm bunların yanı sıra piyasada kaç tane uzun ömürlü server var ise bunların tamamı sade ve düz serverlardır oyunun kendi orjinal aktivitelerinin dışında edit olmayan serverlardır. Siz aktivite seviyor olabilirsiniz ama Silkroad kitlesinin büyük bir çoğunluğu buna karşıdır, başta isteriz olsun deselerde bir yerden sonra bu oyun silkroad değil editle başka birşeye çevirmişsiniz burası mide bulandırıyor bu oyun oynanmaz gerçeği ile yüzleşip pişman oluyor hepsi.

- 110 Capı şimdi değil 90 cap güncellemesinden sonra düşünüyoruz.

- 110 capı kaçan gelsin mantığı ile değil 110 cap sevenleri toplamak bir çatı altında tutmak için açmak istiyoruz.

- 110 capı para kazandıracak olsada parayı ilk plana koyup para hırsı ile değil bu işi beceremeyen beceriksizler haketmedikleri parayı kazanıp insanları mağdur etmesinler diye açıyoruz.

- Başta 110 cap açmamamızın sebebi yapılan ankette çoğunluğun 80 cap istemesiydi, oyuncuları dinlediğimiz için hata yaptıysak özür dileriz.

Mesajınızın hatalarımızı anlatan kısmı hariç 110 cap ile ilgili olan kısımları için teşekkürler.

110 Capte degree kaç oluyor maximum? Ve sadece seal of nova nın olduğu paket mi onu bilmek istiyorum.

Hayır oyunu orjinaldeyken en son 100 paketinde oynadım onun dışında pek bir bilgim yok o yüzden sormak istedim. Çok mu özel kulağa fısıldanarak sorulması gereken bir soru oldu?

Hayır oyunu orjinaldeyken en son 100 paketinde oynadım onun dışında pek bir bilgim yok o yüzden sormak istedim. Çok mu özel kulağa fısıldanarak sorulması gereken bir soru oldu?

Özel olmasından değil, ortada sadece 110 cap server açma fikri var, daha açılacağının kararı verilmemişken server özelliklerini düşünüp karar verme aşamasına gelmedik henüz o nedenle söyleyemiyoruz, çünkü henüz öyle birşey yok ortada.

Bence açılmalı,Black Pearl her zaman kalitesini göstermesi gerektiğini düşünüyorum.Zaten 80 cap düzenli olarak artış sağlayacak,bu sadece 110 cap olarak kalacağı için güzel bir düşünce olabilir. :'(

BP'de oynayıp her güncellemeyi her durumu takip etmiş biri olarak söylüyorum. Mevcut ekibiniz sizce 110 cap ve 80 cap sw'yi aynı anda idare edebilecek mi ? Çünkü bp'de oynarken ne zaman sw ile ilgili bir şikayetimiz olsa (genellikle proxy ile 30 char açılması) sürekli ''iki kişiyiz zaten , bizde insanız , iki kişi bunun takibini yapamayız'' gibi argümanlarınız oldu yaptığınız açıklamalarda. Merak ettiğim konu şu 110 cap çok açık olan ve uğraşması en çok olan caplerden biri, iki kişiyseniz bu işin altından kalkabilecek misiniz ? Yoksa ekibi genişlettinizde ondan mı bu işe giriyorsunuz. Benim bp'deki tek sıkıntım olan buglar değildi. Proxy char açıp bota salınmasıydı. Çünkü bu durum 80 capin tek etkinliği olan job'u bitirdi. Millet kervan çekmek yerine 2 tane daha bot char açtı bota saldı. 110 capte eğer bu durumu ortadan kaldırabilirseniz yada en azından biraz önüne geçebilirseniz serverınız şimdiden hayırlı olsun.

BP'de oynayıp her güncellemeyi her durumu takip etmiş biri olarak söylüyorum. Mevcut ekibiniz sizce 110 cap ve 80 cap sw'yi aynı anda idare edebilecek mi ? Çünkü bp'de oynarken ne zaman sw ile ilgili bir şikayetimiz olsa (genellikle proxy ile 30 char açılması) sürekli ''iki kişiyiz zaten , bizde insanız , iki kişi bunun takibini yapamayız'' gibi argümanlarınız oldu yaptığınız açıklamalarda. Merak ettiğim konu şu 110 cap çok açık olan ve uğraşması en çok olan caplerden biri, iki kişiyseniz bu işin altından kalkabilecek misiniz ? Yoksa ekibi genişlettinizde ondan mı bu işe giriyorsunuz. Benim bp'deki tek sıkıntım olan buglar değildi. Proxy char açıp bota salınmasıydı. Çünkü bu durum 80 capin tek etkinliği olan job'u bitirdi. Millet kervan çekmek yerine 2 tane daha bot char açtı bota saldı. 110 capte eğer bu durumu ortadan kaldırabilirseniz yada en azından biraz önüne geçebilirseniz serverınız şimdiden hayırlı olsun.

Bu arkadaşa katılıyorum 80 capta destek konusunda cok sıkıntı vardı 2 server birden yönetmek isterseniz o ekibi arttırmanız gerek.

Ekimizi genişletip bu işe gireceğiz elbete eğer yapacaksak (Hatta 2 yeni arkadaş katıldı bile aramıza 4 kişi olduk şuan). Mevcut ekip ile 2. serveri açmak zaten mantık dışı olur.

Proxy konusuna gelince hiç bir zaman %100 proxy engelleyeceğiz gibi bir söz veremem ve vermeyeceğim açacağımız bütün serverlarda ne kadar uğraşırsak uğraşalım illaki proxyler olacak (sadece bizde değil diğer serverlarda da olan ve olacak birşey), ancak yeni ekiple biraz daha bunun üzerine düşeriz bu farklı bir konu fakat kimse %100 proxy engeli beklemesin olmadığındada bizi suçlamasın başından beri olmayacak duaya amin denilmeyeceğini açık açık söylüyoruz.

3-4 Ay hiç bir server tutmaz gibi milletin dediği 110'da bu ay sonu oyuncu kalmaz eylül gibi açilan server tüm oyunculari büyük guildleri sömürcek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri