• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cap yükseltilecekse hamle doğru zamanda yapılmalı. Adını vermek istemediğim bir sunucu yeni bir server açacak ayın 16sında

benim tavsiyem sıra ile update halinde her cap'ı denemenizdir bundan sonra 100 cap olsun eu gelsin gibisinden :D

Şahsen yenilik yapılacaksa Pyrotoxin'in de dediği gibi server tam olarak hazır halde başlamalı. Gerek sıfırdan gerek 80in üzerinden. Ama bugsız ve hiçbir eşitlik bozucu hata veya çocukça saçmalıklar olmadan. Şahsen server tam düzelmişti ki şu coin sun yüzünden abartısız 50 60kişi bıraktı. Evet bu oyuncunun tercihi ama bu BP takımını seçenlerin çoğunun tek isteği sox olmasın. Olacaksa da minimum olsun. Eternity'de bunun örneğini çok güzel gördük bence. Herkes normal set vs. gayet güzeldi

Ümit abi senin yerinde olsam, silbaştan infinity'i kurarım sonra rateleri problem olmayacak şekilde düzeltirim. Oyunu açar kimseyle muhattab olmam.

Zaten yakında isim vermek istemiyorum bi server açılacak ona başlıcam İnfinity açılmazsa... abi bide şu yukardaki nautilius sayfasını kaldırın ya hem forumda çok kötü duruyor. Zaten foruma girer girmez dev gibi nautlisus 80 cap v.s yazıyo :D

Son düzenleme:
Eu gelirse çok iyi olur .. 2 Guild yani 80-100 kişilik tayfamıda bu servera getirebilirim .. eu yok diye oynamıyorlar ..

PlaySronun 110 capı açılıyor.Ümit Abi açmayacağına göre 110 Capcılar gidicek diye tahmin ediyorum Ümit Abi'nin sw si olsaydı onda oynardım ama PlaySro açtı.Akın edicez.

yapılcaksa playden önce yapılmalı hele playin gününe denk gelirse:D facia olur gibime geliyo

Eu gelırse 100den fazla char sahıbı charını sılıcektır

Eu gelırse 100den fazla char sahıbı charını sılıcektır

bence 90 cap eu karakterler ve tüm kaleler gelsin 110 falan olmasın 90cap en iyisi bence

PlaySronun 110 capı açılıyor.Ümit Abi açmayacağına göre 110 Capcılar gidicek diye tahmin ediyorum Ümit Abi'nin sw si olsaydı onda oynardım ama PlaySro açtı.Akın edicez.

Onlar 10 cap ' da açsa gidecek çok adam var.
3 gün sonra dönüpte tükürdüğünü yalayacak çok adam olduğu gibi ;)
[Söz meclisten dışarı.]

bence isro gibi yapın yavaş yavaş yükseltin mesela 90 capken 3-4 ay sonra 100 cap getirin bu benim fikrim tabi

bu anket ne kadar daha devam edicek ch + eu önde ve ne zaman yapılcak? bir bilgi verseniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri