• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online 90 Cap'a Yükseltilsin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Black Pearl Online Nautilius 90 Cap'a Yükseltilsin mi ?

• Evet, Yükseltilsin (90 Cap Sadece Ch)

Kullanılan: 88 34.6%
  • Evet, Yükseltilsin (90 Cap Ch+Eu)

Kullanılan: 107 42.1%
  • Hayır, Yükseltilmesin (80 Cap Sadece Ch Devam)

Kullanılan: 59 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eu gelirse bozulur,ama eu suz 90 cap güzel olabilir.Ekstra kasma alanı olarakta arap mobları eklenirse değişiklik olur

Ümit abi cap atlatarak devam edelim , 90cap (Infinity) olarak..
ileride 110cap olduğunda stabil olarak 1000+ player a ulaşıcaz inanıyorum..

oyun bence şuan da gayet güzel ben bu sw yi sadece çin olduğu için oynuyorum 90 gelmesine kesinlikle karşıyım ama illa ki gelecekse eu gelmesin tek atılmayan pvp leri özlemisim str carların da uniq alabildigi zamanları özlemisim :)

Ahahaha gülüyorum ya yanlış anlamayın geçen birisi coinle item alıyordu resimlere konu açmıştı biriside gelmişti ümit abi şimdi 90 capa çıkıyoz demezmi filan diye euheuheu varya işe bak :D ben gelmesini istiyorum 90 capda server ilgi görürse tekrar başlıyabilirim

O zaman anketi değiştirip, sıfırlayıp eusuz 90 cap yapıyorum yeniden oy verin lütfen.

O zaman anketi değiştirip, sıfırlayıp eusuz 90 cap yapıyorum yeniden oy verin lütfen.
K.bakma ama oyunu gene kendi elinizle batıracaksınız.Tekrar item dizme vs vs. Saten okullar açılıcak birçok kişi oynamıcak saten.Oyun gene 200-300 arası olcak değişen bişey olmicak.

(90 Cap - Sadece CH)
(90 Cap - EU & CH)
(80 Cap - Devam)

diğe şıklarsan daha iyi olur.

K.bakma ama oyunu gene kendi elinizle batıracaksınız.Tekrar item dizme vs vs. Saten okullar açılıcak birçok kişi oynamıcak saten.Oyun gene 200-300 arası olcak değişen bişey olmicak.

Ya o kadar yazı yazıp zaman harcıyoruz. Allah aşkına 2 dakikanızı ayırıp adam akıllı okuyup anlayıp sonra yorum yapın. Böyle okumadan anlamadan yorum yapanlara deli oluyorum.

Bak bu fikir hayır diyenlerinde evet demelerini sağlayacak. :)
Bende fikrimi değiştiriyorum 90 cap gelmesin demiştim fakat sadece ch olacak ise evet yükseltilsin hemde hemen lütfen :haha

Sayfayı yeniledikce seçenekler yenileniyor sanırım :D

3 seferden beri oy veriyorum :p

Tekrar söylüyorum.Bot yok + okul var item dizmek kolay olmicak şimdiden uğraşamam bırakırım diyen var o kadar oyuncu toplarsın o kadarı geri bırakır benden demesi.

90 cap daha iyi bence force da division gelecek bence demona debuff atıp kaçması bile zevkli olabilir :D:D

90 capın 80 den farkı nedır onu anlamış degilim Nautilius 80 capa hiç başlamadım 110 + ya kadarda başlamayı düşünmüyorum. ankete 110 cap eu+çin eklenmeli diye düşünüyorum

Yarın akşam başlıycam hayırlısıyla ancak eu gelme ihtimali olursa başlamadan bırakırım malesef.

ya bu item yaptım diyenler ne yapmış acaba ?
ben sun +7 set yaptım geçsin diyorum 90'a,

coinle item alanların itemleri yanmayacak farkındaysanız damageleri arttırılacakmış 9dg lere göre.

eu olması saçma bazıları inat olsun diye eu oy veriyo eternitynin aynısımı olsun saçma eternity sıktı zaten bu hepten player kalmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri