• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gmler sürekli aktif olablir oyunda saygının korunduğunda doğrudur emekde vardır peki bunların hepsi yeterli oldu mu? (Başta iyidiniz ama şimdi kaybettiniz)
Eternityi kapandığında serverda kaç kişi vardı?oyuncu tabkide istediği capda oynar ama
bunu böldünüz işte 110 capda bayağı tutulma olmuştu Black Pearl kurulduğundada yüzlerce private server vardı Ama başlarda iyi bir iş çıkarmıştınız.Şuan ne yaparsanız yapın isterseniz serverları birleştirin bu hatanın telafisi olmicak.
büyük konuşma

Gmler sürekli aktif olablir oyunda saygının korunduğunda doğrudur emekde vardır peki bunların hepsi yeterli oldu mu? (Başta iyidiniz ama şimdi kaybettiniz)
Eternityi kapandığında serverda kaç kişi vardı?oyuncu tabkide istediği capda oynar ama
bunu böldünüz işte 110 capda bayağı tutulma olmuştu Black Pearl kurulduğundada yüzlerce private server vardı Ama başlarda iyi bir iş çıkarmıştınız.Şuan ne yaparsanız yapın isterseniz serverları birleştirin bu hatanın telafisi olmicak.

Biz şuan burada ne için tartışıyoruz ? oyuncu azlığı için değil mi ?

Eternity 400 oyuncu varken mi kapatılmalıydı yani ? Oyuncu sayısı yükseklerdeyken zaten oyuncu azlığı gibi bir problemimiz olmazdı ve şuan bu konuşmayı yapmamıza gerek kalmayacaktı ;)

Serverların bölünmesi kesinlikle oyuncu kaybı ile alakasız bir durum belki infitnity ve trinity birbirini biraz etkiledi ama şundan emin olabilirsiniz ki serverlar bölünmeseydi dahi birileri bahaneler bulup başka serverlara gideceklerdi ve şuanki durum yine yaşanacaktı. İnsanları kesinlikle memnun edemezsin ve sürekli kendine bağlı tutamazsın.

Hele ki türk insanı nerede abes ve absürd bir server hurra hemen oraya, insanlarımızda hiç sadakat ve bağlılık yok. Sürekli daldan dala serverdan servera geziyorlar bu da bizim müdahale edebileceğimiz bir durum değil.

Biz şuan burada ne için tartışıyoruz ? oyuncu azlığı için değil mi ?

Eternity 400 oyuncu varken mi kapatılmalıydı yani ? Oyuncu sayısı yükseklerdeyken zaten oyuncu azlığı gibi bir problemimiz olmazdı ve şuan bu konuşmayı yapmamıza gerek kalmayacaktı ;)

Serverların bölünmesi kesinlikle oyuncu kaybı ile alakasız bir durum belki infitnity ve trinity birbirini biraz etkiledi ama şundan emin olabilirsiniz ki serverlar bölünmeseydi dahi birileri bahaneler bulup başka serverlara gideceklerdi ve şuanki durum yine yaşanacaktı. İnsanları kesinlikle memnun edemezsin ve sürekli kendine bağlı tutamazsın.

Hele ki türk insanı nerede abes ve absürd bir server hurra hemen oraya, insanlarımızda hiç sadakat ve bağlılık yok. Sürekli daldan dala serverdan servera geziyorlar bu da bizim müdahale edebileceğimiz bir durum değil.

peki şu an için en mantıklı şey ne diye düşünüyosun :S

herşeyi 0layıp daha zor

itemlerin goldun daha değerli olduğu bi sw açmak mı..

bence mantıklı..bide isro nun sw birleştirmesinden önce yaparsan tutar tabi.

Ya bu Neyin Davasi Anlamadım okuduklarımda Hepsi Bos Düsünce Özgürlügü dene bisey war Yanarımda bu server kapatma islerine yanarım giden 100 lirama yanarım sw kapatıp oyuncu düsünmeyen elemanlara yanarım:He diyeceksinizki 1 kac kişi cekti silk felan filan unutmayınki Damlaya Damlaya göl olur Umit kardes Para Önem vermiyosan Madem Silk fiyatları Niye bu kadar yükse indirim Devletin Memura yaptıgı zamdan bile düsük Sen Düsün Artik =)

Ya bu Neyin Davasi Anlamadım okuduklarımda Hepsi Bos Düsünce Özgürlügü dene bisey war Yanarımda bu server kapatma islerine yanarım giden 100 lirama yanarım sw kapatıp oyuncu düsünmeyen elemanlara yanarım:He diyeceksinizki 1 kac kişi cekti silk felan filan unutmayınki Damlaya Damlaya göl olur Umit kardes Para Önem vermiyosan Madem Silk fiyatları Niye bu kadar yükse indirim Devletin Memura yaptıgı zamdan bile düsük Sen Düsün Artik =)

1 ayda 2500 Liraya yakın bi parayı çıkartması lazım. Bakın Kar etmeye çalışmıyor serverın giderini karşılamaya çalışıyor. Bunu anladığınızda zaten bu tür konular ve bu tür yorumlar kalmıcak.

Anlayana sivri sinek saz anlmayana davul zurna az....

Şunun davasını yapıyorum bu serverin aylık maliyeti 1500 TL civarı, ve bu serverin aylık getirisi son 2 aydır 200 ile 300 TL. Her ay cebimden 1200 tl ödüyorum. Para kazanmaya çalışmıyorum ama yıllardır kazandığım biriktirdiğim paranın da bu yolda heba olmasını istemiyorum. Bir eşim ve bakmakla yükümlü olduğum kardeşlerim var. Annem vefat etti babam gitti başka birisi ile evlendi biraz dramatik olacak ama yeni eşi çok kötü biri kardeşlerime yapmadığını bırakmadı bende kardeşlerimi kendi yanıma aldım. 3 Kardeşim ve bir eşim var ben de dahil 5 kişinin yükü benim boynumda... Siz sadece okulunuza gidip hiç birşeyin endişesini taşımazken ben genç yaşımda tek başıma hayatın bütün zorluklaları ile savaşıyorum.

Oturduğunuz yerden konuşuyorsunuz bilip bilmeden, sonrada iftira niteliğinde laflar edip beni paragöz gibi göstermeye çalışıyorsunuz, oysaki dünyadan haberiniz yok. Herşey dışardan göründüğü gibi güllük gülistanlık değil maalesef...

Server bana para kazandırsın diye uğraşmıyorum sadece kendi masraflarını çıkarsın diye çabalıyorum. Silk fiyatlarında ne varmış ? ya dünyadan haberiniz yok ya da ne dediğinizi bilmiyorsunuz.

Rica ediyorum bilip bilmeden konuşmayın artık, zorla insanı çileden çıkarıyorsunuz...

Olay bundan ibaret ümit abi serveri ayakta tutmaya çalışıyor başka birşey değil. Parayı cebine kendinede yemiyor . :)

Kendi düşen ağlamaz!

Şuanki durumu siz yaşattınız.Sizde eğer Türk insanı iseniz bu duruma göre gene Türk insanı getirdi.Görüyorum ki farkındasınız ne yaptığınızın iş işten geçti artık son pişmanlık fayda etmez.Kepenkleri kapatın.

Sizin anlama konusunda bazı sorunlarınız var, lütfen artık mesajlarıma cevap yazmayın ve cevap vermemi gerektirecek şeyler söylemeyin.

Anlayışsız insanlar ile konuşup zamanımı boşa harcamak istemiyorum.

Bak senin tek sorunun ne benim gördüğüm kadarı ile dediğin gibi içli-dışlı olman büyük bir etken ve ayrıca her mesajında siz bilmezsiniz, ben bilirim havaların var ya adamı yer bitirir bunlar. Senin o dert saydıklarını bazılarımız kulağımıza damlatıyoruz ümit bey ;) Aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış misalii. Ama Rabbim inşallah işlerini yoluna koyar, Allah hepimizin yardımcısı olsun, herkese yardım etsin. Elbet düzelecektir. Söylediklerim seni üzmek, rencide etmek, laf sokmak amaçlı değil sadece okudum yorum yapma gereği duydum. Kalın sağlıcakla..

Arkadaşlar bunca şey söylüyorsunuz fakat bende serverların şu halinden memnun olmayan biri oalrak şunu söyleyebilirim bu infinity dışındaki serverları Ümit abi birden çıkıp 2 server daha açıyoruz diyerek açmadı sitede uzun bir oylama yapıldı ve açık ara farkla herkes 120 gelsin dedi(ben dememiştim o ayrı mesele) ve sonuç olarak server açıldı.Yani bp nin izlediği bu yolu Ümit abi değil bp oynayanlar belirledi Ümit abi sadece istekler doğrultusunda hareket etti burada birini suçlayacaksanız Ümit abiyi değil o ankette ileriyi hiç düşünmeden hurra 120 lvl geliyomuş gelsin gelsin diyip oy verenleri suçlayın.

:) Yakında yeni bir oluşum ile geri döneceğiz.

İnfinity ilk zamanlarında güzeldi 0 sw açın tarzında forumda istenmediği kadar mesaj geçti.Bizde değerli üyelerimizin dediklerini dinleyip 13dg olmayan yeni bir 11dg sw açmaya karar verdik.

Bu iyi de olacak kötü de :) Ama bizim hedefimiz tıkanan damarları açmak ve kolu yaşatmak eğer damarları açamazsak üzgünüm ki kangrenden kolları keseceğiz.Sizden ricamız takım olarak bize destek verip bu yeni oluşumu arkadaşlarınıza ve cafelere yaymak bizde elimizden geleni fazlası ile yerine getireceğiz.120 cap sw ile maxigame ve bp team suçlanıyor fakat eğer oyunda yüksek bir talep olmasaydı biz 120 cap sw açmazdık 1000 kişi çeken serveri bölmezdik değil mi.

İnfinity ilk zamanlarında güzeldi 0 sw açın tarzında forumda istenmediği kadar mesaj geçti.Bizde değerli üyelerimizin dediklerini dinleyip 13dg olmayan yeni bir 11dg sw açmaya karar verdik.

Bu iyi de olacak kötü de :) Ama bizim hedefimiz tıkanan damarları açmak ve kolu yaşatmak eğer damarları açamazsak üzgünüm ki kangrenden kolları keseceğiz.Sizden ricamız takım olarak bize destek verip bu yeni oluşumu arkadaşlarınıza ve cafelere yaymak bizde elimizden geleni fazlası ile yerine getireceğiz.120 cap sw ile maxigame ve bp team suçlanıyor fakat eğer oyunda yüksek bir talep olmasaydı biz 120 cap sw açmazdık 1000 kişi çeken serveri bölmezdik değil mi.

Sonunda doğru yolu buldunuz ! Açıldığı gün direk başlıyorum arkadaşlarımla beraber !

Bak senin tek sorunun ne benim gördüğüm kadarı ile dediğin gibi içli-dışlı olman büyük bir etken ve ayrıca her mesajında siz bilmezsiniz, ben bilirim havaların var ya adamı yer bitirir bunlar. Senin o dert saydıklarını bazılarımız kulağımıza damlatıyoruz ümit bey ;) Aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış misalii. Ama Rabbim inşallah işlerini yoluna koyar, Allah hepimizin yardımcısı olsun, herkese yardım etsin. Elbet düzelecektir. Söylediklerim seni üzmek, rencide etmek, laf sokmak amaçlı değil sadece okudum yorum yapma gereği duydum. Kalın sağlıcakla..

Yazdıklarımı sana yazmadım... Neden sana yazılmış gibi cevap veriyorsun ? Kime yazdığım açıkça belli ve ben herşeyi ben bilirim başka kimse bilemez havasında değilim ordan oturduğu yerden bilip bilmeden beni paragözlükle suçlayan kişiye birşey bilmediğini söyledim. Siz neden üzerinize alınıyorsunuz ? Ben bu güne kadar forumda hiç şahsi sorunlarımdan bahsettim mi ? gördünüz mü ? Burada sidik yarıştırma veya duygu sömürüsü yapmaya çalışmıyorum. Herkesin kendine göre derdi ve sorunları var bunu çok iyi anlayabilecek ve kavrayabilecek olgunluktayım.

Kulağınıza ne döktüğünüz beni alakadar etmez, çok fazla sorununuz olduğunu benim sorunlarımı küçümseyerek ispat etmeye çalıştığınızda bu size birşey mi kazandırıyor veya üstünlük mü veriyor ? En çok kimin derdi var yarışması mı yapıyoruz ? Ben bu tür şeylerden bahsetmekten nefret ederim ve bunları yazmama sebep olan vatandaş damarıma basmayıp beni iyice çileden çıkarmasaydı da asla bahsetmeyecektim, ayrıca bahsettiklerim de sadece yüzeysel şeylerdir bilmediğiniz çok şey var halen ve ben senin saydıklarını kulağıma damlatıyorum diyip ukalalık yapıyorsun. Ne yaşadığımı ne sorunlarımın olduğunu biliyor musun da kulanağına damlatacak kadar basit olduğu kanısına vardın ? benim hakkımda ne biliyorsun da böyle ön yargılı ve patavatsıca konuşabiliyorsun ? kendi bahsettiğim bir kaç kelime dışında ?

Sırf bu mesajın bile hiç birşey bilmediğini gösteriyor daha ne diyim ben size... Bilip bilmeden konuşuyorsunuz bilmiyorsunuz diyince de ukalalık yapıyorsunuz yok neymiş kimse bişey bilmiyormuş ben herşeyi biliyormuşum havasına giriyor muşum... Neden böyle bir saçmalığa ihtiyaç duyayım ? Ego tatmini ile uğraşan, veya kendini başkalarından üstün gören, ya da çok bilmişlik taslayan birisi değilim ben, sadece bana yöneltilen suçlamalara cevap veriyordum ben...

Lütfen siz de benim hiç bir mesajıma cevap vermeyin ve cevap vermemi gerektirecek birşeyler yazmayın... Tartışacaksam en azından ne dediğini bilen aklı başında laftan ve halden anlayan birisi ile tartışmak istiyorum, sidik yarıştırmak isteyen veya kendi yanlış düşüncelerini benimmiş gibi gösterip öyle davranmaya çalışanlar ile uğraşmak istemiyorum...

Oyunu Bırakmıstım Bir Bakıym Dedim Bu uptadeti Gördkten Sonra zaman kaybetmeden Download Tusuna bastım :D

Çok uzun zamandır takip ediyorum.Forumdaki Bazı kişiler black pearl oyuncu kaybının nedenlerini :
- Oyunu böldünüz
- Para gözsünüz
- Gmler tanıdıklarına item veriyor
- Event olmuyor

vs vs. bunun gibi saçma sapan hiçbir doğruluğu olmayan şeylerle insanların aklını giriyorsunuz ve diğer kişileride sizin saçma sapan düşünceleriniz ile dolduruyorsunuz.
Black Pearl 110 120 90 cap açıldığı için playerler azalmadı. Black Pearl en büyük yediği darbelerden biri hatta bir çok silkroad'ın yediği darbe her önüne gelenin Silkroad açmasıydı. her internette Vsro Files dosyasını gören hemen " bak internette orjinal dosyalar var bizde açalım hamaciden kurarız ne olcak oynarız kendi aramızda. " Yada " Bir vps kiralayalım açalım free silk eylenelim "
Mantığı ile oyun kuruyor. fakat kimse geleceği bu giderleri veya playerleri düşünmüyor.

Keşke yapabilseydimde sizlere Vsro Files ile açılmış olan Tüm Hamachi ve Vps serverler'in Player sayısını göstere bilseydim. O listeyi keşke görebilseydiniz.

Aşağıda Paylaşmış olduğum resimler Error Soft'dan almış olduğum resimlerdir. gördüğünüz gibi player sayısı +500 olan 3 4 server var. orda gördüğünüz gibi birçok server Yerlerde Sürünüyor. çünki bilinsizce Silkroad Server'i açıp. bilinçsizce insanların aklını çelen kişiler bizleri bu duruma sürükledi.

Kısacası Black Pearl yediği darbeler'e rağman diğer serverlerden kat ve kat daha iyi durumda. Evet player sayısı az gözükebilir. Ama Takım bakımından olsun , Yaptığı yenilikler olsun, Size sağladığı hizmet olsun başka serverlerde bulamayacağınız birçok özelliğe sahip.
Bilinçsizce tam nedenini ve sonucunu bilmeden kendi kafanızda ürettiğiniz saçma yorumlardan kurtulun veya siz kurtulmuyorsanız bunları başka kişiler'e aktarmayın. Player'lerin aklına girip onları serverden soğutmak sizin saçma sapan düşüncelerinizi onlar'a enjekte etmek sizi belki güldürür , sevindirir , yaptığınızın çok eylenceli sanabilirsiniz. ama yaptığınızın Aptallıktan başka birşey olmadığını er geç anlıyıcaksınız.

Resimler :

7b2nx.png

7b2vj.png

7b2w1.png

7b2wn.png

7b2wv.png

7b2x6.png

7b2xg.png

7b2xr.png

https://www.maxigamerz.com/f601/eternity-yerine-nasil-bir-server-acilmali-182930/index13.html

Burdaki anketi göz önünüze almanızı öneririm.110 cap isteyen 14 kişi var ;) Yinede siz bilirsiniz..

Çok uzun zamandır takip ediyorum.Forumdaki Bazı kişiler black pearl oyuncu kaybının nedenlerini :
- Oyunu böldünüz
- Para gözsünüz
- Gmler tanıdıklarına item veriyor
- Event olmuyor

vs vs. bunun gibi saçma sapan hiçbir doğruluğu olmayan şeylerle insanların aklını giriyorsunuz ve diğer kişileride sizin saçma sapan düşünceleriniz ile dolduruyorsunuz.
Black Pearl 110 120 90 cap açıldığı için playerler azalmadı. Black Pearl en büyük yediği darbelerden biri hatta bir çok silkroad'ın yediği darbe her önüne gelenin Silkroad açmasıydı. her internette Vsro Files dosyasını gören hemen " bak internette orjinal dosyalar var bizde açalım hamaciden kurarız ne olcak oynarız kendi aramızda. " Yada " Bir vps kiralayalım açalım free silk eylenelim "
Mantığı ile oyun kuruyor. fakat kimse geleceği bu giderleri veya playerleri düşünmüyor.

Keşke yapabilseydimde sizlere Vsro Files ile açılmış olan Tüm Hamachi ve Vps serverler'in Player sayısını göstere bilseydim. O listeyi keşke görebilseydiniz.

Aşağıda Paylaşmış olduğum resimler Error Soft'dan almış olduğum resimlerdir. gördüğünüz gibi player sayısı +500 olan 3 4 server var. orda gördüğünüz gibi birçok server Yerlerde Sürünüyor. çünki bilinsizce Silkroad Server'i açıp. bilinçsizce insanların aklını çelen kişiler bizleri bu duruma sürükledi.

Kısacası Black Pearl yediği darbeler'e rağman diğer serverlerden kat ve kat daha iyi durumda. Evet player sayısı az gözükebilir. Ama Takım bakımından olsun , Yaptığı yenilikler olsun, Size sağladığı hizmet olsun başka serverlerde bulamayacağınız birçok özelliğe sahip.
Bilinçsizce tam nedenini ve sonucunu bilmeden kendi kafanızda ürettiğiniz saçma yorumlardan kurtulun veya siz kurtulmuyorsanız bunları başka kişiler'e aktarmayın. Player'lerin aklına girip onları serverden soğutmak sizin saçma sapan düşüncelerinizi onlar'a enjekte etmek sizi belki güldürür , sevindirir , yaptığınızın çok eylenceli sanabilirsiniz. ama yaptığınızın Aptallıktan başka birşey olmadığını er geç anlıyıcaksınız.

Resimler :

7b2nx.png

7b2vj.png

7b2w1.png

7b2wn.png

7b2wv.png

7b2x6.png

7b2xg.png

7b2xr.png

zaten yeni pc alan server kuruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri