• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 26.06.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] batle arena ile ilgili bir çalışma olmayacakmı ?

Bence bayrağı komple kaldırın. Ha kaldırmayacaksanız boşuna ingilizce notice atmakla uğraşmayın. Zira saçma olur.
Eksik olan dressler tamamlanacakmı? Mesela 2010 Halloween Avatar eklenecekmi.
Uruchi nin arada çıkmaması kasıtlı birşeymi? Diğerleri öldükten 1 saat sonra fix çıkıyor genelde Uruchi hep saçmalıyor.
Uniqueler hiç değilse elixir atsa 5 er 5 er yada 10 ar 10 ar. Gerçekten süper olur.

iyi günler hocam şu avatar shoptan dark warior male sapka aldim hwarang female şapka geldi 5-6 gün önce bildirim attım cevap felan yazmadiniz daha ben silkinde felan değilim iade de istemiyorum sizin olsun da bu dark warior male şapka almam için hangi şapkayı almam lazım bana bunu söyleyin lutfen göz zevkimi bozuyor karakter.

Uzun aradan sonra selam Ümit Abi, server hayırlı olsun.
Unique çeşitlerini arttırma gibi düşünceleriniz var mı yoksa sronun klasik uniqueleri bazında mı devam edilecek?
İyi çalışmalar.
Edit:yazım yanlışı

Proxy kapanacak fakat bu sefer de sanal pc ler türeyecek adam kuracak sanal pc yi yine 8-10 çar devam fark eden bişey olmayacak

Limit konusunda konuşmam aslında ama ip limit hiç olmazsa her 2 hesap için farklı bir ip gerekmesi ve bağlantı sorunları dolayısıyla insanları bir nebze olsada sınırlıyordu. Pc limit olunca anladığım kadarıyla o dll dosyasıyla oynayan sınırsız hesap açabilecek(vm, hwid chngr vs. dışındakiler)

Arkadaşlar bu öneri ve istek alma konusu değildir, daha önceden kararlaştırılmış yapılacak değişiklikleri bildiren konudur, bu konuya şunu yapın bunu yapın demenizin hiç bir anlamı olmayacaktır boşa kendinizi yormuş olacaksınız.

Pc limit konusuna gelince sizce kırılacağını bilmeyecek ve başkalarının bunu sürekli bize söylemesine ihtiyaç duyacak kadar aptal insanlar mıyız? Değiliz, yine de yapıyoruz, o halde bir sebebimiz var. Kimse durduk yere başına iş alıp böyle bir yükün altına girmez.

PC Limit e geçmemizin en büyük sebebi yurtlarda yaşayan öğrenciler, internet cafeler aynı evde yaşayıp bu oyunu oynayan birden fazla olan kardeşlerdir. Bunlar gün içerisinde bize binlerce email atıp ek limit tanımlaması istiyor ki arada bir sürü suistimalci de var artık kim gerçek kim yalan hem ayırt edemiyoruz hem de yetişemiyoruz o nedenle limit tanımlama işini komple kaldırdık ve gerçekten ihtiyacı olanlar mağdur oldu. PC limit en azından buna çözüm olacak.

Konu kırılması ise ip limitte pekala pc limit kadar kolay kırılabiliyor, zordur herkes yapamaz, lag yapar vs olayları tamamen hikayeden ibaret, hiçte zor değil, hiçte lag vs yapmıyor son derece kolay bir şekilde her yerden rahatça temin edilebiliyor proxyler, hatta pc limit için dll bulmaktan daha basit.

Bizim kalkıp bütün proxyleri tesbit edebilmemizin mümkünatı yok, üstten kabası tesbit edilir ama yine tesbit edilemeyen büyük bir kitle kalır, o halde bu işe girmenin hiç bir mantığı olmaz, pc limitte en azından bikaç günde bir dll değiştirilir ve kırılana kadar yeni dll cracki çıkana kadar tek tek proxy limit aramaktan ziyade anında o anlık çözüm üretilir.

Birşeye karar vermeden önce zaten her yönü ile düşünüyoruz, zırt pırt sistem değiştirmek bizimde hoşumuza gitmiyor, şartlar ne gerektiriyorsa onu yapmaya çalışıyoruz, artık şu pc limit mi kolay kırılır ip limit mi saçmalığını bir kenara bırakalım, karar aldık bazı sebeplerimiz var uygulayacağız bakıp göreceğiz sonuçlarını.

Sorunlu dressleri fixlerken, oyunda eksik olan old dressleri de ekler misiniz

Arkadaşlar bu öneri ve istek alma konusu değildir, daha önceden kararlaştırılmış yapılacak değişiklikleri bildiren konudur, bu konuya şunu yapın bunu yapın demenizin hiç bir anlamı olmayacaktır boşa kendinizi yormuş olacaksınız.

Pc limit konusuna gelince sizce kırılacağını bilmeyecek ve başkalarının bunu sürekli bize söylemesine ihtiyaç duyacak kadar aptal insanlar mıyız? Değiliz, yine de yapıyoruz, o halde bir sebebimiz var. Kimse durduk yere başına iş alıp böyle bir yükün altına girmez.

PC Limit e geçmemizin en büyük sebebi yurtlarda yaşayan öğrenciler, internet cafeler aynı evde yaşayıp bu oyunu oynayan birden fazla olan kardeşlerdir. Bunlar gün içerisinde bize binlerce email atıp ek limit tanımlaması istiyor ki arada bir sürü suistimalci de var artık kim gerçek kim yalan hem ayırt edemiyoruz hem de yetişemiyoruz o nedenle limit tanımlama işini komple kaldırdık ve gerçekten ihtiyacı olanlar mağdur oldu. PC limit en azından buna çözüm olacak.

Konu kırılması ise ip limitte pekala pc limit kadar kolay kırılabiliyor, zordur herkes yapamaz, lag yapar vs olayları tamamen hikayeden ibaret, hiçte zor değil, hiçte lag vs yapmıyor son derece kolay bir şekilde her yerden rahatça temin edilebiliyor proxyler, hatta pc limit için dll bulmaktan daha basit.

Bizim kalkıp bütün proxyleri tesbit edebilmemizin mümkünatı yok, üstten kabası tesbit edilir ama yine tesbit edilemeyen büyük bir kitle kalır, o halde bu işe girmenin hiç bir mantığı olmaz, pc limitte en azından bikaç günde bir dll değiştirilir ve kırılana kadar yeni dll cracki çıkana kadar tek tek proxy limit aramaktan ziyade anında o anlık çözüm üretilir.

Birşeye karar vermeden önce zaten her yönü ile düşünüyoruz, zırt pırt sistem değiştirmek bizimde hoşumuza gitmiyor, şartlar ne gerektiriyorsa onu yapmaya çalışıyoruz, artık şu pc limit mi kolay kırılır ip limit mi saçmalığını bir kenara bırakalım, karar aldık bazı sebeplerimiz var uygulayacağız bakıp göreceğiz sonuçlarını.
batle arena nezaman aktif edilecek

Bende diyorum millet neden 200k dan sınırsız sos alıyo :D en kotu sos 400k ediyor :d

Bilgi: Bakımın ne kadar süreceği konusunda belirli veya tahmini bir süre paylaşılmayacaktır. İşlemler ne zaman biterse oyun o zaman açılacaktır. Çünkü verilen tahmini süreler tutmadığında sorunlar yaşanmakta.

iyi günler hocam şu avatar shoptan dark warior male sapka aldim hwarang female şapka geldi 5-6 gün önce bildirim attım cevap felan yazmadiniz daha ben silkinde felan değilim iade de istemiyorum sizin olsun da bu dark warior male şapka almam için hangi şapkayı almam lazım bana bunu söyleyin lutfen göz zevkimi bozuyor karakter.

Katılıyorum.

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] abi aşağı yukarı bir saat söylesen de o saatte toplaşsak PC başına. (Net bir saat vermeni beklemiyorum.)

W [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] beyefendi şuan ton balıklı, salatalık turşulu, semiz otlu, makarna ile pc başında bekliyorum, kendi ellerim ile yaptım, açıverin haydi :)

Geri