• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 26.06.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şu botların arrow sorununuda çözersenız çok güzel olur

Botların arrow sorunu çözülmeyecek çünkü bizden kaynaklı öyle bir sorun olmadığı tesbit edildi. Yani olay tam olarak şu şekilde; Bu sorun sadece mbotta var, arrowlar şehirde npc de ekli, normal manuel alınabiliyor ama hotanda bir tek mbot bunları alamıyor diğer şehirlerde veya botlarda bu sorun yok, bu durum mbot ile ilgili oyundan kaynaklı birşey değil mbotun çözmesi gereken bir sorun olup diğer private serverlarda da aynı sorun mevcuttur.

Ne yapılabilir?:

Arrowları dw den alacak ve botu dw den başlatacak şekilde geçici bir çözüm uygulayabilirsiniz şimdilik daha iyi bir yol veya yöntem bulunana kadar veya mbot yapımcıları sorunu çözene kadar.

Abi hepsini bugün eklemek zorunda değilsiniz ki, mesela her hafta 50 adet ekleseniz olmuyor mu? Artık oyuna girip bi tat alalım bekliyoruz saatlerdir. Söylediğine göre de 200-250 dress ortalama 5 saat alacak.

Eksik dress var diye sonraki bakıma kadar yüzlerce, ticket ve mesaj atıp kafamı ütülerler en son birinin kalbini kırarım o olur. Bunlar yaşansın istemiyorum o nedenle hepsini bitirip açacağız.

abi böyle bu maddelerin yapılanlarının başına
2714.svg
koyarsanız en azından biz tahmini süreyi kendimize göre belirleyelim.

Tahminimce 1-2 saat kapalı daha kapalı kalacak oyun gençler test ederken illaki bir yerde bir aksilik çıkar çünkü aksilik çıkaracağını umduğunuz şey aksilik çıkarmaz ummadığınız yerden çıkar. Son olarak test bittiğinde baştan her şey tekrardan gözden geçirip test edilir vs vs sanırım 22:00'da online duruma geçer oyun. Pc limit işini piyasada bugüne kadar yapan olmadı diye biliyorum benim bildiğim kadarıyla bir sorun çıkacaksa eğer pc limit işinden belki çıkabilir. Ama! İnş çıkmaz.

Ümit bey ben karakterimle female devil almıştım sonra onun gününü uzattım şuan 25 günü mevcut ama sadece guild bankasından verilebiliyor karakterimi maleye çevirdim 25 günlük devil elimde kaldı mor devilden bu konuya el atabilirmisiniz

PC limit bitti gibi (ufak tefek bikaç ayar kaldı tabi en son genel bir kontrol yapılacak) dress sorunlarına geçildi, tüm dressler silindi tek tek yeniden eklenip fiyatları, trade durumları vs. tek tek ayarlanıyor.
Siyah pirate dressi unutmayın lütfen

O eksik dress diye ticket atanlar bir adım öne çıksın bakalım . Varya sanki hepsini tek tek alacaklar.

Ümit bey ben karakterimle female devil almıştım sonra onun gününü uzattım şuan 25 günü mevcut ama sadece guild bankasından verilebiliyor karakterimi maleye çevirdim 25 günlük devil elimde kaldı mor devilden bu konuya el atabilirmisiniz
Bu konunun nesine el atacak ki devili satabilirseniz satın yoksa süresi bittiği zaman stall açıp satarsınız. Karakter female iken male yaptıysanız bu sizin sorumluluğunuzda olan bir şey. Böyle bir konuda yönetimden kimse size yardım etmez;edemez.

Bu konunun nesine el atacak ki devili satabilirseniz satın yoksa süresi bittiği zaman stall açıp satarsınız. Karakter female iken male yaptıysanız bu sizin sorumluluğunuzda olan bir şey. Böyle bir konuda yönetimden kimse size yardım etmez;edemez.

Dediğimi anlamadın sanırım trade kapalı iken ben nasıl satabilirim devili guilde mi alıcam adamı devil satabilmek için ?

Dediğimi anlamadın sanırım trade kapalı iken ben nasıl satabilirim devili guilde mi alıcam adamı devil satabilmek için ?
Canım kardeşim devil canlı iken hiç bir server da exc edilemiyor zaten devil ölmeden satmak için guılde almak zorundasın adamı.

100 dress set olarak eklendi, 20-30 set kaldı onları sonra ekleyeceğiz çünkü diğer işlere zaman kalmadı.

Kaleler aktif ediliyor (Hotan, Jangan, Bandit) gerekli kontroller sağlanıyor sonra Battle Arena ve ödülleri aktif edilecek.

Geri