• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 26.06.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
specialhax.com Türk ve Yabancı privatelerde pc limit bypasslayıp satıyor.

PC limite çekerseniz eminim burayıda bypasslıcaktır.Reklam olucağını bildiğim için isimlerini veremediğim yaklaşık 10 tane serveri bypasslayıp satıyor :)

Edit : Internet sitesi kapalı çünki saldırı aldığını söylemişti yakında açar ordan devam eder.

Yapacak bişey yok, onlar bypassladıkça dll değiştireceğiz, proxy aramaktan iyidir.

Unique sistemi ölü durumda şuanda 4-5 kişi kesip duruyor. Aktifleştirmek için ödül konulabilir mi? Arena coin veya gold coin drobu mesela? + Rank birincisine ödül var mı ve rank ne zaman sıfırlanacak? Bana sorarsanız iki haftada bir sıfırlanıp birinciye ödül verilmeli en azından aktif player sayısını çoğaltır.

Unique sistemi ölü durumda şuanda 4-5 kişi kesip duruyor. Aktifleştirmek için ödül konulabilir mi? Arena coin veya gold coin drobu mesela? + Rank birincisine ödül var mı ve rank ne zaman sıfırlanacak? Bana sorarsanız iki haftada bir sıfırlanıp birinciye ödül verilmeli en azından aktif player sayısını çoğaltır.

Uniqlerde ödül var zaten. Şuan random / rastgele olarak global chat, reverse ve bp coin vermekte. Sun itemlerin eklenmesi ile ayrıca arena coin de eklenecek.

Rank birincisi ödülü vermek mantıklı değil, bu durumda sürekli aynı kişiler kazanıyor.

80 level karakter Uru ve TG kestiğinde hiçbir drop yok. Ne reverse ne de global düşmüyor. Bu iki Unique'de ödüllerin bir işe yaramadığı anlamına geliyor. Rank konusunda ise, rekabet yaratılırsa tatmin edici bir ödül olur ise bu sefer devreye farklı playerler girecek. Oyunda şuanda Job yok denecek kadar az. Herkes 7/24 botta. En azından oyunun Unique ayağı aktif olsun düşüncesindeyim.

80 level karakter Uru ve TG kestiğinde hiçbir drop yok. Ne reverse ne de global düşmüyor. Bu iki Unique'de ödüllerin bir işe yaramadığı anlamına geliyor. Rank konusunda ise, rekabet yaratılırsa tatmin edici bir ödül olur ise bu sefer devreye farklı playerler girecek. Oyunda şuanda Job yok denecek kadar az. Herkes 7/24 botta. En azından oyunun Unique ayağı aktif olsun düşüncesindeyim.

Droplar leveline göre elbette 80 level karakter tg keserse bişey vermez, kendi levelinize ve denginize göre uniq keserseniz ödül alırsınız.

Yeni arayüzün gelme ihtimali nedir. Bu kadar nostalji yeter artık yeni arayüze geçelim bence :D.

Q7Yvr3.jpg

Premium olayı 10 numara olmuş

- - - Güncellendi - - -

Premium olayı 10 numara olmuş

Ben ömrüm hayatımda o yeni arayüz exp barı kadar saçma şey görmedim. Tamam inceltirsin eyvallah da neden 10 kez dolum sistemi getirirler onu anlamıyorum. Doğru düzgün 1 kez dolunca level atlaması yap işte.

ümit abi oyunda şuanda sürekli dc yiyoruz sanırsam bir sorun oluştu ne yaparsak dc hiç bir şey yapamıyoruz şuanda ( yeri değil ama en hızlı buradan ulaşırım diye yazdım )

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]
Bot ile oyundayken F10 dan alınan silk potları üst üste stacklenmiyor stacklemeye çalışıncada oyundan atıyor veya bottaysa clientless'e geçiyor

Dwde BP coin satınca ve petten inventorye item alınca dc veriyor ve dc sorunu sadece bendemi var yoksa genel bi sorun mu var ?

Bence pc limit gelmesin şimdi çok sorun yaratır dediğiniz gibi onu yaparken başka bir şey olur ne gerek var uğraşmaya ip limit forever :D not :2 char kasıyorum

*Global süresi 60 saniye az bence mümkünse 120 hatta 180 saniye olsun bana kalsa 300 saniye yaparım her 5'dk da bir global atsınlar. O kadar çok lüzumsuz boş konuşan kişiler var ki yani bu kadar boş ve lüzumsuz konuşmayı seven tek insan bizim türk milleti. Adam eşşek kadar olmuş ağzından küfür eksik olmuyor hakaret eksiz olmuyor. Biri x guıld'e sövüyor hakaret ediyor oda gidiyor ona aynı şekilde karşılık veriyor arkadaş en iyi cevap susmaktır ya kendini karşıdakinin seviyesine niye düşürüyorsun ki. Lütfen global işinde daha ince düşünmenizi rica ediyorum 60 sn kesinlikle çok az beklesinler 3 veya 5'dk.

*Roc haritası konusunda testler olumsuz sonuçlanır ve harita kapatılacak olursa jangan cave aktif edilsin lütfen.

Ümit abi şu stallara konulamayan dressler düzeltildi fakat şapka ve sırtlıkları hala konulmuyor bilgilerinize sunarım :)

*Global süresi 60 saniye az bence mümkünse 120 hatta 180 saniye olsun bana kalsa 300 saniye yaparım her 5'dk da bir global atsınlar. O kadar çok lüzumsuz boş konuşan kişiler var ki yani bu kadar boş ve lüzumsuz konuşmayı seven tek insan bizim türk milleti. Adam eşşek kadar olmuş ağzından küfür eksik olmuyor hakaret eksiz olmuyor. Biri x guıld'e sövüyor hakaret ediyor oda gidiyor ona aynı şekilde karşılık veriyor arkadaş en iyi cevap susmaktır ya kendini karşıdakinin seviyesine niye düşürüyorsun ki. Lütfen global işinde daha ince düşünmenizi rica ediyorum 60 sn kesinlikle çok az beklesinler 3 veya 5'dk.

*Roc haritası konusunda testler olumsuz sonuçlanır ve harita kapatılacak olursa jangan cave aktif edilsin lütfen.

Roc haritası kaldırılmayacak üzerindeki bayrak görseli ya şeffaflaştırılacak veya bayrak kaldırılacak.

Ümit abi şu stallara konulamayan dressler düzeltildi fakat şapka ve sırtlıkları hala konulmuyor bilgilerinize sunarım :)

Hangileri konulmuyor tam olarak ?

Geri