• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birden 110a atlatmanız neden imkansız bir anket yapın onun üzerinede?

90 cap Sadece CH gelirse oyunun daha zevkli bi hale geleceğine inaniyorum.

Oyuna 90 Cap CH gelirse Arkadaşlarla baslamayı düsünüyoruz.

Hymera ddos yüzünden kapandı. Infinity ve Trinity de ddos yoktu, kafanızı bi yere mi vurdunuz ?

Nautiliusu açarken bu server yavaş yavaş cap atlayacak dedim. Birden cap atlayacak demedim. Sözümü tutmam lazım.

Güzel düşüncelerin için teşekkürler ama birden 110 a atlamamız imkansız, emekten bahsedip duranları pek kaale almamak lazım ki ben yine kaale alıp hata yaptım, çünkü serveri açarken bu server 80 de kalmayacak dedim, sürekli cap atlayacak dedim.

Siz 3-4 aya bir atlar demedinizmi?.Bu server açılalı 3-4 ay oldumuki.Kimse emekden bahsetmiyor.Tekrardan uğraşmak zorlarına gidiyor.Okul zamanı nasıl oynarsa artık millet bilmiyorum.Bu oynicam cart curt diyenlerde hiç konuşmasın.Burdaki herkes 80 cap diye bağırıyordu.Kimsede oynamadı.Gene oyanmıcaksınız işiniz gücünüz laf olsun diye konuşmak.

Siz 3-4 aya bir atlar demedinizmi?.Bu server açılalı 3-4 ay oldumuki.Kimse emekden bahsetmiyor.Tekrardan uğraşmak zorlarına gidiyor.Okul zamanı nasıl oynarsa artık millet bilmiyorum.Bu oynicam cart curt diyenlerde hiç konuşmasın.Burdaki herkes 80 cap diye bağırıyordu.Kimsede oynamadı.Gene oyanmıcaksınız işiniz gücünüz laf olsun diye konuşmak.

Pvp yapacak adam bile bulamıyorsunuz oyunda, itemi ne yapacaksınız ? Bomboş bir oyunda dolanmak hoşunuza gidiyorsa eyvallah bana göre hava hoş, eğer server 20-30 nin altına düşerse komple kapatırım o zaman. Henüz geç değilken birşeyler yapmak lazım. Sadece içinde bulunduğunuz anı düşünmeyi bırakın artık azıcık ileri görüşlü olun.

Tekrardan uğraşmak neden zorunuza gidiyor ? oyunda yapacak neyiniz kaldı ? oyunu bırakan bıraktı setini dizen de charını satılığa çıkardı satıp oyunu bırakacak. Kimsenin bir amacı ve gayesi kalmadı zaten. Size kalırsak oyun 0 kişiye düşünce birşeyler yapmamız lazım o zaman iş işten geçmiş olur. Bota bırakıp kasıyorsunuz chara düşen itemlere yarım saat ayırıp artı basmak zorunuza gidiyorsa hiç oynamayın olsun bitsin ya. Görende sanki tüm zamanınızı item yapmak veya char kasmak için harcıyorsunuz sanacak. Herşeyi abartıyorsunuz.

90cap (ch+eu) sıfırdan açılmış bir server olmalı.

* İp limit konmalı sebebi ( 2 bard açan uyanık arkadaşlarımız var pvp de suyunu çıkarıyorlar ;) )
* Vigor(Grain) olmalı sebebi ( dual char kullanan cleric arkadaşlarımız mp sorunu yaşamamak için )
* En önemlisi sürekli check ve çökme sorunları yaşamayalım.

bence tek yol 110 cap yada en başta belirtildiği gibi eu skil up sorununu çözebildiyse coder arkadaşımız 130 cap sw yabancıları bile çeker 130 skilleriyle beraber akar sw

Pvp yapacak adam bile bulamıyorsunuz oyunda, itemi ne yapacaksınız ? Bomboş bir oyunda dolanmak hoşunuza gidiyorsa eyvallah bana göre hava hoş, eğer server 20-30 nin altına düşerse komple kapatırım o zaman. Henüz geç değilken birşeyler yapmak lazım. Sadece içinde bulunduğunuz anı düşünmeyi bırakın artık azıcık ileri görüşlü olun.

Tekrardan uğraşmak neden zorunuza gidiyor ? oyunda yapacak neyiniz kaldı ? oyunu bırakan bıraktı setini dizen de charını satılığa çıkardı satıp oyunu bırakacak. Kimsenin bir amacı ve gayesi kalmadı zaten. Size kalırsak oyun 0 kişiye düşünce birşeyler yapmamız lazım o zaman iş işten geçmiş olur. Bota bırakıp kasıyorsunuz chara düşen itemlere yarım saat ayırıp artı basmak zorunuza gidiyorsa hiç oynamayın oslun bitsin ya. Görende sanki tüm zamanınızı item yapmak veya char kasmak için harcıyorsunuz sanacak. Herşeyi abartıyorsunuz.

Siz bu olayı başlattıktan sonra millet çharını satmaya başladı.

Hymera ddos yüzünden kapandı. Infinity ve Trinity de ddos yoktu, kafanızı bi yere mi vurdunuz ?

Nautiliusu açarken bu server yavaş yavaş cap atlayacak dedim. Birden cap atlayacak demedim. Sözümü tutmam lazım.

Güzel düşüncelerin için teşekkürler ama birden 110 a atlamamız imkansız, emekten bahsedip duranları pek kaale almamak lazım ki ben yine kaale alıp hata yaptım, çünkü serveri açarken bu server 80 de kalmayacak dedim, sürekli cap atlayacak dedim.
Trinity açılmasın diye o kadar yırtınmıştım (Böyle olacağını biliyordum) Oyuncuyu 2'ye bölmek benim fikrim değildi.Sonuçları bunlar.

Siz bu olayı başlattıktan sonra millet çharını satmaya başladı.

Diyecek kelime bulamıyorum... Pes doğrusu... Anketi dün açtım ve hemen tüm suçlusu ben oldum. Yani herşey dün başladı öyle mi ? Ben hergün oyundayım ve görünmez olarak dolaşıyorum ve hergün char satanları görüyorum. Çocukça konuşmayı bırakın lütfen.

Trinity açılmasın diye o kadar yırtınmıştım (Böyle olacağını biliyordum) Oyuncuyu 2'ye bölmek benim fikrim değildi.Sonuçları bunlar.

Trinity açıldığında Infinity de 100 kişi kalmıştı, 100 kişi bölünse ne olur bölünmese ne olur ;) Hatırlayamadığınız konularda yalan yanlış konuşup durmayın artık ;)

Bu konuya sadece 90 cap ile ilgili şeylerimi yazabiliyoruz ?
Başka cap istek yazılıyormu ?

Başka cap olmayacak o nedenle başka caplardan bahsetmeniz faydasız.

Diyecek kelime bulamıyorum... Pes doğrusu... Anketi dün açtım ve hemen tüm suçlusu ben oldum. Yani herşey dün başladı öyle mi ? Ben hergün oyundayım ve görünmez olarak dolaşıyorum ve hergün char satanları görüyorum. Çocukça konuşmayı bırakın lütfen.

Trinity açıldığında Infinity de 100 kişi kalmıştı, 100 kişi bölünse ne olur bölünmese ne olur ;) Hatırlayamadığınız konularda yalan yanlış konuşup durmayın artık ;)

Hayır öyle demek istemedim.Eskiden bu kadar göz önünde olmazdı.1-2 tane çıkardı çhar satan.Şimdi herkes satlık diyor.

Eu olursa, herkez Wiz açıp item kasacak gene. Hymera'daki gibi olacak. Açılırsa 90 Cap Ch devam.
Ps:Hymeranın DDos yüzünden kapandığını biliyorum.

Ecsro zamanını hatırlayın.Sadece Çin. Bütün karakterler kendi alanında ezik büzük değildi.Dengeli bir oyundu.90Cap sadece Çin olarak oyumu verdim.

Eu olursa, herkez Wiz açıp item kasacak gene. Hymera'daki gibi olacak. Açılırsa 90 Cap Ch devam.
Ps:Hymeranın DDos yüzünden kapandığını biliyorum.

Bence herkez item kasamıyacak çünkü mbot crack kalktı elle kasarsa kasar yada sbot alıp kasar ;) ip limit getirilirse iyi olur. en fazla 5 char olabilir

Ankete göre bişeyler yapılacaksa şuanki duruma göre eu gelecek.Tekrar söylüyorum eu gelecekse lütfen ya atacklarda bi ayarlama olsun ya da çin karakterlere yeni skiller gelsin o zaman eşitlik olur seti sağlam olan işi bilen oyuncu bir adım önde olur ve kimse aa burda eu varmış boşver o zaman demez diye düşünüyorum herkes memnun olur yani :)

90 Cap chinese çok mantıklı olur. Job itemleri de makul derecede artırırsanız uçurum olmayacak şekilde ne kimsenin parasına yazık olur ne de job item alamayıp oynayan arkadaşlar için oyundan zevk almama hali kalmaz. Private serverların bir karın ağrısı da o parayı en çok basan en kral oluyor. Ayrıca şu aynı anda bir sürü chara girme olayına çözüm bulunmalı. Bazen saçmalık derecesine varıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri