• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl 110 CAP Server Açılmalı mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl 110 CAP Server Açılmalı mı?

• Açılsın

Kullanılan: 56 48.7%
  • Açılmasın

Kullanılan: 50 43.5%
  • Kararsızım

Kullanılan: 9 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3-4 Ay hiç bir server tutmaz gibi milletin dediği 110'da bu ay sonu oyuncu kalmaz eylül gibi açilan server tüm oyunculari büyük guildleri sömürcek

Sence biz bunu bilmiyor muyuz? yıllardır bunu öğrenemedik mi? Bilinen şeyleri sürekli söylemenin mantığı ve amacı nedir? Ayrıca doğmamış çocuğa don biçmek ne demek? Başakaları bunu yapamadı diye bizimde yapamayacağımız anlamına gelmez, zor olduğunun farkındayız ama bizi haftalık serverlar ile kıyaslayıp kehanetler uydurmanızda son derece yanlış.

Açarız serverimizi oynayan oynar oynamayan oynamaz bu kadar basit, 1 ay sonra servera ne olacağı bizim sorunumuz sizin değil bunu çok umursuyorsanız bırakmayın serverları 1 ay sonra bitmesin o halde. Hiç bir iş yapmadan sürekli karşıdan herşeyi yoluna koymasını beklemek bencilliktir başka birşey değil. Her iki tarafta gönüllü olarak elini taşın altına koymadığı sürece bir tarafın çabası ile çözülebilecek bir sorun değil bu.

Bize sürekli haftalık kapanan kalitesiz serverlardan bıktık keşke kaliteli server olsada oynasak diyip bp yi açmamız konusunda baskılar yapılıyordu, buyrun açtık açıyoruz ve ilgileniyoruz. Top oyuncularda artık.

Açıkcası 80 capte yaşanan olaylar ve artık sizinde gözleminiz bişeyler yapalıma gelince bu kararı alıyo olmanız mantıklı.
Her ne kadar açılması taraftarı olsam da şunları söylemek isterim.
Eğer ;
Oyunu adam akıllı test edip açmayacaksanız.. ( 80 capte aynı şey söylenmişti)
Oyunun açılışından itibaren sabit bir program oluşturmanız gerek , son dakika kararları bozuyor malumunuz ..
Char satışı oyunu ne hale getirdi engellemeyecekseniz..
110 Eu ile birlikte 8/8 kendi partisini kuran tipleri engellemeyecekseniz..
Sadece Ip limit değil pc limit gibi önlemleri denemelisiniz..
Oyunu sadece bir kesime beğendirme gibi bir çabaya girecekseniz..
Özellikle oyun dengesi için gerek sistem değişikliği gerek skill dengesinde kafanıza göre oldu bu tamamdır diyip geçecekseniz.
HİÇ AÇMAYIN DERİM. 80 capa büyük umutlarla başlamamıza rağmen oynarken sırf hadi ümitin hatrına devam edelim diye oynadık. Bir iş yapılacaksa rica ediyorum bu kitleye gereken özeni gösterin..

Açıkcası 80 capte yaşanan olaylar ve artık sizinde gözleminiz bişeyler yapalıma gelince bu kararı alıyo olmanız mantıklı.
Her ne kadar açılması taraftarı olsam da şunları söylemek isterim.
Eğer ;
Oyunu adam akıllı test edip açmayacaksanız.. ( 80 capte aynı şey söylenmişti)
Oyunun açılışından itibaren sabit bir program oluşturmanız gerek , son dakika kararları bozuyor malumunuz ..
Char satışı oyunu ne hale getirdi engellemeyecekseniz..
110 Eu ile birlikte 8/8 kendi partisini kuran tipleri engellemeyecekseniz..
Sadece Ip limit değil pc limit gibi önlemleri denemelisiniz..
Oyunu sadece bir kesime beğendirme gibi bir çabaya girecekseniz..
Özellikle oyun dengesi için gerek sistem değişikliği gerek skill dengesinde kafanıza göre oldu bu tamamdır diyip geçecekseniz.
HİÇ AÇMAYIN DERİM. 80 capa büyük umutlarla başlamamıza rağmen oynarken sırf hadi ümitin hatrına devam edelim diye oynadık. Bir iş yapılacaksa rica ediyorum bu kitleye gereken özeni gösterin..

- Gerekli testleri 80 captan daha dikkatli ve yoğun bir şekilde yapacağız ancak yinede herşeye rağmen arada gözden kaçabilecek şeylerin olabileceği ihtimali ve durumu gözardı edilemez bir gerçektir.

- Bu konuda haklısınız sonradan bazı kararlarımız değişti her ne kadar istemesekte bundan hoşnut değildik ancak şartlar onları gerektirmişti. 110 capta biraz daha kararlılığımızı arttıracağız fakat şartlara göre bazı durumların sonradan değişebileceği gerçeği de yine her zaman ki gibi gözümüzün önünde duracaktır.

- Char satışına izin vermek bir hata idi bu hata tekrarlanmayacak.

- Oyun içindeki party sistemine neden karışalım?

- Pc limit getirmeyeceğiz çünkü denedik ve sonuçlarını gördük, bir daha aynı hatayı yapmayacağız.

- Oyunu sadece bir kesime beğendirme gibi çabamız olsaydı hiç bir zaman konu açıp fikir alışverişinde bulunmazdım o bahsettiğiniz kesim ile kapalı kapılar arkasında konuşur onların isteklerini yapardım.

- Skillerle oynama taraftarı değilim oyunun orjinali doğası ne ise o şekilde kalması taraftarıyım, başka bir builddeki skillerin orantısız veya daha güçlü olduğunu düşünüyorsanız oyunun başında o buildi seçme hakkına sahipsiniz herkes gibi. Israrla zevkinize ve kafanıza göre skill editleri beklemeyin o işe sıcak bakmıyorum.

- Açıp açmayacağımızı çoğunluğun fikrini de aldıktan sonra nihai olarak kendimiz karar veririz. Benim hatrıma oyun oynamanıza gerek yok, server kafanıza yatıyorsa eğleniyorsanız oynayın yatmıyorsa oynamayın kimseye eziyet etmek istemem sırf kendim için.

Açılsın. Neden 2 server olması bazılarının zoruna gidiyor ? Kimseyi dinlemeyin açın. Nasil 80i oynuyorsam şu an 110u da oynarım. Bırakan bıraksın. Mobilim oy veremiyorum +1 sayarsınız

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu kanıya ne tür bir varsayımla ulaştınız bilmiyorum ama oyundan sox droplarını tamamen kaldırma gibi bir hareketimiz olmadı o nedenle sorunun devamına cevap vermeyeceğim, olmayan şeye verilecek cevabım yok.
Fazla uzatmayın dediğiniz için diğerlerine bir şey yazmıyorum.

Sadece bunalara cevap vereceğim. Drop Group eklenmiştir bununda kanıtı Sox itemlerin hiç bir blue ile düşmemesi edit yapan siz değilseniz yapan arkadaşınızdan da bilgi alın yaptığı işlemlerden.

Aktivite dediğimiz saçma etkinlik veya editler değil oyunun kendi içerisinde olan şeyler. FGW ve Holy Temple vs. vs.

Fazla uzatmayın dediğiniz için diğerlerine bir şey yazmıyorum.

Sadece bunalara cevap vereceğim. Drop Group eklenmiştir bununda kanıtı Sox itemlerin hiç bir blue ile düşmemesi edit yapan siz değilseniz yapan arkadaşınızdan da bilgi alın yaptığı işlemlerden.

Aktivite dediğimiz saçma etkinlik veya editler değil oyunun kendi içerisinde olan şeyler. FGW ve Holy Temple vs. vs.

Sox itemlerin blue ile düşmemesi bir bugtu düzeltildi. Söylediğiniz olay ile bir ilgisi yok.

80 Cap sadece ch olan bir servera dediğiniz şeylerin eklenmesini siz menuniyetle karşılasanız bile çoğunluk karşı çıkacaktı. Öneri veya isteklerde bulunurken bireysel değilde çoğunluğu düşünerek konuşursanız daha faydalı olur.

Sox itemlerin blue ile düşmemesi bir bugtu düzeltildi. Söylediğiniz olay ile bir ilgisi yok.

80 Cap sadece ch olan bir servera dediğiniz şeylerin eklenmesini siz menuniyetle karşılasanız bile çoğunluk karşı çıkacaktı. Öneri veya isteklerde bulunurken bireysel değilde çoğunluğu düşünerek konuşursanız daha faydalı olur.

hocam benim dediğim 80 capa bunları getirseydiniz değil. 80 Cap sıkıcı aktivitesi yok. 110 capta bunlar olduğu için aktivite çok dedim. oyuna akşam giren biri 80 capta hiç birşey yapmıyor fakat 110 cap ta fgw holy tepmle felan gideyim diyor bunu kastediyorum.

hocam benim dediğim 80 capa bunları getirseydiniz değil. 80 Cap sıkıcı aktivitesi yok. 110 capta bunlar olduğu için aktivite çok dedim. oyuna akşam giren biri 80 capta hiç birşey yapmıyor fakat 110 cap ta fgw holy tepmle felan gideyim diyor bunu kastediyorum.

110 Capta doğal olarak bulunan sistemler zaten olacak bunları özellikle kaldırmayacağız yani.

Hayır oyunu orjinaldeyken en son 100 paketinde oynadım onun dışında pek bir bilgim yok o yüzden sormak istedim. Çok mu özel kulağa fısıldanarak sorulması gereken bir soru oldu?

110 Cap sisteminde maksimum 11dg item var ve 101 level silahlar kıyafetler standart olarak novadır.Onun dışında farklı yollardan elde edilen fight ve power silahlar legend setler var.Forumda aratarak 110cap rehberlerini bulabilirsin.

Sence biz bunu bilmiyor muyuz? yıllardır bunu öğrenemedik mi? Bilinen şeyleri sürekli söylemenin mantığı ve amacı nedir? Ayrıca doğmamış çocuğa don biçmek ne demek? Başakaları bunu yapamadı diye bizimde yapamayacağımız anlamına gelmez, zor olduğunun farkındayız ama bizi haftalık serverlar ile kıyaslayıp kehanetler uydurmanızda son derece yanlış.

Açarız serverimizi oynayan oynar oynamayan oynamaz bu kadar basit, 1 ay sonra servera ne olacağı bizim sorunumuz sizin değil bunu çok umursuyorsanız bırakmayın serverları 1 ay sonra bitmesin o halde. Hiç bir iş yapmadan sürekli karşıdan herşeyi yoluna koymasını beklemek bencilliktir başka birşey değil. Her iki tarafta gönüllü olarak elini taşın altına koymadığı sürece bir tarafın çabası ile çözülebilecek bir sorun değil bu.

Bize sürekli haftalık kapanan kalitesiz serverlardan bıktık keşke kaliteli server olsada oynasak diyip bp yi açmamız konusunda baskılar yapılıyordu, buyrun açtık açıyoruz ve ilgileniyoruz. Top oyuncularda artık.

