• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl 8 DG Sun İtemler Hakkında Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sunların zor olacağı, npc ye ekleneceği oyun açılmadan önce söylendi. Ekstra ne var? Sadece battle arena coin var ama karşı çıkanların hiç biri bunu laf etmiyor, kimisi istenen gold çok fazla diyor, kimisi sunlar npc ye değil de drop olsun diyor. Olmaz diyince küfür ediyor, global atıp provakasyon yapıyor, banlanıncada gm tehdit ediyor diktatörlük yapıyor diyorlar.

E sizde haklısınız valla, kafanız güzelmiş güle güle kullanın.

Başka serverlarda gm lere bu baskınız ve dayatmalarınız ile birşeyler yaptırmış olabilirsiniz ama bize sökmez. Oyunun sistemi oyun açılmadan belirlendi ve nasıl karar verildiyse ufak tefek değişikler dışında o şekilde devam edecek.

Server özelliklerine girin bakın daha sonradan katlanamayacağınızı düşündüğüz birşey varsa oyuna başlamayın ne bizim canımızı sıkın ne de kendinize boşuna eziyet edin.

Bence ortalığın karışmasına neden olan tek sorun Arena Coin'in ticarete kapalı olması. 10b vs. değil. Drop olsun, olmasın bunları tartışmaya gerek yok. O iş belli zaten. Arena Coin'in ticarete kapalı olması işi gücü olan insanların elini kolunu bağlıyor. Bu sisteme göre sabah 9 akşam 7 çalışan bir insanın bırakın sun seti, 1 yıl içerisinde sun silah alabilmesi bile mümkün görünmüyor. (Arena Coin'in ticarete kapalı olmasından dolayı)

Bence ortalığın karışmasına neden olan tek sorun Arena Coin'in ticarete kapalı olması. 10b vs. değil. Drop olsun, olmasın bunları tartışmaya gerek yok. O iş belli zaten. Arena Coin'in ticarete kapalı olması işi gücü olan insanların elini kolunu bağlıyor. Bu sisteme göre sabah 9 akşam 7 çalışan bir insanın bırakın sun seti, 1 yıl içerisinde sun silah alabilmesi bile mümkün görünmüyor. (Arena Coin'in ticarete kapalı olmasından dolayı)

Öteki türlüde full bot server olur, bu mudur yani istediğiniz? Herkes bota salsın bot serveri olsun? Biraz gold + biraz emek ile elde edilsin istedik. Goldun botla kasılacağı binbir türlü yöntem var zaten bırakında bari coin işine bot karışmasın.

+ Tekrarlıyorum herkes full set alacak veya sun almak zorunda diye bir şart ve zorunluluk yok, çok fazla kaptırmışsınız kendinizi. Bu oyun sunsuzda pekala güzelce oynanabilir.

Öteki türlüde full bot server olur, bu mudur yani istediğiniz? Herkes bota salsın bot serveri olsun? Biraz gold + biraz emek ile elde edilsin istedik. Goldun botla kasılacağı binbir türlü yöntem var zaten bırakında bari coin işine bot karışmasın.

+ Tekrarlıyorum herkes full set alacak veya sun almak zorunda diye bir şart ve zorunluluk yok, çok fazla kaptırmışsınız kendinizi. Bu oyun sunsuzda pekala güzelce oynanabilir.

Aradığım cevaplardan biri de buydu işte. Ne sunu ne moonu, ben bot kasarken izlemeyi severim, benim bir amacım yok, tatildeyim istersem 7/24 pc başında olurum istersem hiç bakmam botta olur, ekmeğimi oyundan çıkarmak gibi bir derdim yok ( bu düşünce gülünç birşey eve ekmek lazımsa oyundan nem bekleme git çalış ), arada bottan sıkılıp şehirde turlarım onunla bununla konuşurum, şakalaşırım, gider charımı bir yere park eder resim çekilirim manzaralarda. Köpeğim bile yok beyaz kurt alamadım siz neyden bahsediyorsunuz. Köpek delisiyim, şuan kafamda olan şey ilerleyen saatlerde moon çıkarsa köpek almak için silke vereceğim. Oyunu oyun yapan etkenleri unutup, birbirine küfür eden, birbirini aşağılayan guild çıkarlarını ön plana sokmuşsunuz. Bireysel yetenekler, bireysel fikirler çöpe atılmış. Bu böyle olursa guildce bırakırız, bu şöyle olursa guildce bırakırız. Yahu sen Silkroad Online oyununda guild bağıyla doğup büyümedin. Şu oyunda kendinizi park edip bir nefes alın, Janganın ağaçlarından oksijen alın, Karakoram da buz kesilin, Taklamakanda gözünüze toz kaçırın. Zevk alın zevk.

Battle Arena Günde kaç kez açılır ?

Günde sadece Job Maçı , Random Maçı , Party Maçı , ve Guild Maçı toplamda 12 kez açılır saat aralıklarının bilgileri en kısa sürede verilecektir.

ADAM ADAM ADAM ! [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] :beer

Aradığım cevaplardan biri de buydu işte. Ne sunu ne moonu, ben bot kasarken izlemeyi severim, benim bir amacım yok, tatildeyim istersem 7/24 pc başında olurum istersem hiç bakmam botta olur, ekmeğimi oyundan çıkarmak gibi bir derdim yok ( bu düşünce gülünç birşey eve ekmek lazımsa oyundan nem bekleme git çalış ), arada bottan sıkılıp şehirde turlarım onunla bununla konuşurum, şakalaşırım, gider charımı bir yere park eder resim çekilirim manzaralarda. Köpeğim bile yok beyaz kurt alamadım siz neyden bahsediyorsunuz. Köpek delisiyim, şuan kafamda olan şey ilerleyen saatlerde moon çıkarsa köpek almak için silke vereceğim. Oyunu oyun yapan etkenleri unutup, birbirine küfür eden, birbirini aşağılayan guild çıkarlarını ön plana sokmuşsunuz. Bireysel yetenekler, bireysel fikirler çöpe atılmış. Bu böyle olursa guildce bırakırız, bu şöyle olursa guildce bırakırız. Yahu sen Silkroad Online oyununda guild bağıyla doğup büyümedin. Şu oyunda kendinizi park edip bir nefes alın, Janganın ağaçlarından oksijen alın, Karakoram da buz kesilin, Taklamakanda gözünüze toz kaçırın. Zevk alın zevk.

Al işte benim kafanın aynısı.Gerçi arada bir hırs basıyor ama .

Proxyler, botlar ve parayı bastırarak sun alamayacağını farkeden bazı faydasızlar bizi para gözlülükle suçlamaya başladılar ne kadar ironik değil mi? Eğer öyle bir endişemiz olsaydı şu sistemi nasıl silke dökebiliriz diye bir çalışma yapardık.

Bunun aksine botlar, proxy ler ve direk para basılarak sun alınmasın diye arena coin ekleyip tradesini kapattık. Saçmalayacaksanız mantıklı saçmalayın. Burası emek serveridir ve elimizden geldiğincede öyle kalmasını sağlayacak adımlar atacağız, derdimiz ve önceliğimiz hiç bir zaman para olmadı. Elbette para önemlidir ancak o bizim için 2. plandadır.

En azından gold coinleri unique lerede ekleyip biraz daha farklı alanlara yaya bilirseniz harika olur.

Güzel önerini değerlendireceğiz, teşekkürler.

Edit: Gold coin değilde arena coin uniqlere eklendi, uniqlerden ayrıca bp coin de düşüyor. 1 BP coin = 1 Gold coin.

Sunlar moon 9dgye esit olcak dostum buyuk ihtimal

- - - Güncellendi - - -
@Deepblue ümit abi arenaya bi çare getir proxy yapacak adamlar inadına

Sunlar moon 9dgye esit olcak dostum buyuk ihtimal

- - - Güncellendi - - -
@Deepblue ümit abi arenaya bi çare getir proxy banlarada başla bence

PC limit eklenecek önümüzdeki günlerde. + Arenada günde en fazla 30 coin kasılacabilecek + coinler trade edilemeyecek. Arenaya proxy char sokmanın bir mantğı ve faydası olmaz kimseye.

PC limit eklenecek önümüzdeki günlerde.

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] İŞTE BUDUR SORUNSUZ HATASIZ OLUR İNŞ PC LİMİT 2 <3:beer [Crack yapanlar çıkcak umarım sorun yaratmaz :rc:]

- - - Güncellendi - - -
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] abi acil pm at MaRaZ ÇOK ACİL ONEMLİ

Son düzenleme:
Serverın iyiliği adına şöyle bir soru işareti oluştu kafamda. 3 sun item elde etmek ortalama 1 sene sürecek ve bu durumda da 80 cap şeklinde bence en azından 1.5 2 sene kalmalı oyun(Bu sunları sonraki caple yükseltme olayına karşı olduğum için böyle söylüyorum.). 1.5-2 sene boyunca da 80cap oynamak oyuncu kitlesinde bi düşüş yaratmaz mı? Bana göre hava hoş serverda zaten iddaam yok kral olacağım diye eğlenmeme bakıyorum ben. Bu server da beni eğlendirdiği için kötü bi durum yaşamasını istemem o yüzden soruyorum.

Ben Son Derece Başarılı ve isabetli buldum Tek sorun önceki Black Pearldeki gibi herkese cevap veriorsun bence tek hata burda oynamak istemeyen oynamasın biz isroda gm görücez diye çıldırırdık ama burda kolay ulaşıoruz çekiciliği gidiyor

Benimde bir önerim olacak Kafama takilan arene coin doğrusu bu coini işsiz adamlar daha iyi toplayacak çalışıp oyuna para yatıranlar 3-4 adım geride kalacak bu sistem ile en azından bp coin gibi bu arena coin'nin droptan duşmeside hani azda olsa düşse insanı mutlu ederdi :) sonuçta biz bu oyunu mutlu olmak için oynuyoruz benim kafama sadece coin takıldı çünkü işe giden adam sw cap atliyana dek sun silahını alamayacak . herkes kendine göre bir yorum yapmış kimse kusura bakmasın benim yorumumda bu :) tamam takasada kapalı olsun ondan yanada sıkıntı yok ama sadece arenaya sıkıştırılıp kalmasın 7/24 kim pc' de duracak sonuçta herkes sun sahibi olmak isteyecektir buna adım gibi eminim o yüzden genişletebilir bu çember sadece bir yere takılı kalmaması gerekiyor. saygılar.

Son düzenleme:
hiç uğraşmayın 4-5 ay sonra 90 cap gelir şimdiden biriktirin 8dg almayın 90 cap getirilince 9dg alırsınız ;)

isrodan daha kolay olup sun set dizmenin isrodan zor olması bana biraz saçma geldi 1 aydır oynuyoruz nerdeyse hiç birşeye harcama yapmamış olsam elime 2b geçerdi 1 ayda sadece silahı 5 ayda alınıcak itemlerden bahsetmiyorum bu zor değil imkansız 12-13 yıldır silkroad oynayan birisi olarak kimse sun set dizemez zor değil imkansız olmus bu olay itemlerin alınabilme süresini fazla yapmak serverin ömrünü uzatmaz madem sun bu kadar zordu moon niye bu kadar kolaydı bari onu 2 aya yayabilinse o zaman mantık aramak kolay olurdu kendi ayağına sıkmak gibi bişey olmuş bu kimse kusura bakmasın isro bile 1 yılda bir cap atlatıyordu biz 1.5 yılda sun dizip o setle 4-5 ay takılıcaz yani istenen bu heralde aşırı absürt olmuş

Geri