• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaldığınız yerden devam edeceksiniz 0 dan başlamayacaksınız.

Olayı tam hatırlamıyorum sorun neydi tam olarak char buga mı girmişti? öyleyse char adını yaz düzeltilir.

Server ismi pek birşey farkettirmeyecek ama istek olursa değiştiriz.

Bravo yine bir bahane bulup tüm suçu bize yıkmayı başardınız!!!!!

Kimse 70 lvl sun yüzünden oyunu bırakmadı saçma sapan ve yalan varsayımlarla bizi karalamayı bırakın artık!!! O itemler oyuna eklendiğinde oyunda ortalama 200 kişi vardı, şuan 150 kişi var, eksilen kişiler de ddos yüzünden serverin sürekli kapanması yüzünden bıraktı. Belki bikaç kişi sunların yüzünden bırakmıştır ama sizin saçma sapan varsayımlarınızın gerçekle alakası yoktur. Artık bizi suçlamayı bırakın cidden böyle uydurma şeyler yüzünden suçlanmaktan bıktım usandım!!!

Son olarak bu serveri açarken de söyledik, server hep 80 kalmayacak diye, zaman içerisinde cap altayacak diye, okumadıysanız sizin sorununuz benim değil, ben bunu en başından beri söyledim üzerime düşeni yaptım!!!

Tamam Ümit abi yenilik getirmeye, player çekmeye çalışıyorsun ama gelecek ve bırakacak kişiler gene hep aynı.Oyuncu çekeceksin ama şuan olan oyuncuların yarısı bırakıcam diyor.Herkes daha yeni tadına varmaya başladı 80 capın.Burdaki oyu verenin yarısı oyunu oynamıcak.80 Capta olduğu gibi.

İlk sayfada yazdıklarımı okumadan mı yazıyorsunuz anlamadım ki ? veya okuyup anlamıyor musunuz acaba ?

Adam ne yapsa yaranamıyor ve sinir krizlerine girmiştir çok iyi anlıyorum. Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık hesabı. Ama keşke o coin sunları getirmeseydiniz ya da en başta daha goldun değerini arttıracak gibi getirseydiniz be Ümit abi, inan her şey çok farklı olurdu.

90 cap değilde oylamada 110 cap olsa açık ara önde giderdi ben olmak üzere birçok kişi başlardı üzerinden seneler bile geçse hala infinity hatıralarımı unutamıyorm şahsen ben 110 cap açılırsa düşünmeksizin başlarım ümit abi bence bir düşün derim şimdi diceksiniz 110 cap bi sürü server var ama zaten blackpearlın bir sürü özelliği var yeni item olsun yeni maplar olsn yani

Ümit abi ne yaparsan yap ister ankete göre birşeyler yap ister kendi kafandan.. ama sonra gelip bize blackpearli siz bitirdiniz deme. :D

Server ismi İnfinity-Trinity tarzı birşeyde olabilir veya ikisinden biri, ben infinityde çok az oynadım trinity başlangıçtan bitişe kadar oynamıştım, eskiden o serverlarda oynayanların hatıraları canlanır bilinçaltlarında :)ama iki isim kafa karışıklığınada neden olabilir düşünmek lazım...

90cap konusundada son kez söylüyorum sanki sun +11 setmi yapıldı serverda en fazla +7 yapıldı, buda birşey farkettirmez, sun seti olanlar 90 cap serverda daha çok şansı olacak 9dg moblardaki kasanlar olucak yani sun setler gidiyor demeyin boşuna yine sun set dizene kadar en iyi setler sizde olacak,9dg normal itemler sundan kötüdür diye hatırlıyorum,

bu server için şuan 90 cap getirilmesi şart, bunu denemek lazım max 250 oyuncu oluyor oyunda pvpde kimse olmuyor zaten bunun değişmesi lazım, daha yeni tadına varmaya başladık diyenler neyin tadına vardı anlamadım şahsen :)

Ümit'e biraz güvenin eski hataları tekrarlamadan güzel birserver ortaya koyacaktır :)

Ümit abi 90 Cap Eu-Ch getirilsin 90 capa yükselmesini istemeyen kişiler ya setlerini tamamladılar her şeyi charının satılmasını bekliyorlar yada daha 90 capta oynamak istemiyorlar ama setlerini tamamlayınca bu sefer oyundan sıkılacak bence 90 cap ch / eu getirilsin

Oyuncu kalmadığı için kapattık :) Kimse oyuncu dolu bir serveri kapatmaz zaten ;)
abi ankete göre açılcacak diye bır kaide yok demişsin birde 110 cap eu + çin seçenegı ekle yahu kimin ne istedıgını görmek amacıyla eminim 110 cap olmadıgı için bir çok kisi bu 3 seçenek hakkında konusuyo 1110 cap olsa herşey farklı olur diye düşünüyorum :)

90 cap ch-eu olsuna verdimde düşününce yine atacaklar ress,warrior buff,bless sonra savaşta kes kesebilirsen :D bence eu olucaksa warriorlarda paini,clericte resi kaldırın olsun bitsin :D

90 cap ch-eu olsuna verdimde düşününce yine atacaklar ress,warrior buff,bless sonra savaşta kes kesebilirsen :D bence eu olucaksa warriorlarda paini,clericte resi kaldırın olsun bitsin :D

Stafflarda meteoru , daggerlerde prickide kapatalım tam olsun. :pispis

Cap atlaması tüm sıkıntıları giderecek + birde EU gelirse oyundaki pvp zevki tekrar başlar. Warriorlar, Dagger'lar... Oyun asıl o zaman başlar.

Muhtemelen 90 cap'a yükselsin çıkıcak ve 90 cap olucak, ancak bizim o kadar yaptığımız itemler çöpe gidicek, uğraşıcaz 9dg item yapalım diye :D

İSRO'da bu olunca neden sessiz kalıyorsunuzda BlackPearl bir yenilik getirip önünüze bir sürü seçenek sunmuşken söylenmek niye ayıp vallaha ya :drym:

İSRO'da bu olunca neden sessiz kalıyorsunuzda BlackPearl bir yenilik getirip önünüze bir sürü seçenek sunmuşken söylenmek niye ayıp vallaha ya :drym:

Sunulan ayrıcalıklar arkadaşlarımıza fazla geliyor. :)

BP direkt hiçbirşeyi sormadan yapsa herkes çıtını çıkarmadan oynamaya devam eder. :) İyilik yapanda kabahat oluyor hep. :)

ümit abi sen playerları niye düşünüyorsunki? her ne yaparsan yap bir taraf memnun olucak bir taraf olmayacak bırakanda olucak başlayanda arkadaşların dediği gibi kendin getireceksen habersiz getir 90 capı isroda hiç sordularmı playerlara 13d getirirken 120 yaparken vs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri