• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
90 Cap gelirse eğer normal sun set dizmiş vatandaşın itemleri gidecek doğal olarak. Orası tamam sorun yok tekrar kasar tekrar item yapılır. Ama sıkıntı şurda tai sui battle golem white knight princes miyene gibi uniqler sadece elinde coinle ya da (SİLKLE) alınan silahlı kişilere kalacak. Dengesizlik artacak. Ben +5 zor basan bir playerim açıkcası. O job itemli arkadaş gm modunda demona dalacak ya da lorda dalacak? Eğer o silahlar olmadan 90 a çıksaydı ve sun rateler düşseydi sanırım daha iyi olurdu. Bir de oyunda asistan seçip belirli saatlerde PvP turnuvaları düzenlense nasıl olur? Hediyeleri siz belirleyeceksiniz. Ve oyuna update belirli günlerde(çok acil ise belirli saatlerde örneğin sadece saat 5 ile 6 arası update saati olursa oyuna düzen gelir. Son olarak aklıma gelen sıkıntı npcde 1.5 b ye satılan GDF de str int basılı olsa o gdfler daha çekici olur gibime geliyor.

Bencede 90 cap sadece ch olsun 90 cap çok keyifli oluyo.Bi de oyuna kervan point gibi bişeyler ekleseniz süper olur.Hatta 90+ mob olmayabilir sadece kervan çekilerek thief kesilerekte kasılabilir. (sjsro ve sunworld oynamış olanlar bunu bilir,çok çok güzel günlerdi herkes kervan çekerek kasardı çok büyük çekişme olurdu)

Eu gelirse denge de kurulabilir sanki? Çünkü job silahların vuruşlarıyla xbow ile wizardlar yarışacak?

ya bu item yaptım diyenler ne yapmış acaba ?
ben sun +7 set yaptım geçsin diyorum 90'a,

coinle item alanların itemleri yanmayacak farkındaysanız damageleri arttırılacakmış 9dg lere göre.

Tekrar yapması zor giden gider önemli değil ama zor yapması Univ de açılıcak.

Bence sox itemlerin yerden düşmesi tamamen kaldırılmalı.Ne alınacaksa job point ile olmalı :)

Ne geliyorsa serverın başına şu "YENİLİK" yapacağız derken orijinallik bozulduğu için geliyor. Şahsen daima arkanızdaydım premium bitmeden oyunu bıraktım şu coin sunlar yüzünden. ASLA ama ASLA coin sun alan adama karşı bir üstünlük kurulamıyor ve guildine karşı. Çünkü elinden hiçbir şey alamıyorsun zerk bassan bile, bu sayede koca guild coin sun ile doldu. En başta da dedim sadece npcde coin satılacaktı fahiş fiyatlara bak nasıl oluyor kervandır playerdır vs. coin sun kalkmadan veya yeni server açılmadan oynamam şahsen. Bot kalkıyor diyenlere de tek lafım var "Emek" kavramını duydunuz mu? Vaktiniz yoksa botlar herhangi bir serverda oynayabilirsiniz. Bırakın da herkesin vakit ayırarak oynadığı ADAM gibi bir emek serverı olsun.

Ne geliyorsa serverın başına şu "YENİLİK" yapacağız derken orijinallik bozulduğu için geliyor. Şahsen daima arkanızdaydım premium bitmeden oyunu bıraktım şu coin sunlar yüzünden. ASLA ama ASLA coin sun alan adama karşı bir üstünlük kurulamıyor ve guildine karşı. Çünkü elinden hiçbir şey alamıyorsun zerk bassan bile, bu sayede koca guild coin sun ile doldu. En başta da dedim sadece npcde coin satılacaktı fahiş fiyatlara bak nasıl oluyor kervandır playerdır vs. coin sun kalkmadan veya yeni server açılmadan oynamam şahsen. Bot kalkıyor diyenlere de tek lafım var "Emek" kavramını duydunuz mu? Vaktiniz yoksa botlar herhangi bir serverda oynayabilirsiniz. Bırakın da herkesin vakit ayırarak oynadığı ADAM gibi bir emek serverı olsun.

O itemlerin değerleri dengelendi bugün. Aradaki uçurum kaldırıldı hatta coinle silah alanlar hiç bir farkımız kalmadı diyip isyanlara başladılar :)

Bence her zaman en iyisi 110 Cap :eat:
Oylamada olsaydı açık ara alırdı.Neden kapattınız anlamadım zaten.

Oyuncu kalmadığı için kapattık :) Kimse oyuncu dolu bir serveri kapatmaz zaten ;)
peki 90cap'a 0dan mı başlıcaz yoksa eski çarlar devam mı ? birde eu açılırsa geri kapanmaz 100capta eu olur dikkatli olun 90cap ch olursa daha farklı olur hem diğer swlerden farkınız olur

NOT: Benim çarımda sorun vardı giremiyodum en son id-pw istemiştiniz mesajıma bir bakarsanız iyi olur

Ümit abi ilk olarak şunu sölemek istiyorum serverin ismi İnfinty olabilir mi? Bence iyi olur, aslında gereksiz bir konu ama daha iyi olucağı yönündeyim. 90 cap'e gelince bence biraz erken oldu ama server için şuan gereklidir. 90 cap'in gelmesi yenilik ve yeni playerlar demektir. Benim düşüncemde kesinlikle gelsin.

90 cap gelirse başta biz olmak üzere çoğu kişi bırakır. Oyunda ki tanıştığım çoğu kişi benim gibi 5-6 yıllık eski oyuncular. Yani 70-80 cap den gelme insanlar. Biz eski silkroad ı özlediğimiz için geldik buraya, normal silkroad gibi 90 olursa server hiçbir anlam ifade etmeyecek. Bu yüzden biz oynamam.
Ayrıca serverdaki oyuncu önceden az değildi, coin sistemi ve 70 lvl sun item sevdanız yüzünden herkes oyunu bıraktı. Oyun önceki gibi olsaydı şuanda server500 kişiden az kişi olmazdı. Açık ve net, bu kesinlikle bir karalama değil, sadece gerçekler. Tanıdığım herkes bu yüzden itemlerini atıp gitti. Yazık. Muhtemelen bizim de sonumuz itemleri atıp gitmek olacak onlar gibi, 90 cap geldiğinde...

peki 90cap'a 0dan mı başlıcaz yoksa eski çarlar devam mı ? birde eu açılırsa geri kapanmaz 100capta eu olur dikkatli olun 90cap ch olursa daha farklı olur hem diğer swlerden farkınız olur

NOT: Benim çarımda sorun vardı giremiyodum en son id-pw istemiştiniz mesajıma bir bakarsanız iyi olur

Kaldığınız yerden devam edeceksiniz 0 dan başlamayacaksınız.

Olayı tam hatırlamıyorum sorun neydi tam olarak char buga mı girmişti? öyleyse char adını yaz düzeltilir.

Ümit abi ilk olarak şunu sölemek istiyorum serverin ismi İnfinty olabilir mi? Bence iyi olur, aslında gereksiz bir konu ama daha iyi olucağı yönündeyim. 90 cap'e gelince bence biraz erken oldu ama server için şuan gereklidir. 90 cap'in gelmesi yenilik ve yeni playerlar demektir. Benim düşüncemde kesinlikle gelsin.

Server ismi pek birşey farkettirmeyecek ama istek olursa değiştiriz.

90 cap gelirse başta biz olmak üzere çoğu kişi bırakır. Oyunda ki tanıştığım çoğu kişi benim gibi 5-6 yıllık eski oyuncular. Yani 70-80 cap den gelme insanlar. Biz eski silkroad ı özlediğimiz için geldik buraya, normal silkroad gibi 90 olursa server hiçbir anlam ifade etmeyecek. Bu yüzden biz oynamam.
Ayrıca serverdaki oyuncu önceden az değildi, coin sistemi ve 70 lvl sun item sevdanız yüzünden herkes oyunu bıraktı. Oyun önceki gibi olsaydı şuanda server500 kişiden az kişi olmazdı. Açık ve net, bu kesinlikle bir karalama değil, sadece gerçekler. Tanıdığım herkes bu yüzden itemlerini atıp gitti. Yazık. Muhtemelen bizim de sonumuz itemleri atıp gitmek olacak onlar gibi, 90 cap geldiğinde...

Bravo yine bir bahane bulup tüm suçu bize yıkmayı başardınız!!!!!

Kimse 70 lvl sun yüzünden oyunu bırakmadı saçma sapan ve yalan varsayımlarla bizi karalamayı bırakın artık!!! O itemler oyuna eklendiğinde oyunda ortalama 200 kişi vardı, şuan 150 kişi var, eksilen kişiler de ddos yüzünden serverin sürekli kapanması yüzünden bıraktı. Belki bikaç kişi sunların yüzünden bırakmıştır ama sizin saçma sapan varsayımlarınızın gerçekle alakası yoktur. Artık bizi suçlamayı bırakın cidden böyle uydurma şeyler yüzünden suçlanmaktan bıktım usandım!!!

Son olarak bu serveri açarken de söyledik, server hep 80 kalmayacak diye, zaman içerisinde cap altayacak diye, okumadıysanız sizin sorununuz benim değil, ben bunu en başından beri söyledim üzerime düşeni yaptım!!!

Kaldığınız yerden devam edeceksiniz 0 dan başlamayacaksınız.

Olayı tam hatırlamıyorum sorun neydi tam olarak char buga mı girmişti? öyleyse char adını yaz düzeltilir.

Server ismi pek birşey farkettirmeyecek ama istek olursa değiştiriz.

Bravo yine bir bahane bulup tüm suçu bize yıkmayı başardınız!!!!!

Kimse 70 lvl sun yüzünden oyunu bırakmadı saçma sapan ve yalan varsayımlarla bizi karalamayı bırakın artık!!! O itemler oyuna eklendiğinde oyunda ortalama 200 kişi vardı, şuan 150 kişi var, eksilen kişiler de ddos yüzünden serverin sürekli kapanması yüzünden bıraktı. Belki bikaç kişi sunların yüzünden bırakmıştır ama sizin saçma sapan varsayımlarınızın gerçekle alakası yoktur. Artık bizi suçlamayı bırakın cidden böyle uydurma şeyler yüzünden suçlanmaktan bıktım usandım!!!

Son olarak bu serveri açarken de söyledik, server hep 80 kalmayacak diye, zaman içerisinde cap altayacak diye, okumadıysanız sizin sorununuz benim değil, ben bunu en başından beri söyledim üzerime düşeni yaptım!!!

Tamam kardeş sen üzerine düşeni yaptın, biz hep haksızız, neyse server sizin site sizin istediğinizi yapmak size kalmış biz sadece oyuncuyuz, inşallah daha iyi yerlere gelirsiniz. Yukardaki yazımda sizi karalama gibi amacım olmadı. Serverınız ddos yüzünden çöktüğünde herkes burada sizi karalarken ben burda sizi savunuyordum. Neyse konu kimin ne yapıp ne yapmadığı değil. Ayrıca bizle uğraşmak zorunda da değilsiniz. Lakin şunu unutmayın, hatayı kabul etmek küçülmek değil bir ERDEMDİR. Sizinde o sun itemler hakkında oyunu bırakanlar olduğunu kabul etmeniz güzel.
90 cap'da iyi oyunlar herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri