• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl 8 DG Sun İtemler Hakkında Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sistem bana kalırsa gayet makul ve mantıklı. Goldla olduğu zaman dedinizki "Sadece donator adamlar alcak bize ne olcak.". Arena sistemini getirdiler. Şimdi çalısan adam nasıl yapılcak deniliyor. Çoğu private serverinde sunlar coin yada ona eş değer en yüksek item coin sistemi ile alınıyor. O servarlarda hiç mi çalısan adam yok. Adamlar sun itemini gayet alıyor belki 1 hafta geç alıyor ama genede alıyor. TR private serverların geneline baktığımda millet 1 haftada sun itemi diziyor. Eee tabi durum böyle olunca millet alışmış kolaydan sunları almaya 2ay+ gibi bir süre size çok geliyor. Fakat o bir haftada sun alınan servarlar 2.haftayı görmeden kapanıyor. Şuan server nerede ise 1.ayına girmek üzere ve sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Serverin başındaki yetkililerinde dediği gibi bu UZUN SOLUKLU BIR PRIVATE SERVER 1ayda herkesin full sun set olması kadar saçma bir şey olamaz. Bana kalırsa moon drop bile gereğinde fazla serverin çoğunda moon set var. Çalışan adam isen zevkine oynuyorsundur bu oyunu. Akşam işten gelince gidersin girersin battle arenana, kervanını çekersin takılırsın stressini atarsın. Sun drop eklenirse server bot serverindan başka bir şey olmaz biri şans eseri sun düşürür ordan serveri kötülemek isteyen bir çok insan gm verdi gm yardımı var diye sallar durur.

Ek olarak: Bana kalırsa sword ve bladenin fiyatı diğer sun silahlara göre biraz daha düşük olursa güzel olabilir.

Bir kaç öneri:
Sun itemler geldiğinde special açılırsa çok iyi olur ve jobların daha aktif olmasını sağlar.(Çoğu sw de special mallar thieflere normal mal çalma ile aynı oranı veriyor onunda dengelenmiş bir şekilde olması güzel olur)
Ctf lerde adam keserek kazandığımız copper coinlerin arena coine dönüştüre bilirsek ctfler daha etkin bir şekilde kullanılması sağlana bilir. 10 copper coin = 1 arena coin(Copper coinlerinde trade kapalı olması lazım)
Joblarda adam kesme başına battle arena coin gelmesi olabilir haftalık limit olarak max 10-30 arası bir sayı ayarlanabilir.
Bir kaç arkadaşımızın söylediği gibi uniqlere coin drop eklene bilir yada bellirli bir uniqe coin eklenebilir.

Düzgün bir yorum :) bizde ki niyet hep böyledir, başkası yaptıysa ben neden yapayım ? Başkası yapmadıysa ben nasıl yapayım ? kolay kısmındayız hep. Moon setler drop oluyor şuanda set dizmek 1 bilemedin 3 haftanı alıyor. seti dizdikten sonra bi amacın kalmıyor bu sefer 1-2 unique yaptın CTF FW derken Pazardan pazara oyuna bakmaya başlayacaksın. Hiçmi priuate deneyiminiz yok hep aynı sonuçlar. Adamlar uğraşıyorlar cap sistem yapıyorlar. Sun u elde etmek için seni oyunda canlı tutuyorlar eski ortam birazda olsa uar şu oyunda. Zor mu elbetteki zor ki bi çoğumuz sadece silahlara yönelicez ki buda her karakter için söylüyorum buna bicheon build de dahil değeri artıcak pvp lerde. Ben hep bunu sauunurum sun silah moon set pvplerde daha çok etkili bir sistem oluyor. He madem bu sistem 1-2 senede sana 3-4 item uerecek bu ne demek oluyor ? Oyunun hayatının uzun süreceği. Bu tür şeylere odaklanalım.

Arkadaşın yorumları gayet efektif, hatta şöyle birşey bile yapılabilir, Her unique ye değilde Shaitan unique si biraz zorlaştırılıp bunun içerisine coin drop edilebilir. Bir kaç parti de Shaitan ile uğraşır günde 1 kez spawn edilir mesela. Yeteri miktarda coin konulabilir. yada GM yada GA arkadaşlar kesen pt ye ödül olarak kişi başına düşecek miktarda coin uerebilir.

Upgrade sistem getirilecek demişsiniz fakat net olması açısından sorucam : Şimdi biz 8 dg sun spear aldık . Oyun 90na uzadığında 9 dg suna mı dönücek bizim spear ? Bu olay nasıl olacak veya 100e uzadığında aynı şekil bizim spear upgrade'ye devam edicek mi :D Bunu biraz netleştirsek çok iyi olur. Veya Sun upgrade olduğunda moona mı dönüşecek ?

Muhtemelen şöyle üzerinde biraz düşünürsek, itemi çeuirecek bir scroll eklenir oyuna bununda bir silk ya da coin ya da gold karşılığı olur o şekilde dönüştürülebilir.

Upgrade sistem getirilecek demişsiniz fakat net olması açısından sorucam : Şimdi biz 8 dg sun spear aldık . Oyun 90na uzadığında 9 dg suna mı dönücek bizim spear ? Bu olay nasıl olacak veya 100e uzadığında aynı şekil bizim spear upgrade'ye devam edicek mi :D Bunu biraz netleştirsek çok iyi olur. Veya Sun upgrade olduğunda moona mı dönüşecek ?

Örneğin: 8dg sun aldınız 90 cap geldi, 8dg silahınızı 9dg ye çeviren bir sistem veya eşya ekleyeceğiz oyuna (tabi bu sadece sunlar için geçerli olacak diğer itemler için değil).

Açıkcası anladıgımıza göre Avaken getirilcek herhalde oyuna 90 cap uzayında 8 dg sun 9 dg suna cevirme mantıken güzel olur :)

Upgrade sistem eklenecek alınan sunlar çöp olmayacak her capta kullanılabilecek. Drop olayına sıcak bakmıyorum ve yapmayı katiyyen düşünmüyorum.

9 DG sunlar upgrade dışında başka bir yerde daha olacak mı abi ? Ben 8 DG sun dan ÜMİT'imi kestimde :D :D :D :D

Geri