• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Exp rate yükseltin biraz vallahi insanın girip kasası gelmiyor 102 lvlde exp gelmiyor yarım saatte %16 anca kasılıyor bot kullanmıyorum benim gibi kasanlarda çabuk sıkılırlar oyundan 90x yapılırsa exp biraz daha iyi olacak 120 serverinden bahsediyorum
mbot crack var kullan sorun cıkmıyor.

Exp rate yükseltin biraz vallahi insanın girip kasası gelmiyor 102 lvlde exp gelmiyor yarım saatte %16 anca kasılıyor bot kullanmıyorum benim gibi kasanlarda çabuk sıkılırlar oyundan 90x yapılırsa exp biraz daha iyi olacak 120 serverinden bahsediyorum

120 cap serverda exp rate 350 x !

Rateler 80x ve oldukça yeterli. 1 saatte son levele ulaşmak istiyorsanız bizim böyle bir düşüncemiz yok, böyle birçok server var orda oynayabilirsiniz, ancak son levele kolayca gelip itemleri de dizdikten sonra acaba ne yapsam diye kara kara düşünmeye başlarsınız.

Kervanın zorluğuna göre demişsiniz 3 yıldız kervan çektik hiç point gelmedi biraz daha açıklarmısınız?

Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse,maxigame ekibi server üzerinde çabalamış ve başarıya ulaşmış kanımca. Silkroad'a uzun zamandır elveda dedim, ve tekrar bulaşıp asosyal ortama dönmek istemiyorum ama bir yandan da eskiyi yad edip dönmek istiyorum. Benim kişisel olarak düşüncem oyunda botun yasaklanması ve pve sisteminin oturması. İşe gidiyoruz geliyoruz bir party ortamı kurup muhabbet ve kasmak çok güzeldi eskilerden hatırlıyorum inanki insana haz veriyordu,fakat bot cıktıktan sonra işler kolaylaştı bırak bot kassın item düşsün pvp de sadece başında durayım diyorlar ve bu bana çok basit geliyor. Bence bu kadar update yapmışken serverin botsuz bir server olmasını isterim beni tek cezbetmesi bu yönde olur. Bot olmasın dedim bir sürü aksini düşünen arkadaş çıkacak ve yine düşünceme saygı duymayıp söylediklerimin anlamsız bir yorum hale geldıgını savunacaklar..

Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse,maxigame ekibi server üzerinde çabalamış ve başarıya ulaşmış kanımca. Silkroad'a uzun zamandır elveda dedim, ve tekrar bulaşıp asosyal ortama dönmek istemiyorum ama bir yandan da eskiyi yad edip dönmek istiyorum. Benim kişisel olarak düşüncem oyunda botun yasaklanması ve pve sisteminin oturması. İşe gidiyoruz geliyoruz bir party ortamı kurup muhabbet ve kasmak çok güzeldi eskilerden hatırlıyorum inanki insana haz veriyordu,fakat bot cıktıktan sonra işler kolaylaştı bırak bot kassın item düşsün pvp de sadece başında durayım diyorlar ve bu bana çok basit geliyor. Bence bu kadar update yapmışken serverin botsuz bir server olmasını isterim beni tek cezbetmesi bu yönde olur. Bot olmasın dedim bir sürü aksini düşünen arkadaş çıkacak ve yine düşünceme saygı duymayıp söylediklerimin anlamsız bir yorum hale geldıgını savunacaklar..

fikrine saygı duyuyorum ve yargılamıyorum fakat şunuda sormadan edemeyeceğim asosyal hayata dönmek istemiyorum bu nedenle srodan uzak duruyorum diyorsun ardındanda bot yasaklansın diyorsun bu nasıl bir tezat ? Bot bu oyunu asosyal olmadan oynamanın tek yolu.

fikrine saygı duyuyorum ve yargılamıyorum fakat şunuda sormadan edemeyeceğim asosyal hayata dönmek istemiyorum bu nedenle srodan uzak duruyorum diyorsun ardındanda bot yasaklansın diyorsun bu nasıl bir tezat ? Bot bu oyunu asosyal olmadan oynamanın tek yolu.

bunu soracağınızı tahmin edebiliyordum, açıklık getireyim bota koydugumuzda uykudan uyanıp acaba öldümü, takıldımı şehirde yada pk mı oldular acaba sox item düştümü bunu düşünüp gece uykudan kalkıp oyuna bakıyorduk, demek istediğim asosyal ortam bu. Fakat botsuz oynarsak tam tersi herşeyi kendi gözünle göreceksin yeri geldiğinde bilgisayarını kapatıp uykuna rahat yatacaksın. Şu ne oldu bu ne oldu arada kontrol edeyim derdi olmayacak demek istedim.

bunu soracağınızı tahmin edebiliyordum, açıklık getireyim bota koydugumuzda uykudan uyanıp acaba öldümü, takıldımı şehirde yada pk mı oldular acaba sox item düştümü bunu düşünüp gece uykudan kalkıp oyuna bakıyorduk, demek istediğim asosyal ortam bu. Fakat botsuz oynarsak tam tersi herşeyi kendi gözünle göreceksin yeri geldiğinde bilgisayarını kapatıp uykuna rahat yatacaksın. Şu ne oldu bu ne oldu arada kontrol edeyim derdi olmayacak demek istedim.

Dejavu oldum bir an :) benimi tarif ettin yukarda. gece 5 - 6 saat uyku uyurdum zaten 15 kere kalkardım. çar öldümü pot bitimi sox item varmı çöpmü toplamıs dc mi yemiş diye :)

şöle bir durumda var sen eğer oyuna bağlı kalmazsan zaten yatacağın zaman kapatırsın pcyi rahatça uyursun illa bota koymak zorunda değilsin ama yinede kendi fikrin saygı duyarım

ahh ne gunlerdi ilk heroeris kestigim gun geldi aklıma :(

pserverlarda zaten bot takıldı öldü derdi pek olmuyor mesela bp de ben 3-4 gündür bot kullanıyorum daha bot ne takıldı ne bişey gece falanda hiç kalkmadım şahsen ki takılsada kalkmam gece kasmayıversin ne olacak.İsro da dersen eyer zaten isroda 0 dan başlayıp elle max lvl e ulaşman imkansız yani o derece 120 capda 7/24 botla günde %3-5 kasardık elle düşünemiyorum bile.

pserverlarda zaten bot takıldı öldü derdi pek olmuyor mesela bp de ben 3-4 gündür bot kullanıyorum daha bot ne takıldı ne bişey gece falanda hiç kalkmadım şahsen ki takılsada kalkmam gece kasmayıversin ne olacak.İsro da dersen eyer zaten isroda 0 dan başlayıp elle max lvl e ulaşman imkansız yani o derece 120 capda 7/24 botla günde %3-5 kasardık elle düşünemiyorum bile.
işkence ya isro tam bir işkence oyun olmaktan çıktı artık :D

Madem farkınız var server da neden 100 kişi var.3 tane server açtınız böldünüz oyunu 700-800 kişiye çıkan oyunu 100 kişiye düşürdünüz para pul yüzünden. Bu mu sizin farkınız

Hatayı hep başkasında aramak yerine biraz da kendinizde aramayı deneyin. Biz yapabileceğimizi hatta yapabileceğimizden fazlasını yaptık. Üzerimize düşeni yerine getirdik bundan sonrası oyuncuların işi. İster gelirler ister gelmezler bizim bu aşamadan sonra daha fazla yapabileceğimiz birşey yok.

Böyle kaliteli, stabil, güvenilir, gm lerin sürekli forumdan sizinle iletişim halinde olduğu, önerilerinizin dikkate alındığı, oyundaki seviyenin korunmaya çalışıldığı ve ek özelliklerin olduğu başka bir server gösterin bana lütfen. Diğer farkı var diye düşündüğünüz serverların yüksek ratelerinden başka hiç bir değişiklikleri yok bu da fark değildir bunu herkes yapabilir. Herkesin yapabileceği şeyler farklılık değildir. Bizim yeni job sistemimiz bir farklılıktır herkesin işi ve harcı değildir. Diğer serverlarda globallerde uçuşan ana avrart küfürler ise fark evet çok farkları var cidden... Diğer serverlarda gm lerin günlerce oyuna girmemesi ise farktan kastınız evet gm ler günlerce oyuna girmiyor banlanması gereken hiç kimseyi banlamıyor. Diğer serverların forumlarında konu açıp günlerce kimsenin konunuza cevap vermemesi ve sizi bi taraflarına takmaması ise farkları evet cidden çok farkları var... Daha çok sayarım da neyse insan olan anlar zaten...

Herkes aynı bahaneyi kullanıyor ama birazcık aklınızı kullanmasını bilseydiniz alaksız bir bahenin arkasına sığındığınızı anlayabilirdiniz. Bunu her türlü ıspatlayabilirim. Eğer server sayısı arttıkça oyuncu sayısı azalıyorsa o halde server sayısı azaldıkça oyuncu sayısı artmalı. Eternityi kapattık ama artan oyuncu falan yok. Ve eminim ki Trinityi kapatıp sadece infinity i bıraksak bile değişen birşey olmayacak belki 20 kişi artar ya da artmaz. Herkes oynamak istediği capta oynar. 90 veya 80 oynamak isteyen kişileri zorla 110 capta oynatamayız. Sadece 110 cap serverimiz olsa dahi 80 veya 90 oynamak isteyenler bu serverda oynamayacaklardır gidip başka bir 80 veya 90 bulup oynayacaklardır bunu kafanıza sokun artık!!!

Oyun başlarda kalabalıktı çünkü o zamanlar piyasada binlerce private server yoktu. Şuan oyuncu sayısının azlığı piyasada yüzlerce hatta binlerce serverin olmasından kaynaklanıyor. Oyuncu kitlesinin her bir kısmı azınlık halinde etrafdaki yüzlerce servera dağılmış durumda.

Bizim hatamız sizinle çok içli dışlı olmamız ve yüz vermemizdi. Bizim hatamız söylediklerinizi dikkate alıp her zaman yerine getirmeye çalışmamızdı. İnfinity i 120 ye güncelleyelim dedik isyan çıkardı bir kesim, güncellemeyelim dedik yüzlerce kişi 120 cap istedi bu sefer onlar sorun çıkardı, aynı şekilde yüzlerce kişi maziyi özledik 90 cap açın dedi günlerce baskı yaptılar istediklerini yaptık 2 ay oynadılar sonra serveri boşalttılar biz sıkıldık dediler ve bizi yarı yolda bıraktılar, gidip başka serverlarda oynamaya başladılar ne varsa artık başka serverlarda anlam veremiyorum. Ben de silkroad oynadım yıllarca, afedersiniz eşek falanda değilim, ve bu diğer tüm silkroadların da clientleri var bende yakından takip ediyorum hatta oyunlarına girip kontrol ediyorum onlarda olupta bizde olmayan nedir diye ama zerre kadar artılarını göremiyorum. Hepsi çöplükten farksız serverlar, ama insanlarda körlük olunca birşeyleri idrak edemiyorlar aynen sizin gibi farkımızı görmeyenler gibi. Birgün çok fena halde patlayacağım ve kapatacağım serverları belki.... o zaman bir çok kişi bp yi mumla arayacak bu sözümü sakın unutmayın!

Server açmayı, yönetmeyi ve insanları memnun etmeyi kolay sanıyorsunuz ama hiç birşeyden haberiniz yok... Kesinlikle olanlar hakkında zerre kadar fikriniz ve bilginiz yok... Çok şey bildiğinizi sanıyorsunuz ama inanın bana hiç ama hiç birşey bilmiyorsunuz. Zamanla ne kadar yanıldığınızın ve hiç birşey bilmediğinizin farkına varacaksınız.

Bilip bilmeden konuşuyorsunuz para pul ile ne alakası var ? Söylediklerinize dikkat ederseniz sevinirim, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz ama iftira atamazsınız. Kesinlikle para pulu öne çıkarıp bu serverin zararına birşey yapmadık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri