• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duyuru yapmadan getirmeleri tekrardan bir saçmalık olur. Bir iş yapılacaksa her yere duyurularak yapılmalı ki player çeksin.

doğru diyonda duyuru yapıp bir konu açıncada gördüğün gibi başka şeylerden söz edenler var
Fakat bu bir anket, yani farklı görüşlerin çıkması normal. Ancak; açılır konu denir ayın 20sinde server 90cap yükseltilecektir. Konu başlığı da kitlenir ve sabitlenir. Al sana duyuru :)

Oyunda 250 ye yakın oyuncu olaya başladı.Bence gayet güzel sw şuan.

Aslında 80 cap kalsa veya sade 90(ch) olsa mercenaryler gelse oyuna biraz değişiklik olur en azından.Privatelerin hiçbirinde mercenaryler yok sanırım.

90 cap gelebilir fakat EU gelirse birçok eski oyuncunuzu kaybediceğinizden eminim.

Oyunda 250 ye yakın oyuncu olaya başladı.Bence gayet güzel sw şuan.

Aynen kardeşim. Hatta geçen thief hunter savaşı bile yaptık. Oyundan ilk defa bu kadar zevk aldım ! Bence oyun tam stabil oldu ve çok iyi yerlere gidecek gibi gözüküyor. Bence şuanlık ritmi bozmamak gerek.

bende görüşümü söylicem ama 80 cap serverine tamamen bakarak demiyecegim ortama göre konusacagım

piyasada bir sürü server acıldı kapandı kimisi kapattı yeniden actı baska bi server ile her neyse vsro cıktıgından beri böyle gitti
oyunu oynıcak kadrolar bir orda bir burda arkadaşları ile yada tek oynayıp emek yapan oldu öylesine oynayan oldu
gördügümüz şeyler 130-120-110-100-90-80 cap fre silk yada satışlı ıtemler free yada satışta yada tamamen emek serverleri oldu bunlarda 8-9-10-11-12-13 dgler gördük bir kaçında görünmümler parlamalar ek özellik gibi deyiştirildi bi cogundada bu olay sanki user cekicek gibi görülüd ama sacmaydı bana göre o bi şekil olaiblrdi neyse demek itiyecegim serveri su ayda su yapmayın gibisinden deyil
eger eu gelirse chn ırkına göre daha güclü olucaklar en azından bir dagger seti silahı + ları üksek olmasına gerek yok seri ve crıtlı vurdugu için chn charlar ezilmiş gibi olucak bence eu gelmesin gelirsede 80 90 100 caplarda glemesin niye derseniz 80 90 100 eu ve chn swler acılmıstı ve bir cogunuz oynadıysanız biliyorsunuzdur az bir setle sizin set iyide olsa yatırma ihtimalleri yüksek bu oyunda biraz ters düşebilir diye düşünüyorum
birde ınfnity serveri bendede guild olarak iz bırakmıstı ortamı güzeldi fakat 110 capı isrodan zaten iyice ezberledik pek bişy bilmeyen varsa bile free 110 cap serverlarda ögrendi bana göre artık 110-120-130 cap lar sıkıcı kacmaya basladı bir ugras bir amac kalmıyor belli bi zamn geçince diye düşünüyorum.

Büyük ihtimal 90 Eu'suz update yapacağız.

Zaten ankette eu isteyenler ile istemeyenler arasında çok bir fark yok. 20 kişilik fark var. Şuan oyunu oynayanların çoğu eu olmadığı için tercih etmekte o nedenle bu 20 farkı görmezden gelip mevcut oyuncularımızı koruyacağız.

Ancak 100 cap ile %90 ihtimal Eu eklenecektir, sonradan demedi demeyin :)

90 Eu'suz updateye gelince bu da henüz kesinleşmiş bir karar değildir, o nedenle bu konu hakkında bundan daha fazla açıklama yapamayacağım şimdilik. Bilgiler kesinleştikçe sizlerle paylaşacağım.

Lütfen bu mesajımdan sonra update ne zaman olur, ne olur eu ekleyin gibi mesajlar yazmayın cevap vermem, görmezden gelirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri