• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
80-90 cap neyse oynanırda eu gelırse cıvkı cıkar oyunun zevkı kalmaz sadece ch charlar la daha zevklı oluo oyun

90 cap gelirse bile sadece ch olmalı eu gerçekten oyunu bozuyo

herkez 90 camp çin diyor eternity bildiğim kadarıyla sadece çin vardı ee noldu kapandı sonuçta bırakalım bu işleri adam çin 90 camp sw açtı oynasaydınız...

herkez 90 camp çin diyor eternity bildiğim kadarıyla sadece çin vardı ee noldu kapandı sonuçta bırakalım bu işleri adam çin 90 camp sw açtı oynasaydınız...

Chinese & Europa yani 2 ırk vardı yanlış hatırlıyorsun. İlk gününden beri oynuyordum o serverda oyuncuların bırakma sebebi şudur; Vigor(grain) server ilk açıldıgından beri vardı, ama bazı düşük zekalı arkadaşlarımız sanki, o vigor potu eu işine yarıyormuş gibi laflar söyleyip,oyundaki gm arkadaşlarda bunun gazına gelip serverdan vigoru kaldırdılar. Ben ilk defa gördüm böyle bir olayı bu serverda ekli olan şeyi sonradan kaldırmak. 90 cap iken çok zevk alıyorduk fakat bu pot yüzünden çoğu eu char kullanan arkadaşlarımız oyunu bıraktı bende dahil. Eu mecbur o potu kullanmaya.Mp ihtiyacı oldugundan ne derseniz diyin yetmıyor o potsuz..

Chinese & Europa yani 2 ırk vardı yanlış hatırlıyorsun. İlk gününden beri oynuyordum o serverda oyuncuların bırakma sebebi şudur; Vigor(grain) server ilk açıldıgından beri vardı, ama bazı düşük zekalı arkadaşlarımız sanki, o vigor potu eu işine yarıyormuş gibi laflar söyleyip,oyundaki gm arkadaşlarda bunun gazına gelip serverdan vigoru kaldırdılar. Ben ilk defa gördüm böyle bir olayı bu serverda ekli olan şeyi sonradan kaldırmak. 90 cap iken çok zevk alıyorduk fakat bu pot yüzünden çoğu eu char kullanan arkadaşlarımız oyunu bıraktı bende dahil. Eu mecbur o potu kullanmaya.Mp ihtiyacı oldugundan ne derseniz diyin yetmıyor o potsuz..
Katılıyorum. Hayatımda belki de en zevk alarak oynadığım server oydu. Ama kesinlikle bizim halkımız kadar cahili yok. Pvp yapmak tam bir işkence. O yasak bu yasak şunu basma onu atma daima bunu kullanma zırt pırt tırı vırı...:hfy:

Bende o yüzden bıraktım oyunu.Vigoru kaldırdıkları an bitti oyun..

GM oyunu indiremiyom yardım plss

sitendeki media pk indirdim o çalışmadı sonra full client de indirdim o da çalışmıyo yardım edermisin

----------

veya aktif olan birilieri yardım edebilirmi oyunu indiremiyom

Yöneticinin bu mesajı okuyacağını düşünerek bu yorumu yapıyorum.Sizin tek hatanız oldu , oyuncuları dinlemek.Size yapılan bu isyanların sebebi sizin bu yorumları okuyacağınızı bilmeleri ve buna göre onlara yaranmaya çalışacağınızı bilmeleridir.İsyan eden herkes onlara kulak vereceğinizi biliyor.İsteklerini dikkate alacağınızı biliyor.İsyan ediyorlar onlara cevap veriyorsunuz.Onlarda dikkate alındıklarını bildikleri için daha da ileri gidiyorlar.Bırakın.Şu gün şu saatte şu update gelecektir.Bitti!Bunlara takıldıkça yerinizde sayarsınız.iyi günler.

Yöneticinin bu mesajı okuyacağını düşünerek bu yorumu yapıyorum.Sizin tek hatanız oldu , oyuncuları dinlemek.Size yapılan bu isyanların sebebi sizin bu yorumları okuyacağınızı bilmeleri ve buna göre onlara yaranmaya çalışacağınızı bilmeleridir.İsyan eden herkes onlara kulak vereceğinizi biliyor.İsteklerini dikkate alacağınızı biliyor.İsyan ediyorlar onlara cevap veriyorsunuz.Onlarda dikkate alındıklarını bildikleri için daha da ileri gidiyorlar.Bırakın.Şu gün şu saatte şu update gelecektir.Bitti!Bunlara takıldıkça yerinizde sayarsınız.iyi günler.

bu anlaşılmayacak zor bir teori değil zaten, oyundaki gm şahısların oyuncuların her dediğini dikkate alıp işleme geçirmesi. Örn: Chinese karakterlerin Vigor'u silin eu charlar bizden sağlam oluyor gibi boş bir lafı ortaya sürdüklerinde Eu açan arkadaşları mağdur ettikleri gibi. Serverini açarsın özellikler bu, şu, arkadaş gelen gelir gelmeyen yol alır gider yani. Bu olay her işte böyledir risk almadan,herşeyi ona buna sorarak yaparsa bocalarsın.

Biz zaten 80 Cap Olduğu İçin Geldik Bu servere eğer 90 veya üzerine birde Eu gelirse hepten bırakırım Kesinlikle Gelmesin Diyorum

işin güzel yanıda ne biliyomusun en ufak şeyde biz oyunu bırakıyoruz diyip ... gitmeleri herşeyi isteyip oyunu buraya getirdikten sonra oyun sıkıcı oldu yok su oldu biz gidiyoruz =) açık açık söyliyeyim 10 cap da olsa yaptıgınız oyunlar oynananır cunku 200 e yakın aktif oyuncunuz var yapmanız gereken tek sey stabil bir oyun yapmanız. sizden kimse karakterler ucun demiyor sadece oyun oynamak istiyoruz.

kendi kişsiel fikrimi söyliyeyim en iyi verimi 110 capta aldınız bunun üzerine gitmek yerine başka seceneklere yoneldiniz :/ 110 cap yapıp tamemn stabil (kesinlikle 0 hata ile açılmalı yoksa açmayın :D) sıfır özellikle bir oyun kurduktan sonra ona ayda bir yenilik getirerek geliştirmeniz daha mantıklı. tam sıkılcak noktada pat yenilik :) tüm kartlarınızı bir anda sürmeyin one yavaş yavaş sürün ki oyun uzun süreli olsun :/

iyi çalışmalar ^^

ümit abi özel mesajda atmıştım sana okudunmu bilmiyorum ama kimseye sorma yükselteceksen yükselt yani konuyu 90 cap yükselsinmi diye açtın 2 sayfa 110 cap muhabbeti döndü :D

ümit abi özel mesajda atmıştım sana okudunmu bilmiyorum ama kimseye sorma yükselteceksen yükselt yani konuyu 90 cap yükselsinmi diye açtın 2 sayfa 110 cap muhabbeti döndü :D

110 cap olsa 80 cap diye oynuyanların yarısı bırakır ama atıyorm 50 kişi bıraksa 150 kişi başlar sw ye 110 cap diye şahsen bende 110 cap olsa düşünmeden başlarım bot olsun olmasn hiç farketme sbot alırık :D :D

Ümit abi 110 capin birden gelmesi imkansiz dedi.Verdigiim sozu tutucam dedi hic bosa 110 cap beklemeyin.Ümit abi 90 gelicekse lutfen eu gelmesin.Silk cekicektim sirf eu gelir diye korkuyorum cekmiyorum .s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri