• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap Güncellemesi 9 Ekim 2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar;

90 cap güncellemesiyle ilgili tanıtım ne zaman yapılacak . Tanıtımdan kastım +7 moon sun uprage sistemi nasıl olacak extra eklenecek şeyler varmı .

Kolay gelsin iyi çalışmalar

Daha erken 2 aydan fazla zaman var, zamanı geldiğinde konu açıp gerekli bilgileri vereceğiz.

Merhabalar,

Serverimiz 9 Ekim Pazartesi günü 90 Cap'a yükseltilecektir. Bu süre tahmini bir süredir duruma göre bikaç gün erken veya geç olma olasılığı vardır.

Ayrıca server 90 Capta da sadece CH olarak devam edecektir

Çok sorulması sebebi ile bu bilgiyi bu kadar erkenden vermek durumunda kaldık.

Server ile ilgili daha fazla detayı şuan itibari ile netleşmediği için paylaşamıyoruz, bilgiler netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Önemli: Sadece +7 ve üzeri artıya sahip sun ve moon itemler için upgrade sistemi getirilecektir.

Bilgi: Serverimizin 90 cap'a yükseltilmesi ile birlikte silk srolların oyundan kaldırılması ihtimali vardır. Çünkü silk scrollar piyasadaki gold ticaretini ve oyun ekonomisini olumsuz yönde etkilemektedir. Kimse adı lazım olmayan serverdaki gibi bir bug olduğunu düşünmesin öyle bir bug yoktur, inanmayan 90 cap gelene kadar gidip bizzat deneyebilir ve kendi gözleri ile görebilir.

Bilginize sunarız.

Saygılarımızla.

Abi şu mizacını çok beğeniyorum ya :D

Geri