Kehanetmi ben açilcak servere 7-8 büyük guild 4-5 union gidicek biliyorum ? Sorunun ne biliyormusun eleştirye ön görüşe kapalisin serverini şişirme olduğunu x10 carlarla dolu olduğunu bilmiyen varmi ? forum sahibiyim asarim keserim kafasindasin sen şişirmeye devam et arap serverlara laf at

Kehanetmi ben açilcak servere 7-8 büyük guild 4-5 union gidicek biliyorum ? Sorunun ne biliyormusun eleştirye ön görüşe kapalisin serverini şişirme olduğunu x10 carlarla dolu olduğunu bilmiyen varmi ? forum sahibiyim asarim keserim kafasindasin sen şişirmeye devam et arap serverlara laf at

Eleştiriye her zaman açığız fakat bazılarının yaptığı eleştiriden öte iğnelemeye gidiyor ve doğal olarak buna izin veremeyiz.Piyasayı takip eden birisi olarak söylüyorum x serverine o kadar guild gitmeyecek.ayrıca server arap serverı değil.Ortaklarından biri Türk biri Alman.Herneyse bu önemli değil sonuçta hem açılış tarihi,hem sistemsel özellikler hem de misyon bakımından bizim durumumuz daha farklı.Forum sahibiyim asarım keserim durumu olsaydı emin ol kimse böyle bir konu okuyor olmazdı.

Son düzenleme:

Senin sorunun ne biliyor musun birilerinin bi tarafını yalayıp yaranacağım diye durduk yere gelip bana kafayı takıyorsun o da yetmezmiş gibi yalanlar ve iftiralar atıyorsun. Benim sorunlarımı dert edeceğine önce çarpık beyinini, düşüncelerini ve insanlığını düzeltmeye bak. Kendi bağımsızlığından mahrum, başkalarının gazı veya rüşvetleri ile gelip bana laf sokmaya çalışacak aciz ve gereksiz birinden akıl alacak değilim. Ben eleştiriye açığım ama yalana ve iftiraya açık değilim, serverimizde proxy ile girenler var zaten bunu kendimde söylüyorum ve bunun engellenemeyeceğini her fırsatta dile getiriyorum benim söylediğim şeyleri gizli ve önemli birşeylermiş gibi ortalık yerde papağan gibi yazıp durunca bana laf sokmuş mu oluyorsun? Egonu mu tatmin etmiş oluyorsun, öyle düşünüyorsan git bir psikiyatriste görün mental sorunların olduğunu gösterir bu.

Şişirmeymiş.... Zaten server şişirme diye serverin başında kasacak yer bulamıyoruz ek slot ekleyin diye binlerce konu açılıyordu değil mi, Allah'ın size verdiği beyni ne için kullanıyorsunuz anlamadım üzerine oturmak için mi? Bir tane mantıklı şey söyleyemiyor ve 2 düzgün anlam ifade eden kelimeyi bir araya getiremiyorsunuz. Maxigame in ne ihtiyacı var senin bu saçmaladığın şeylere? Bunu yapan o yalakalığını yaptığın server sahipleri herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz velet seni!!!

Benim ne arap serverleri ne de yerli serverlar ile bir derdim ve düşmanlığım yok, cronostaki olayı halen algılayamadıysan jetonun 4 köşeli ise son bir kez daha yazayım, benim dert yakındığım şey şu idi: Türk server sahipleri en ufak bir hata ve yanlış yaptığında yerden yere vuruluyorlar hiç anlayış gösterilmiyor ama bunu yabancılar yapınca onlar en iyisini bilir, en doğrusunu bilir diyip toz dahi kondurmuyorsunuz. Benim sitemim serverin kendisine veya sahibine değil yalaka iki yüzlü Türk oyunculara idi, senin gibi boş beleş adamlara idi bunu o kalın kafana sok.

Ve eğer eleştiriye kapalı olsaydım asarım keserim edasında olsaydım bu konuyu açıp kimseden görüş almazdım kendi bilgiğimi uygular keyfime bakardım. Sallayıp duracaksanız bari mantık çerçevesinde sallayın gelip böyle kendinizi rezil kepaze etmeyin.

Şimdi git o bi tarafını yaladığın guild masterine Maxigamede şöyle böyle dedim diye banlandım de, ekibini toplayıp gelsin onları da itina ile banlayım veya dur sana son bir insanlık yapayım, bu yalanları ve iftiraları yaymak için kaç para alıyorsun gel ben sana vereyim ihtiyacın görülsün ama insanlığını ve şerefini bu derece küçük düşürmekten vazgeç yazık yani değmez.

Not:
Eleştiri veya öneri yaptın diye banlanmadın, ifitira ve yalan attığın için banlandın. Eleştiri ve öneri şudur: Serverin şurası şöyle öyle olmasada şöyle olsa daha iyi olurdu, çünkü orası şöyle olunca böyle oluyor gibi... Daha eleştirinin ve önerinin ne olduğunu bilmiyor geliyor iğneleme yapıp laf sokarak yalanalar söylüyor, ortada olmayan serverin geleceğine dair kıyamet senaryosu yazıyor sonra ben eleştiri yaptım sen eleştiri kabul etmiyorsun diyor kafaya bak ne güzel...

Orjinale yakın olursa güzel olur, level-item dengeleri iyi ayarlanmalı inşallah başarılı olursunuz.

Tarih Hakkında: 110 Capı açacağımız kesin değil ancak eğer açmaya karar verirsek tahminen 90 cap güncellemesinden sonra yapacağız bu işi.

ayrac.jpg

Black Pearl Hakkında Önemli Bir Bilgi: Serverimiz ilk olarak 16 Eylül 2011 (16.09.2011)' de açılmıştır ve açılan İLK TÜRK PRİVATE SERVERİDİR.

Bunu hava atmak için yazmıyoruz bazıları yalan söylediğimizi falan yazıyorlar sağa sola o nedenle bu durumu açıklığa kavuşturma zorunluluğu doğmuştur. Ispatı da şuradadır:

Whois Domain Sorgulama Detayları: http://www.whois.com.tr/domain/blackpearlonline.org

Bizim yalan söylediğimizi kendilerinin ilk olduğunu söyleyen her kim var ise açın site adreslerini buradan kontrol edin kendi gözleriniz ile görün.

Yalanla işimiz yok bizim. Maxigame platformu dürüstlüğü, özverisi ve yoğun çalışmaları ile tırnakları ile kazıya kazıya Türkiyenin 1 numaralı Silkroad forumu olmuştur. Yalan, dolan ve hile ile kimse zirveye tırmanamaz, yalan söyleyen kendisini kandırır ve bir gün geldiği yere tepe taklak olarak geri döner.

neden vSRO kullanıyorsunuz. cSRO-R dosyaları ile bir server açsanız daha iyi olur.

Açılmalı tabii ki!

Şu an piyasada bulunan 1-2 kalıcılık yakalamış 110 cap sadece oyuncularının itemlerini yapmış olmalarından kaynaklı olarak ayaktalar. Kalite nahoş. Bu yüzden BP kalitesiyle bir 110 cap serverin mevcut olmaması, kanayan bir yara şeklinde tabir edilebilir.

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] 90 cap güncellemesini beklemeseniz daha iyi , hazır insanlar tatilde okullar tatilken bir başlangıç güzel olacak gibi , Ekim ayını beklemek üzdü.

neden vSRO kullanıyorsunuz. cSRO-R dosyaları ile bir server açsanız daha iyi olur.

-R dosyaları ile açılan serverlar tutmuyor maalesef, risk alamayız bulunduğumuz konum itibari ile.

@Deepblue 90 cap güncellemesini beklemeseniz daha iyi , hazır insanlar tatilde okullar tatilken bir başlangıç güzel olacak gibi , Ekim ayını beklemek üzdü.

Şuan 110 çalışmalarına başlarsak 90 işleri aksar bu da doğru bir davranış olmaz, bizi buraya getiren 80 cap serverimiz ve oyuncularımızı hayal kırıklığına uğratamayız. Önceliğimiz 80 cap serverimizdir sonra 110 cap işlerine bakacağız. Hem acele etmeden testlerimizi güzelce yaparsak daha az sorunlu ve zevkli bir server ortaya çıkarabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri