• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
90 cap eu gelmesin diyen arkadaşlar ne mantıkla konuşuyo acaba? isronun 90 cap zamanını hatırlayanınız yok galiba?

Şu skillerde değişiklik olsun diyenleri anlamıyorum ya. Bu adamlar bu kadar amele mi(sro yapımcıları)? Tek siz mi farkındasınız sanki? Oyunda charın birbirine üstünlüğü diye bir şey yok bunu artık anlayın arkadaşım ya. Oynamayı bilen setini yapan blade char ile de akar gider, rogue ile de. Bu biraz yetenek ve item işi. Direk 110cap niye olmuyor diyen arkadaşa da kendimce bir cevap vermek istiyorum. Direk 110 atlarsa ömrü uzun olmaz. 90 gelsin 1 2 ay player çeksin şöyle bir server toparlansın. Ardından mis gibi 110 atlanır merak etme :)

Bence oyunun en zevkli dönemleri bu levellar ben oyun 70 lvken başlamıştım o sıralar aldığım zevki alıyorum böyle kalsın bence hatta 70 lv olsun :)

Şu skillerde değişiklik olsun diyenleri anlamıyorum ya. Bu adamlar bu kadar amele mi(sro yapımcıları)? Tek siz mi farkındasınız sanki? Oyunda charın birbirine üstünlüğü diye bir şey yok bunu artık anlayın arkadaşım ya. Oynamayı bilen setini yapan blade char ile de akar gider, rogue ile de. Bu biraz yetenek ve item işi. Direk 110cap niye olmuyor diyen arkadaşa da kendimce bir cevap vermek istiyorum. Direk 110 atlarsa ömrü uzun olmaz. 90 gelsin 1 2 ay player çeksin şöyle bir server toparlansın. Ardından mis gibi 110 atlanır merak etme :)
R-Sro da china çarlara boşuna mı yeni skiller eklendi dersin ? Joymaxta bu üstünlüğü fark etmiş olacak ki yeni skiller ekledi.Gayette var öyle bi üstünlük. Tabiki kullanım ve sette önemlidir ama bazı karakterler damege ve pvpde çok daha üstünler.Aynı derecede itemlere sahip bi ch partysi ve eu partysi kapışsa eu partysi çok çok çok rahat ezer çinlileri.

Yok siz anlamak istemiyorsunuz abi. Farklı skilldir veya skillerle oynama falan orijinalliği bozuyor ve daha da b.k ediyor her şeyi. Her charın kendine göre özelliği var bunu niçin anlamak istemiyorsunuz? Nasıl ki wiz dediğin char buff olmadığı sürece pvp yapamaz mesela. Çok kral bir seti olması gerek. Her charın kendine göre ayrı zevki, ayrı kullanım alanı vardır bence.

EU gelmesinde.Gerisi önemli değil.Ama EU'suz 90 cap gelirse güzel olur bence :) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri