• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Oyun en sonunda bin bir türlü zorluktan sonra stabil ve bugsuz hale geldi. Ddos sorunları da %70-80 gibi bir oranda azaltıldı. Ancak tam istenilen seviyeye gelmişken çoğu kişi oyunun stabil olmamasından dolayı oyunu bıraktı.

Şuanda oyunda aktif olarak 100-150 arası oyuncu kaldı, kalan oyuncularında bazı istisnalar hariç yapacakları çok şey kalmadı sanırım serverda.

Bu anket sadece nabız ölçmek amaçlıdır, anket sonucu kesin uygulanacak diye birşey yoktur. Duruma göre karar vereceğiz veya herşeyi olduğu gibi bırakıp aynen devam edeceğiz.

Velhasıl oyunu tekrar canlandırmak için erken de olsa cap atlatma düşüncesi gündeme geldi ve bu konuda sizin de düşüncelerinizi almak istiyoruz.

Geçen açılan bir konuda bir çok kişinin Infinity'i özlediğini gördüm isterseniz serverin adını değiştirip Infinity de yapabiliriz :). Eğer server yeterli desteği alıp 110 cap'a ulaşabilirse o zaman o kişiler de hayallerine kavuşmuş olacaklardır :))

Düşüncelerinizi seviyeli bir şekilde dile getirirseniz sevinirim, eğer ölçüsüz bir şekilde konuşup abuk subuk eleştiriler yaparsanız maalesef gerekli cezai işlemler hiç çekinmeden uygulanacaktır, o nedenle konuşmadan önce iyice düşünün.

buaralar 110cap populer 110cap bir server açma gibi bir ihtimaliniz varsa çeşitli editlerle bp eski haline geri döner diye düşünüyorum

Kararsızım :)

Edit = Yükseltilsin(Eu Gelmemek Şartı İle ) :)

Diğer kalelerde gelsin.

Son düzenleme:
Başka bir server açmayacağız. Herşey Nautilius üzerinden devam edecek.

evet yükseltilsin kesinlikle+

ama sakın gidipde birden 110 cap yapmayın, herşeyini localde ayarlayın 90 capın daha sonra kapatın serverı 1 gün içerisinde yayınlayın dosyayı temiz bi şekilde geçelim 90 capa yeni başlayanlarda olacaktır demon falan ohoo süper olur :)

90 açıyorlar 80 istiyorlar 110 açıyorlar 120 istiyorlar 120 açıyorlar tekrar 80 istiyorlar :D ne ayaksınızlan :D

not ilk yoruma göre yazdım.

ümit bey 90 yapana kadar su black silahlar wardı thief hunter savasında alıyoduk bunu bi düsünürmüsün update pek gerekmez suan + mbot calısmıyo

bot olsa he derdim de, onca sun da yaptık onlar da elimizde patlayacak, ne bileyim 90 capin standart haliyle bir albenisi yok, bence 80 cap devam etsek daha iyi.

Son düzenleme:
bot olsa he derdim de, onca sun da yaptık onlar da elimizde patlayacak, ne bileyim 90 capin standart haliyle bir albenisi yok, bence 80 cap devam etsek daha iyi.

Bu yeni job itemlerini heba etmeyeceğiz eğer cap atlarsa, ya dg leri arttırırız veya ataklarını arttırırız aynı itemleri kullanmaya devam edersiniz.

Şuanda oyun çok iyi, player sayısı hakkında birşey diyemem ama o kadar set yaptık uğraştık en azından şuanlık için biraz erken değil mi 90 cap için?

Şuanda oyun çok iyi, player sayısı hakkında birşey diyemem ama o kadar set yaptık uğraştık en azından şuanlık için biraz erken değil mi 90 cap için?

Söylediğim gibi bu sadece bir nabız yoklama ;) kesin cap atlayacak diye birşey yok. Eğer şuanda oyunu oynayanların çoğu isterse cap atlatırız. Ayrıca job itemleri boşa gitmeyecek merak etmeyin.

yani insanlar sıkılıyor felan diyorsunuz ama en geç 1 haftada herkes 90 olacak 2. haftada da setlerini dizecek. 3. hafta yine sıkılacak player. iki haftayı kurtarmak için cap yükseltmeye gerek yok. oyuna tat katmanın başka yolları olmalı, bunları düşünsün arge takımınız.

Söylediğim gibi bu sadece bir nabız yoklama ;) kesin cap atlayacak diye birşey yok. Eğer şuanda oyunu oynayanların çoğu isterse cap atlatırız. Ayrıca job itemleri boşa gitmeyecek merak etmeyin.
Muhtemelen 90 cap'a yükselsin çıkıcak ve 90 cap olucak, ancak bizim o kadar yaptığımız itemler çöpe gidicek, uğraşıcaz 9dg item yapalım diye :D

90 capin gelmesi iyi olur hem mbotta kapandı

Partiyle birlikte kasmanın zevkini hatırlayacaklar :beer

90 capa verdim ama sonradan eu görünce vazgeçmek istedim ama çok geç

Ayrıca M-bot yok.Kasıcaz tekrar item yapıcaz sıkılan tekrar sıkılıcak.Şuan oyun gayet güzel.Ayrıca Eu gelmicek dimi ?.100 de gelicek demiştiniz.

90 cap aslında fena olmaz yapacak daha farklı şeyler olur eu çarların gelmesi konusunda kararsızım.Ama 90 cap çok iyi olur biraz erken gibi servera yeni başlayanlar da var onlar için ekstra bi şeyler olsa daha da player çekecektir.Credy vb serverlarda bp den haberi olmayanlar var o serverlarda oynayan arkadaşlar party kuruğ bp yi tanıtırsalar daha da player çekecektir.Sorunsuz bir sw deyiz şu an gayet iyi ekstra özelliklerle updatelerle fw ler ve daha bir sürü yeniliklerle 80 cap daha baya bi dayanır.Yapabileceklerinizi bi anketle aslında konu açıp oynayanlara sorarsanız daha da güzel olur bence ama sizin aklınzdakiler olsun yoksa herkese kalsa iş sarpa sarar :D ancak 80 cap yeniliklerle baya bi gideri daha olur.Az daha playerler artarsa süper olacağına eminim.Oyunda gm görmez olduk enazından 2-3 günde bir gm ler oyuna gelse biraz hareketlendirse güzel olacaktır.Bp team e saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri