• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ümit abi sen playerları niye düşünüyorsunki? her ne yaparsan yap bir taraf memnun olucak bir taraf olmayacak bırakanda olucak başlayanda arkadaşların dediği gibi kendin getireceksen habersiz getir 90 capı isroda hiç sordularmı playerlara 13d getirirken 120 yaparken vs

Kesinlikle.

Ayrıca silk ve coin ile item alanların itemlerinde hiçbir sıkıntı olmayacak. Yükseltilecek. Takip ettiğim kadarı ile konu içerisinde neredeyse 4-5 kere söylenmiş ama hâlâ anlamayanlar var. EU ve 90 cap gelmesi çok iyi olacak.

Kesinlikle.

Ayrıca silk ve coin ile item alanların itemlerinde hiçbir sıkıntı olmayacak. Yükseltilecek. Takip ettiğim kadarı ile konu içerisinde neredeyse 4-5 kere söylenmiş ama hâlâ anlamayanlar var. EU ve 90 cap gelmesi çok iyi olacak.

Eu ve 90 cap gelicekse warriorlarda paini,fenceyi clericte resi kaldırılmalı çünkü ben ch char açmak istiyorum eğer gelirse tabi savaşlardada resli warrior bufflu adamı bladeyle kesmem 10 saat sürer en azından res kaldırılsın bari

Eu ve 90 cap gelicekse warriorlarda paini,fenceyi clericte resi kaldırılmalı çünkü ben ch char açmak istiyorum eğer gelirse tabi savaşlardada resli warrior bufflu adamı bladeyle kesmem 10 saat sürer en azından res kaldırılsın bari

Böyle birşey mümkün olamaz olmamalı da. Ne anlamı kaldı o zaman. :) Sende resli warriorla vs. atmazsın. ;)

Böyle birşey mümkün olamaz olmamalı da. Ne anlamı kaldı o zaman. :) Sende resli warriorla vs. atmazsın. ;)

bir server var fun 13d vs itemler var sadece pvp serverı ama adamlar düşünüp warriorlarda pain,fence clericte resi,str int kaldırmışlar savaştayken adam mı seçilir ona dalayım buna dalmıyayım diye

bir server var fun 13d vs itemler var sadece pvp serverı ama adamlar düşünüp warriorlarda pain,fence clericte resi,str int kaldırmışlar savaştayken adam mı seçilir ona dalayım buna dalmıyayım diye

Böyle birşey olursa hiçbir zevki kalmaz ki dediğim gibi hiçbir manası da kalmaz bu yeniliklerin.

Böyle birşey olursa hiçbir zevki kalmaz ki dediğim gibi hiçbir manası da kalmaz bu yeniliklerin.

Neyse bir üstte söyledim zaten bir taraf memnun olacak bir taraf olmayacak warior buf res alıp adam kesmek ne kadar zevkliyse artık gelirse bizde zorla açacaz warrior-wiz

Eu gelecekse ki bence gelmesin şuan.Eşitlik sağlamak için chine çarların atackları arttırılabilir ya da r-sroda eşitlik sağlayan bazı skiller varmış galiba onlar getirilebilirse getirilebilir.

Uzun süredir BP oynamıyordum. 80 cap pek sevmiyorum. Ama 90 Capin hastasıyım. Gerekse maplarından gerekse itemlarından. Bence iyi bi seçim olur. (Sadece CH)

Oyun en sonunda bin bir türlü zorluktan sonra stabil ve bugsuz hale geldi. Ddos sorunları da %70-80 gibi bir oranda azaltıldı. Ancak tam istenilen seviyeye gelmişken çoğu kişi oyunun stabil olmamasından dolayı oyunu bıraktı.

Şuanda oyunda aktif olarak 100-150 arası oyuncu kaldı, kalan oyuncularında bazı istisnalar hariç yapacakları çok şey kalmadı sanırım serverda.

Bu anket sadece nabız ölçmek amaçlıdır, anket sonucu kesin uygulanacak diye birşey yoktur. Duruma göre karar vereceğiz veya herşeyi olduğu gibi bırakıp aynen devam edeceğiz.

Velhasıl oyunu tekrar canlandırmak için erken de olsa cap atlatma düşüncesi gündeme geldi ve bu konuda sizin de düşüncelerinizi almak istiyoruz.

Geçen açılan bir konuda bir çok kişinin Infinity'i özlediğini gördüm isterseniz serverin adını değiştirip Infinity de yapabiliriz :). Eğer server yeterli desteği alıp 110 cap'a ulaşabilirse o zaman o kişiler de hayallerine kavuşmuş olacaklardır :))

Düşüncelerinizi seviyeli bir şekilde dile getirirseniz sevinirim, eğer ölçüsüz bir şekilde konuşup abuk subuk eleştiriler yaparsanız maalesef gerekli cezai işlemler hiç çekinmeden uygulanacaktır, o nedenle konuşmadan önce iyice düşünün.

Değişikliğin olup olmayacağı ne zaman belli olur peki aklınızda belirli bir süre var mı ? Çünkü şahsen eu nun gelip gelmemesine göre yatırım yapacam oyunu

Değişikliğin olup olmayacağı ne zaman belli olur peki aklınızda belirli bir süre var mı ? Çünkü şahsen eu nun gelip gelmemesine göre yatırım yapacam oyunu

Bu anket sadece bir nabız yoklama ;) kesin cap atlayacak veya değişiklik olacak diye birşey yok. Eğer şuanda oyunu oynayanların çoğu isterse cap atlatırız veya değişiklik yaparız.

Bence oyundan 9 dg sun kardırırmalı En fazla Mon olsun oda çok Zor düşsün aynı elitesrodaki gibi yapın sox itemler sayılı kişilerde bulunsun herkez sun olunca pvp nin zevki kalmıyo

Ümit abi zamanında kendimi yırttım coinler uniqten değil npcden olsun, 100m falan olsun kervanın goldun önemi atsın oyunda goldla da item satan olsun vs diye. Sizden tek isteğim 90cap olursa gözünüzü seveyim sox rate minimum olsun. Gerekirse 5 gün dursun botta düşmesin abi. Tamamen şansa bağlı olsun. İsro gibi eternity gibi gayet düşük olsun. Normal itemden set düzelim. Ve mümkünse oyunun da orijinalliği bozulmasın şu roc sun vs gibi. İnan zevk bırakmadı. Eğer dediğim gibi olursa cidden ben ve arkadaşlarım yeniden başlar ve bırakanlar da bence. Kaldı ki dışarıdan da gelen olur yeni server gibi gözükür sonuçta ff full item adamın da pek esprisi kalmayacak. O set diyen adamlara da sesleniyorum çoğunuzda +5 set var kandırmayın kimseyi :) Zaten serverda +7den üstte set yoktu 5gün önce bıraktım oyunu. Bir arkadaş skillerden bahsetmiş. Warrior buff kaldırılması saçma olur, git warriorları kes o zaman wizzle uğraşacağına falan ama kaldırılırsa sadece siyah res kaldırılabilir bence. Tabi size kalmış farketmez yeter ki rate düşük olsun. Bot falan da patlamış oh mis:ent

Son düzenleme:
90 cap ch + eu
sun itemler çok aşırı nadir düşsün.
coinlerde bi zahmet job wardan kazanılsın uniqlerden değil...

Arkadaş şu eu diyenler ne mantıkla eu diyor anlamıyorum siz bilirsiniz.Pvpde samarın önüne 8/8 pt getirdiklerinde pc si kötü olanlar bakalım ne yapacaklar ?

benim şahsi düşüncem 90 capa cıkarılmamalı direk 100 veya 110a cıkarılmalı yeni bir anket açmanı istiyorum ümit abi bunun için 90 100 değerlendirsinler şuanda aktif olarak oyunu oynamıyorum ama takipçisiyim ben bile 1 cap atladıgında gelceme göre gerisini siz düşünün:D

Bp oynamıyorum neden...sadece chn oldugu için 80 cap chn Eu olsa ozamn oynayabilirdim çogu kesim EU karakterini seviyor + oyuna getirilen yenilikler bunlar silah ve set üzerine bence yersiz oyunun amacı dışına çıkılıyor ve sürekli YENİLİK beklentisine neden oluyor sürekli sıkılıyor playerlar nedenide az sayıda playerin olmasıdır yoksa BÜTÜn sw lar aşagı yukarı aynı özellikte. oynadıgım sw da 400*500 player var ip sınırı yok gold sınırı yok ama sistem oturmuş bi şekilde itemler 150m*200m e satılıyor (NOWA) B üzerine satılan yokmu var tabiki silkle alınan itemler onlarda Pre vs gibi pahalı olanlar. diyebilirsiniz B i nasıl elde edecek millet bot la 3*5 saat de 1B yapılabiliyor çok rahat +kervanlada 1* 8kere çek 1B yapıyor oyunda ben daha hiç görmedim özel bir item sadece immortality setler vs A*B grade itemler mevcut bunlarda özel bir şekilde alınmıyor diyecegim şudur ki ne kadar yenilik o kadar sıkıntı ..

bir diyer hususda emek SW ı istiyorlar ( bota koyuyor adam emek diyor bu nasıl emek yada + basmak için çeşitli pro lardan yararlanıyor)Bp şuanda kendi sitesindeki müşterilerine hitab ediyor herşeyi onlara soruyor anket yapıyor anket de çıkan sonuca göre karar verip devam ediyor (oynadıgım sw larda böle bir uygulama görmedim yönetim karar verir ve uygular yapılması gerekende budur )player e ne sorarsan sor hep daha fazlasını ister ...

eger ki cap yukseltilemesi gerekiyorsa direkt 110 yapılmalıdır 90*100* diye geçilirse her capda playerlar hani şu meşhur emekleri varya onları savunurlar...(emeklerimiz ne oldu ) :crw:

Bp ekibine teşekkürler yaptıkları ve yapacakları için...

Son düzenleme:
evet ümit abi bir ses ver bize^^ peynirde benim gibi düşünüyo benim gibi düşünen 1ini daha buldum 110 capı bir değerlendir istiyosan?

Bilin bakalım neden oyuncu kalmadı :) DDOS mudur DOS mudur bu şey yüzünden oyuncu kalmadı oyun saat 14:00da açılıyordu 18:00da kapanıyodu toplam 1 günde :)

Hymera ddos yüzünden kapandı. Infinity ve Trinity de ddos yoktu, kafanızı bi yere mi vurdunuz ?

abi ankete göre açılcacak diye bır kaide yok demişsin birde 110 cap eu + çin seçenegı ekle yahu kimin ne istedıgını görmek amacıyla eminim 110 cap olmadıgı için bir çok kisi bu 3 seçenek hakkında konusuyo 1110 cap olsa herşey farklı olur diye düşünüyorum :)

Nautiliusu açarken bu server yavaş yavaş cap atlayacak dedim. Birden cap atlayacak demedim. Sözümü tutmam lazım.

Bp oynamıyorum neden...sadece chn oldugu için 80 cap chn Eu olsa ozamn oynayabilirdim çogu kesim EU karakterini seviyor + oyuna getirilen yenilikler bunlar silah ve set üzerine bence yersiz oyunun amacı dışına çıkılıyor ve sürekli YENİLİK beklentisine neden oluyor sürekli sıkılıyor playerlar nedenide az sayıda playerin olmasıdır yoksa BÜTÜn sw lar aşagı yukarı aynı özellikte. oynadıgım sw da 400*500 player var ip sınırı yok gold sınırı yok ama sistem oturmuş bi şekilde itemler 150m*200m e satılıyor (NOWA) B üzerine satılan yokmu var tabiki silkle alınan itemler onlarda Pre vs gibi pahalı olanlar. diyebilirsiniz B i nasıl elde edecek millet bot la 3*5 saat de 1B yapılabiliyor çok rahat +kervanlada 1* 8kere çek 1B yapıyor oyunda ben daha hiç görmedim özel bir item sadece immortality setler vs A*B grade itemler mevcut bunlarda özel bir şekilde alınmıyor diyecegim şudur ki ne kadar yenilik o kadar sıkıntı ..

bir diyer hususda emek SW ı istiyorlar ( bota koyuyor adam emek diyor bu nasıl emek yada + basmak için çeşitli pro lardan yararlanıyor)Bp şuanda kendi sitesindeki müşterilerine hitab ediyor herşeyi onlara soruyor anket yapıyor anket de çıkan sonuca göre karar verip devam ediyor (oynadıgım sw larda böle bir uygulama görmedim yönetim karar verir ve uygular yapılması gerekende budur )player e ne sorarsan sor hep daha fazlasını ister ...

eger ki cap yukseltilemesi gerekiyorsa direkt 110 yapılmalıdır 90*100* diye geçilirse her capda playerlar hani şu meşhur emekleri varya onları savunurlar...(emeklerimiz ne oldu ) :crw:

Bp ekibine teşekkürler yaptıkları ve yapacakları için...

Güzel düşüncelerin için teşekkürler ama birden 110 a atlamamız imkansız, emekten bahsedip duranları pek kaale almamak lazım ki ben yine kaale alıp hata yaptım, çünkü serveri açarken bu server 80 de kalmayacak dedim, sürekli cap atlayacak dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri